List otwarty do r00t'a

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Podziękował;: 175 razy
Otrzymał podziękowań: 191 razy
Kontakt:

List otwarty do r00t'a

Post autor: Żywcu »

Krzychu bardzo Cię proszę!!! - zmień zdanie, kandyduj w tych wyborach :!:
Dałeś się zaszczuć i odpuściłeś - nie :!: Wytrzymaj i działaj nadal.

Czytałem, Twój wątek wyborczy - nie ze wszystkim się zgadzam. Niestety, też czytałem ujawnioną korespondencję i obserwowałem ten atak na Ciebie. Mnie też nieco dotknęło, to co przeczytałem ale nie mam do Ciebie żalu - rozumiem, że ludzie się zmieniają (no, nie wszyscy - niestety :? ) i wierzę, że już patrzysz na mnie inaczej.

To Ty mnie przekonałeś abym wszedł do obecnej Rady aby zmienić... - wiecie, co 8)
Nie chciałem ale mnie przekonałeś i się udało - nie rezygnuj!
Nie chciałem na Ciebie głosować ale ten atak przekonał mnie abym poza, wskazanymi przez Ciebie osobami, wybrał Ciebie.
Masz duże poparcie, jesteś pewniakiem i wykazałeś się dużym zaangażowaniem! Czasem przemyśl pewne działania dwa razy (impulsywność - najbardziej mi w Tobie przeszkadzała) i działaj dalej :!:

Żywiecko pozdrawiam!
Krzych
Za ten post autor Żywcu otrzymał podziękowanie:
Wołki.Lca

Awatar użytkownika
Wołki.Lca
Wyjadacz
Podziękował;: 119 razy
Otrzymał podziękowań: 73 razy

Re: List otwarty do r00t'a

Post autor: Wołki.Lca »

Dla nas również powinieneś wręcz kandydować !!!
Poddając się dasz tylko powód do erekcji osobom, które już nie wiedzą co to jest.
No może dostanie Ci się za tą minetkę i kokardę :lol: na najbliższym evencie face tu face
Osobiście nas to nie interesuje. Interesuje nas za to dobro OC
Ostatnio zmieniony piątek 12 grudnia 2014, 19:36 przez Wołki.Lca, łącznie zmieniany 1 raz.

Art_Bi
Bywalec
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Post autor: Art_Bi »

Niech wszyscy kandydaci zrezygnują!
Niech potrwa "bezkrólewie", zobaczymy co się wtedy stanie.
Pewnie nic się nie stanie. :wink:

P.S.
Po wydarzeniach w tym roku dochodzę do wniosku, że z RR jest jak z Rządem: jak nie będzie za bardzo mieszać, to ludzie/keszerzy jakoś sobie poradzą...
Ostatnio zmieniony piątek 12 grudnia 2014, 19:43 przez Art_Bi, łącznie zmieniany 1 raz.
Za ten post autor Art_Bi otrzymał podziękowania (total 3):
Kikakrystiantsubo
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Wołki.Lca
Wyjadacz

Art_Bi pisze:Niech wszyscy kandydaci zrezygnują!
Niech potrwa "bezkrólewie", zobaczymy co się wtedy stanie.
Pewnie nic się nie stanie. :wink:
I tak też będzie. Wcześniej czy później.
Bo w takim klimacie to nikt o zdrowych zmysłach nie wytrzyma, a co dopiero pracować nad rozwojem OC
Tylko skakanie sobie do gardeł i tyle.

Awatar użytkownika
miklobit
Forumator
Podziękował;: 113 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy
Kontakt:

Post autor: miklobit »

Żywcu pisze: To Ty mnie przekonałeś abym wszedł do obecnej Rady aby zmienić... - wiecie, co 8)
No właśnie - co ?
Poza zmianą zasad dla kandydatów to nie widzę żadnych innych, które mógłbyś sobie zaliczyć (w tym wypadku na - ).
Za ten post autor miklobit otrzymał podziękowanie:
Ranwers

Awatar użytkownika
art_noise
Forumator
Podziękował;: 332 razy
Otrzymał podziękowań: 309 razy

Post autor: art_noise »

miklobit pisze:
Żywcu pisze: To Ty mnie przekonałeś abym wszedł do obecnej Rady aby zmienić... - wiecie, co 8)
No właśnie - co ?
Poza zmianą zasad dla kandydatów to nie widzę żadnych innych, które mógłbyś sobie zaliczyć (w tym wypadku na - ).
Choćby to że obecna (jeszcze) RR zagłosowała za samorozwiązaniem. A mogła tkwić w tym stanie rzeczy do końca kadencji.
Szkoda że R00t się wycofał. Lepiej by było jakby sytuacja rozwiązała się poprzez wolę społeczności i głosowanie - czyli albo by się dostał do RR albo nie.
http://www.youtube.com/watch?v=UymAoyAT_bI

Serce zostało na OC. Rozum przeszedł na GC.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Podziękował;: 175 razy
Otrzymał podziękowań: 191 razy
Kontakt:

Post autor: Żywcu »

miklobit pisze:
No właśnie - co ?
Głupi, ani inaczej upośledzony nie jesteś..., forum też "prenumerujesz" i nic Ci nigdy nie umykało :?
To chyba, tylko trolling - ale niech będzie :(
Odpowiedź: http://forum.opencaching.pl/viewtopic.php?f=30&t=8248
Jak by kolega przeoczył, to było miesiąc temu i udało się przeprowadzić w 100% (każdemu życzę takiej skuteczności) - może nie w warunkach idealnych ale już jutro kolega może wybrać nowe władze, które mogą to zmienić. Ja czuję się spełniony :lol:

Ten wątek jest w innym celu, mam nadzieję że odniesie skutek :!:

Awatar użytkownika
snp
Stały bywalec
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy

Post autor: snp »

A skąd to wiadomo, że Krzysiek zrezygnował?
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Wołki.Lca
Wyjadacz

snp pisze:A skąd to wiadomo, że Krzysiek zrezygnował?
Pocztą pantoflową do nas doszło :lol:
Jak chcesz być na bieżąco to musisz się zalogować na http://www.ofiaryOC-ofiaromOC.pl
Albo pić więcej jak my bo na trzeźwo tego już się nie da ogarnąć :lol:
Albo idź sobie na kesze i daj spokój z tym całym burdellem bum bum :wink:

Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Podziękował;: 153 razy
Otrzymał podziękowań: 223 razy

Post autor: ronja »

Żywcu pisze:Krzychu bardzo Cię proszę!!! - zmień zdanie, kandyduj w tych wyborach :!:
Dałeś się zaszczuć i odpuściłeś - nie :!: Wytrzymaj i działaj nadal...
A nie zaniepokoiło Cię to, że w ujawnionych materiałach była mowa o "nadprodukcji głosów" w wyborach 2012 (chyba tak to brzmiało, nie pamiętam, ale poproszę o przypomnienie istotnych słów, najlepiej wszystkich) i proponował to nie kto inny, tylko r00t ? Jaką masz gwarancję, że wtedy nie doszło do sfałszowania wyniku ? Dopiero teraz wychodzą brudy z przeszłości, które mogły zostać powtórzone w kolejnych wyborach. Bronisz kogoś, kto - co jest wysoce prawdopodobne - dopuścił się jednego z największych wałków wyborczych. Alexa za podobne podejrzenia ukarano na podstawie bardzo miałkich dowodów, uzyskanych w nie do końca chyba legalny sposób (swoją drogą zastanawiam się nad skierowaniem zapytania do GIODO, czy r00t miał prawo do takiej ingerencji) i obarczonych wieloma pomyłkami (konta realnych ludzi, którzy nadal istnieją i nie są klonami Alexa). Tu z jakiegoś powodu nie widzisz niczego niestosownego. Nie zapominaj też o samowolnym usuwaniu informacji z panelu administracyjnego RR i zacieraniu śladów we własnych postach w tymże panelu, dokonywanych przez r00ta i zmieniających sens wcześniejszych decyzji, postanowień, ustaleń. Ta sprawa była już sygnalizowana jakiś czas temu na forum, ale większość "funkcyjnych" wolała ganiać za Alexem ;) Nie zastanawia Cię, że szeregowy user forum nie ma prawa do wykasowania całego swojego wątku, a superuser może to zrobić zupełnie bezkarnie ? R00t usunął w ten sposób istotny dla "porządku prawnego" fragment bieżącej historii OC, licząc pewnie, że w ten sposób oddali od siebie oskarżenia o dawne przekręty wyborcze. To postawa godna kandydata i ewentualnego członka RR ? Dziwnie jakoś zaniżasz standardy moralne, jakie powinny obowiązywać te osoby :(

Jesteś jeszcze członkiem RR, która ma bardzo skomplikowaną formułę aktualnego istnienia, a do której jednak odwołują się jeszcze wszyscy, no - w zdecydowanej większości wszyscy. Poproszę o odpowiedź na mojego maila, zawierającego zgłoszenie podejrzenia sfałszowania przez r00ta wyniku wyborów do RR w roku 2012. Mam nadzieję, że - oczywiście bez udziału r00ta - podejmiecie pierwsze kroki, by nowa RR mogła tę sprawę dokończyć. Żeby nikt nie rozmydlał tematu: mamy tu kwestię multikont (zauważono to już na forum, niedawno przetoczyła się spora dyskusja, także mieliśmy wcześniej konsekwencje w postaci bana), mamy tu kwestię zachęcania do pozaregulaminowego tworzenia głosujących w celu pozyskania większej liczby głosów. R00t nie udowodnił, że nie zrobił niczego karalnego. Dąsa się tylko i lamentuje, chcąc wzbudzić litość (a tyle dobrego przecież zrobił dla serwisu ... - będzie gdzieś listing tego dobrego ?), ale nie czas na to. Dowody i to twarde są potrzebne. RR i RT dysponują możliwościami sprawdzenia tamtych głosowań, mogą też skonsultować się z Alexem, który w tej sprawie może mieć istotne (ważne i niepokojące) informacje dla "śledczych". Może się okazać, że jednak r00towi zabrakło tych głosików i jakoś je "nadprodukował". A skoro tak, to czym się sprawa różni od tej Alexa ? Znowu jakieś podwójne standardy ?
Pamiętaj, że poszkodowanymi w tej sprawie będą wszyscy: i pozostali kandydacj, i wybrani, wybierający i szarzy ludzie, którzy nie głosowali, a którym r00t organizował później zabawę jako RR. Tu nie ma miejsca na grupki wsparcia, komitywę, lubię/nie lubię, chcę/nie chcę kogoś utopić. To ponad podziałowa sprawa - ważna sprawa. Jej wyjaśnienie to przede wszystkim podstawa odbudowy zaufania dla "organów" serwisu.
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
maryush
Forumator
Otrzymał podziękowań: 255 razy

Post autor: maryush »

Panowie, wystarczy. Dosyć.

Ronja, pamiętaj o domniemaniu niewinności. To nie oskarżony ma udowadniać swoją niewinność, tylko oskarżyciel ma pokazać dowody winy. I nie kop już leżącego, zostaw.

Chodźmy lepiej pakować prezenty gwiazdkowe.

subo
Wyjadacz
Podziękował;: 91 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Post autor: subo »

Cały wątek jest do bani - IMO.

Żywcu, co chcesz pokazać? Co chcesz w ten sposób osiągnąć?

R00t'owi wygodnie było zamknąć wątek, jeden, drugi, n-ty. Rzeczywiście, w ten sposób dla "potomnych" nie zostaje żadna historia, która pokazałaby jaki jest ten, czy tamten. Usunięto wątek, w którym "atakuje się" kolegę R00t'a, a nie usuwa się wątków, w których atakowani są inni. To jest ta słynna sprawiedliwość...

Ja myslę, że naprawdę wielu osobom jest nie na rękę, by to czy tamto ujrzało światło dzienne. I choć jestem zdania, że to zabawa, to jednak nie da się ukryć, że polityka weszła w grę. Nie dziwmy się zatem, że ten czy tamten jest atakowany. Ktoś chce uprawiać politykę - proszę bardzo. Ale mi, jako zwykłemu keszerowi, zalezy na tym, by wiedzieć, jaka jest sytuacja w serwisie i jego "radzie".

Nniniejszy wątek już na samym wstępie pokazuje jak bardzo jest podszyty jadem cały temat RR itp. Zaczynam być podobnego zdania jak jeden z poprzedników, że może w ogóle nie robić RR, bo to tylko stołki, fotele, władza i dzikie węże.

Dopisuję się do tego "listu otwartego" jako keszer - szanuję decyzję R00ta, nie jestem w stanie ocenić jednak, czy jego rezygnacja nie była na pokaz. Każde zdanie atakujące go jest jakąś kroplą, która raz po raz pokazuje mi obraz osoby, o której mowa.
...

Obrazek Obrazek

ODPOWIEDZ