Sprawa nieprawidłowości w głosowaniach do RR

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

subo
Wyjadacz
Podziękował;: 91 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Post autor: subo »

Tak, przyznaje, że rekomendacja jest oceną subiektywną. Dlatego dziwie się, że zarówno z jednej, jak i drugiej strony konfliktu zdarzają się przepychanki gwiazdkowe.

Nawiązując do lustracji: tak, przyznaję się do posiadania jeszcze jednego konta w Serwisie OC PL. Szczegóły na priv :-)
...

Obrazek Obrazek

got100
Wyjadacz
Podziękował;: 95 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Re:

Post autor: got100 »

subo pisze:...... zarówno z jednej, jak i drugiej strony konfliktu zdarzają się przepychanki gwiazdkowe.....

Rozumiem, że i ja jestem jedna stroną w konflikcie, więc proszę o szczegóły. Co chcesz powiedzieć przez "i z jednej i z drugiej strony", co chcesz przez to powiedzieć, subo. Nigdy, nikomu rekomendacji nie zabrałem i nigdy nie dostałem rekomendacji po koleżeńsku. Pytam się więc - Co chcesz, kolego subo nam przekazać, powiedzieć?

Awatar użytkownika
Dezerter
Wyjadacz
Podziękował;: 65 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Re: Sprawa nieprawidłowości w głosowaniach do RR

Post autor: Dezerter »

Ja chcę, ja chcę coś powiedzieć. Chcę się z czegoś zwierzyć subo.
Pamiętasz Flugi sur la porkinoj? Tą wersję na ziemi, co przewędrowała 25 metrów? No to usiądź lepiej. Kesz ma 2 rekomendacje - od Ciebie i Atyde. Zgadnij kto jest producentem maskowania...yhy, got100 :lol: Zrobiłem (niezależnie) identyczną, ale moja wyschnąć na czas nie zdążyła. Aha, no a ten duplikat na drzewie... też got100 - potrzeba chwili, miał to dał. I powiedz subo, jak tu tego gościa nie uwielbiać?!
A w mojej, dość obfitej karierze takiej dużej to nie wiedziałem. Rredan ma podobną na wlkptej, chyba też na "gwoździu" (OP688E). Tyle że tą rredana to "moja" pochłania, tak ze trzy razy :)

A wszystkim się przyznaję, że zabrałem alexowi22 (cztery - skreślono) pięć gwiazd i jednej obiecanej nie przyznałem. W ten sposób szybciej spłaciłem długi gwiazdkowe wobec keszerów, którzy nie zarzucali mi kłamstw, nie insynuowali żadnych głupot, a zamiast jątrzyć - pomagali. Według alexa22 nie miałem odwagi się do tego przyznać, ale kiedyś mu obiecałem, no to proszę:
OP33DF, OP4401, OP23C0, OP29C5, OP3108, OP75F0 (obiecana).

EDIT: gwiazdy zabrałem w listopadzie 2013 :) Ale gwiazdy u alexa22 wyrastają jak głowy u hydry. Już w styczniu 2014 na Wiadukcie, na miejsce jednej utraconej (ode mnie) pojawiły się 4 nowe. Zgadnijcie, które to ;)
Bełkot ronji jest bardzo wymowny.
Może zmienisz gatki? Jakby coś uciskało... :idea:

Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Podziękował;: 314 razy
Otrzymał podziękowań: 215 razy

Post autor: r00t7 »

starczy. na prawdę. ta dyskusja nie ma już ani krzty sensu.
Za ten post autor r00t7 otrzymał podziękowania (total 6):
art_noiseazhagPan i Pani SmithElvis7subołowca
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Pan i Pani Smith
Bywalec
Podziękował;: 21 razy
Otrzymał podziękowań: 23 razy
Kontakt:

Post autor: Pan i Pani Smith »

...tak czytam, czytam, czytam... i zasypiam :P
Ludzie, k...wa. Wspomniane "gwiazdki" to nagrody za skrzynki, które mają "to coś", to nie jest waluta, którą się handluje !

Jeśli na szlaku widzę coś naprawdę poruszającego me zmysły, daję gwiazdkę, nie zastanawiając się, czyja to skrzynka. Doceniam wkład pracy, a nie nicka.

Życzę szybkiego powrotu zdrowego rozsądku !
Za ten post autor Pan i Pani Smith otrzymał podziękowania (total 6):
azhagsnieeeguk.milr00t7art_noisePawel brasia
Obrazek

got100
Wyjadacz
Podziękował;: 95 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Post autor: got100 »

Jak widzisz subo, ludzie mają dosyć jątrzenia i pieprzenia trzy po trzy. Właśnie puściłem nowego keszyka http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=39422, bierz garmina i w teren.
Za ten post autor got100 otrzymał podziękowanie:
subo

Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Podziękował;: 120 razy
Otrzymał podziękowań: 403 razy

Post autor: krystiant »

Dobra, sprawa chyba już wyjaśniona skoro coraz więcej pobocznych tematów się wkrada... Zamiast później się męczyć z robieniem porządków to go zamknę - tym bardziej, że założyciel wątku o to wnioskuje.
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)

Zablokowany