Sprawa nieprawidłowości w głosowaniach do RR

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Podziękował;: 172 razy
Otrzymał podziękowań: 256 razy

Re: Sprawa nieprawidłowości w głosowaniach do RR

Post autor: ronja »

Leone pisze:...Przecież z tak walczysz o przejrzystość działań... Dlaczego, kiedy pojawia się działanie w tym kierunku, potępiasz je?
.
Ależ ja nie kwestionuję przejrzystości, działań legalnych. Poddaję w wątpliwość to, co nie jest przejrzyste. Resztę Twojego postu pominę. Musielibyśmy wrócić do naszej rozmowy na pewnym ognisku, gdzie dużo mówiłeś o zasadach ... Chyba nie chcesz ponownej wiwisekcji i ciągania flaków po błocie ?
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
ronja
Forumator

Qbacki pisze:...ależ Pełnomocniku... Ty wszystko sam wiesz najlepiej. I zarówno na powyższe pytanie dot. podstaw prawnych, jak i z innego tematu dot. wyjaśniania sobie spraw przez PRAWDZIWYCH mężczyzn na ubitej ziemi, odpowiedź sam powinieneś znać najlepiej.
Ale naprawdę, bez rozwijania tematu, rozumiem Twoje rozgoryczenie...
Nie jestem pełnomocnikiem Alexa - to raz. Nie wiem, jaką masz definicję prawdziwego mężczyzny Mogę jedynie stwierdzić, że na ognisku na GDKJ mogłeś podejść do mnie i pogadać o wszystkim. Nie zrobiłeś tego, starałeś się wybierać miejsce najbardziej odległe od mojego, Nawet "cześć" nie powiedziałeś. Ludzie z Twojej ekipy, nawet Wołek będący mocno spóźnionym zrobili to bez problemu. Ty jednak nie dałeś rady. Więc nie bądź teraz rozgoryczonym, straciłeś swoją szansę przegadania spraw na własne życzenie.
Ponownie Cię poproszę: skoro cały czas starasz się powiedzieć, że masz kompetencje prawne, to weź się za konstrukcję zasad funkcjonowania systemu. Może na wzór PTTK albo innej organizacji, w której tak dobrze funkcjonujesz ? Jeśli to zrobisz, będę pełen podziwu dla Ciebie, niezależnie od Twoich uprzedzeń pod moim adresem.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
ronja
Forumator

Highlander pisze:...Może przy okazji poprawiania Regulaminu włączyć do niego "Regulamin uczestnictwa w wyborach do Rady Rejsu 20xx" pod taką czy inną postacią :)
Cały post to bardzo wyważona interpretacja Regulaminu. Może inkwizytorzy poczytają go parę razy i spróbują zrozumieć ? Highlander jasno pokazał, gdzie zapędził się serwis w swoim "open". Jeżeli przyjąć, że ułomny dotąd Regulamin jest jedynym odniesieniem do jakiegokolwiek procedowania, to sprawa multikont jest na dzisiaj zamknięta (bo nie ma złamania zasad) i trzeba się zabrać za nowe regulacje, które uniemożliwią w przyszłości takie rzeczy.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Nannette
Forumator
Podziękował;: 91 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy

Post autor: Nannette »

Jedną kwestię chciałabym zdementować. R00t7 ma uprawnienia admina forum, jednak to nie jest tak, że może robić bajzel i sobie bogować i śladu po tym nie zostanie. Jest konto super admina Pani Marysia, które jest nadrzędne wobec wszystkich innych. W ogłoszeniach (zasady funkcjonowania RR) zostało to dokładnie wyjaśnione.
Krzysiek dobrze o tym wie, że jego wszystkie poczynania (czy admina czy moderatora) zostawiają ślad więc nie widzę sensu stawiania mu takich zarzutów.
Lądy i morza przemierzam, kulę ziemską z otwartym czołem. Polski mam paszport na sercu. Skąd, pytam, skąd go wziąłem? A wziąłem go z dumy i trudu, ze znoju codziennej pracy, ze stali, z żelaza, z węgla. A węgiel to koks, to antracyt.
Awatar użytkownika
aniolekdiabelka
Bywalec
Podziękował;: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy

Post autor: aniolekdiabelka »

Ale w tym momencie Alex został wyrzucony nielegalnie i tak samo nielegalnie zbanowany., tylko dlatego, że 4 osoby powiedziały -wyrzućmy go/zbanujmy-
Reszta RR nie została prześwietlona, dlaczego? Bo tak?
Za szybko została podjęta decyzja. Wiec nastepnym razem, jeśli w RR znajdzie się 3kumpli, to wyrzucą sobie pozostałą dwójkę i będą dobierać kolejnych...?
W tym momencie Alexa potraktowaliście nieregulaminowo.
Na dzień wczorajszy Alex został zbanowany pod wpływem emocji, nie mówię (jeśli to prawda) że zachował się fair, ale regulaminowo. Może się to nie podobać, ale... regulamin to regulamin. Prawo nie działa wstecz.
Poza tym, skąd mam pewność że pozostała grupka RR, też tak nie działała, skoro nawet na Alexa nie przedstawiono dowodów, a jedynie domysły.
Żałosne.
Awatar użytkownika
aniolekdiabelka
Bywalec

A jeżeli już tak działacie, to zawieście całą RR do czasu wyjaśnień, czy reszta osób nie czyniła takiego zła jak Alex22...

No sami na to spójrzcie ze strony takiego użytkownika jak ja:
Piszę na forum:
- r00t7 to c**j!
Ludzie pytają:
-jak to?
-macie dowody?
Odpisuję:
-mam! Inaczej bym tak nie pisała!
Ludność:
-oh! Ona ma dowody! To straszne! r00t7, Ty c***u! Baaan! Lincz!
Ja zadowolona mogę spokojnie blokować, banować, wyrzucać, nie wpuszczać nikogo nowego do RR... Super działanie :) Brawo.
Za ten post autor aniolekdiabelka otrzymał podziękowanie:
Atyde
Awatar użytkownika
Nannette
Forumator
Otrzymał podziękowań: 74 razy

Post autor: Nannette »

Mniej więcej tak to wyglądało w sprawie Wołka. Na szczęście ten czas mamy za sobą ;)
Za ten post autor Nannette otrzymał podziękowanie:
Agatha
Lądy i morza przemierzam, kulę ziemską z otwartym czołem. Polski mam paszport na sercu. Skąd, pytam, skąd go wziąłem? A wziąłem go z dumy i trudu, ze znoju codziennej pracy, ze stali, z żelaza, z węgla. A węgiel to koks, to antracyt.
Awatar użytkownika
aniolekdiabelka
Bywalec

To może zacznijmy sie uczyć na błędach?!
Geogosia
Bywalec
Podziękował;: 39 razy
Otrzymał podziękowań: 32 razy

Post autor: Geogosia »

Tak, tak... najlepszą obroną jest atak... Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak śmieszni jesteście w swoich wypowiedziach, wy - wszyscy obrońcy Alexa. Próbujecie udowodnić, że fakty nie są faktami! Proponuję odłożyć emocje (kolesiostwo) na bok i zasiąść do merytorycznej rozmowy.

Z mojej strony temu Panu już podziękuję.
Za ten post autor Geogosia otrzymał podziękowanie:
orionez
Obrazek
subo
Wyjadacz
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Re: Re:

Post autor: subo »

Żywcu pisze:
subo pisze:Zasady są zasadami, Żywcu.
A kto ma mandat do ich ustalania :?:
Człowieku, sami tak ustaliliście (RR czy COG nie wiem - Góra)? A teraz ktoś Wam niewygodny to sobie zmieniacie zasady, jesteście zajebiści. Smutne.
...

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Podziękował;: 363 razy
Otrzymał podziękowań: 268 razy

Post autor: r00t7 »

aniolekdiabelka pisze:A jeżeli już tak działacie, to zawieście całą RR do czasu wyjaśnień, czy reszta osób nie czyniła takiego zła jak Alex22...

Piszę na forum:
- r00t7 to c**j!
Takie słowa w ustach kobiety ? to nie przystoi chyba. No ale jak kończą się argumenty to jedziemy po bandzie widzę ;)
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Dezerter
Wyjadacz
Podziękował;: 65 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Post autor: Dezerter »

aniolekdiabelka pisze:To może zacznijmy sie uczyć na błędach?!
k.mil, to Ty?
Bełkot ronji jest bardzo wymowny.
Może zmienisz gatki? Jakby coś uciskało... :idea:
subo
Wyjadacz

Nie, Dezerterzy, to nie k.mil :))))))))))))))
...

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
aniolekdiabelka
Bywalec

Nie, to nie k.mil.
Ja chciałam tylko zwrócić uwagę na to, że za chwilkę może być taka sytuacja w stronę każdego innego użytkownika. Klucz jest prosty. Atak, przyzwolenie i koniec sprawy.
Boję się zwyczajnie, że zaraz ktoś może wrzucić tu "screena" z moją "winą"... a z tego co widzę nawet nie miałabym jak się obronić...
Rozumiecie?
Rozumiem, że ktoś może być nielubiany, ok. ale to co się tu dzieje, jest LEKKO przesadzone.

Dlaczego reszta RR nie jest przez kogoś z zewnątrz prześwietlona? No zobaczcie sami, z boku, jak to jest źle rozwiązane.
subo
Wyjadacz

r00t7 pisze:
aniolekdiabelka pisze:A jeżeli już tak działacie, to zawieście całą RR do czasu wyjaśnień, czy reszta osób nie czyniła takiego zła jak Alex22...

Piszę na forum:
- r00t7 to c**j!
Takie słowa w ustach kobiety ? to nie przystoi chyba. No ale jak kończą się argumenty to jedziemy po bandzie widzę ;)
Jakie słowa? Nie widzę nic zdrożnego w zacytowanych przez Ciebie słowach, jak i w oryginalnie napisanych przez Aniełekdiabelka...
...

Obrazek Obrazek
Zablokowany