Pytanie do kandydatów do RR: współpraca z OpenStreetMap

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
art_noise
Forumator
Podziękował;: 331 razy
Otrzymał podziękowań: 307 razy

Re: Pytanie do kandydatów do RR: współpraca z OpenStreetMap

Post autor: art_noise »

maryush pisze:A jakby tak się po prostu wziąć i dogadać? Po pięć dobrych bronków na głowę i w jakichś pięknych okolicznościach przyrody przegadać nockę, klepnąć kto co kiedy i jak, wytrzeźwieć i to zrobić? Bo wszystkim zależy na tym żeby było dobrze, a jednak co chwila ktoś straszy że będzie źle, no ja nie kumam...
Idea jak najbardziej słuszna, trzymam kciuki byś coś takiego zorganizował.
Za ten post autor art_noise otrzymał podziękowanie:
chinczyk
http://www.youtube.com/watch?v=UymAoyAT_bI

Serce zostało na OC. Rozum przeszedł na GC.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
miklobit
Forumator
Podziękował;: 113 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy
Kontakt:

Post autor: miklobit »

Żywcu pisze: Przeglądając listę osób spełniających kryteria w obecnych wyborach, wiem że są to wartościowe osoby, które wykazały się inicjatywą. Szkoda, że tak wielu z nich zostało zniechęconych do dalszego zaangażowania :(
Szkoda, że nie widzisz iż jesteś jednym z tych, którzy firmują decyzje i działania, które zniechęcają innych do zaangażowania.

Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Podziękował;: 175 razy
Otrzymał podziękowań: 191 razy
Kontakt:

Post autor: Żywcu »

miklobit pisze:
Żywcu pisze: Przeglądając listę osób spełniających kryteria w obecnych wyborach, wiem że są to wartościowe osoby, które wykazały się inicjatywą. Szkoda, że tak wielu z nich zostało zniechęconych do dalszego zaangażowania :(
Szkoda, że nie widzisz iż jesteś jednym z tych, którzy firmują decyzje i działania, które zniechęcają innych do zaangażowania.
Użyj czasu przeszłego :!: Między innymi, ja jestem zniechęcony :?

Awatar użytkownika
maryush
Forumator
Podziękował;: 119 razy
Otrzymał podziękowań: 255 razy

Post autor: maryush »

art_noise pisze:
maryush pisze:A jakby tak się po prostu wziąć i dogadać? Po pięć dobrych bronków na głowę i w jakichś pięknych okolicznościach przyrody przegadać nockę, klepnąć kto co kiedy i jak, wytrzeźwieć i to zrobić? Bo wszystkim zależy na tym żeby było dobrze, a jednak co chwila ktoś straszy że będzie źle, no ja nie kumam...
Idea jak najbardziej słuszna, trzymam kciuki byś coś takiego zorganizował.
Zima ruszaniu tyłka z domu i siedzeniu przy ognisku nie sprzyja (zresztą teraz to wszyscy raczej karpia bedą tłuc niż tłuc się pociągiem pół kraju na naradę), ale wiosną jak najbardziej. Najlepiej przy okazji jakiejś Jury czy czegoś takiego, żeby dwa ptaszki jednym kamieniem. I tak pamietam że siedzieliśmy i gadalismy o pierdołach, równie dobrze można gadać o konkretach.

Awatar użytkownika
Boguś z Polska
Rada Techniczna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Post autor: Boguś z Polska »

etnamars pisze:Samo się nie skopiuje. I bynajmniej nie jest to takie sobie kopiuj/wklej. Prawdopodobnie nikt z rozsądnych w RT nie ma na tyle czasu i głupiej brawury żeby się tego podjąć.
Ja bym się zajął, tylko nie mam tyle czasu. Nawet nie mam czasu zrobić tego, co sobie zapisałem na liście todo. Pewnie też bym rozpieprzył, ale co tam. Póki są dwa serwery, to jeden można rozpieprzać. Gorzej, jak jest tylko jeden.
art_noise pisze:...jak byłem w RR to przekazałem RT kontakt do mojego grafika kreatywnego, którego przekonałem (chłop samotny i nie ma w domu wiele do roboty) żeby poświecił w ramach wolontariatu trochę czasu dla oc.pl. Zgodził się. Następnie na początku kadencji kolejnej RR (aktualniej) również kontakt przekazywałem. I co - do dziś z grafikiem nikt się nie skontaktował. Ot i tyle w temacie.
Teraz to pewnie już kogoś znalazł, więc po ptokach :P
Post powyżej służy do samodzielnego złożenia. Wstaw wybrane przez siebie emotikony w odpowiednie miejsca.
https://bogus-z-polska.pl/

ODPOWIEDZ