Sprawa nieprawidłowości w głosowaniach do RR

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

subo
Wyjadacz
Podziękował;: 91 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Re: Sprawa nieprawidłowości w głosowaniach do RR

Post autor: subo »

ban, ban, wszędzie ban. A ktoś pamięta temat poruszany wczesniej - konta poruszone 3 lata temu, w wątku
http://forum.opencaching.pl/viewtopic.p ... multikonto ?
...

Obrazek Obrazek

Teokryt
Wyjadacz
Podziękował;: 23 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Post autor: Teokryt »

Moze sie wygłupię ale te wybpry, rady rejsu to już jest farsa, powołać coś za co będzie sie odpowiadać prawnie. Rozumiem ze open ze coś ale Wikipedia ma swoje stowarzyszenie it am takie wałki ni przechodzą bo konsekwencje są inne niz dostaniesz bana.
Powołac zarzad stowarzyszenia członkowie rejestrują sie prawdziwymi danymi osobowymi, i otrzymują prawo wyborcze. Koniec. A, i baze danych osobowych rejestrujemy w Giodo zeby nie było.
Za ten post autor Teokryt otrzymał podziękowanie:
miklobit

Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Podziękował;: 314 razy
Otrzymał podziękowań: 215 razy

Post autor: r00t7 »

ronja pisze:
r00t7 pisze:ja mówię, z kilkoma kontami (parę nicków - ale w skali całości to margines) mogłem przestrzelić, ale, po ustosunkowaniu się osoby o której temat, pokażę całość dowodów. Są one nie do przekręcenia.
To, że przestrzeliłeś to mały pikuś. Większym jest, że zacząłeś grzebać ludziom w IP. Niezależnie od tego, czy Alex ma lewe konta, czy nie, poproszę Cię o podstawy prawne do takiego szpiegowania ludzi. Gdzieś w serwisie są zapisane uprawnienia dla "funkcyjnych" ? A może to te niepisane prawa, które kiedyś ktoś przed Tobą nadał sobie samodzielnie, a Ty je przyswoiłeś ? Mam wrażenie, że w ostatnim czasie obserwujemy większe przyzwolenie niektórych na przekraczanie pewnych barier, a osoby które mogłyby przerwać ten niebezpieczny trend z jakichś powodów biernie się przyglądają. Za chwilę się okaże, że ktoś Wam bezceremonialnie grzebie w koncie, poczcie, życiu prywatnym. Dalej będziecie pisać o banach zamiast głośno powiedzieć, że nie ma Waszej zgody na taki wjazd z buciorami ?
Może zamiast tego zastanówcie się, jak zmienić serwis, by reguły były czyste - także te, dotyczące ochrony Was samych.
Wszyscy czekają na Alexa. Krzysiek ? A może jeszcze na kogoś powinni poczekać ? Jakie tam jeszcze chowasz króliki w kapeluszu ? Będziesz je wykorzystywał do doraźnych celów, czy na czyjeś polecenie ? Zostałeś Wielkim Inkwizytorem ? Sorry, ale właśnie pokazałeś, jak w prosty sposób stracić zaufanie. Czyżby kolejna zmiana w ustępującej RR ?
ja nikomu w niczym nie grzebię ;) ronja chłopie, wiem że to Twój kolega, spójrz na sprawę ponad braterskimi więziami ;) poza IP jest szereg rzeczy demaskujących, a jedna aż bije w oczy - jest wręcz unikatowa. ale poczekajmy na zainteresowanego co ma do powiedzenia. Najprościej powiedzieć : kurka pomyliłem się , sorry, ale można też zabrnąć, ciekawe co wybierze.

i nie żadna zmiana, przynajmniej ja rezygnować nie zamierzam. środowisko trzeba oczyścić w końću, opracować nowe standardy !
Obrazek Obrazek Obrazek

Leone
Stały bywalec
Podziękował;: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy
Kontakt:

Post autor: Leone »

ronja pisze: To, że przestrzeliłeś to mały pikuś. Większym jest, że zacząłeś grzebać ludziom w IP.
Przecież z tak walczysz o przejrzystość działań... Dlaczego, kiedy pojawia się działanie w tym kierunku, potępiasz je?
ronja pisze: Niezależnie od tego, czy Alex ma lewe konta, czy nie,
To, że alex ma lewe konta zostało już ustalone, nie poddawaj tego w wątpliwość.
ronja pisze: poproszę Cię o podstawy prawne do takiego szpiegowania ludzi.
Czy przeglądanie logów systemu i znalezienie powiązań jest szpiegostwem? Nie sądzę.
ronja pisze:Gdzieś w serwisie są zapisane uprawnienia dla "funkcyjnych" ?

Regulamin, punkt 2.2.
ronja pisze:A może to te niepisane prawa, które kiedyś ktoś przed Tobą nadał sobie samodzielnie, a Ty je przyswoiłeś ? Mam wrażenie, że w ostatnim czasie obserwujemy większe przyzwolenie niektórych na przekraczanie pewnych barier, a osoby które mogłyby przerwać ten niebezpieczny trend z jakichś powodów biernie się przyglądają.

A może poczekamy aż zainteresowany namaści cię swoim prawnikiem? Mam wrażenie, że od długiego czasu obserwujemy większe przyzwolenie niektórych na przekraczanie pewnych barier, a osoby które mogłyby przerwać ten niebezpieczny trend z jakichś powodów biernie się przyglądają.
ronja pisze:Za chwilę się okaże, że ktoś Wam bezceremonialnie grzebie w koncie, poczcie, życiu prywatnym.

A czy czasem nie robiłeś podobnych rzeczy jakiś czas temu?
ronja pisze:Dalej będziecie pisać o banach zamiast głośno powiedzieć, że nie ma Waszej zgody na taki wjazd z buciorami ?

Mam Ci przypomnieć kto banował ostatnimi czasy? Wynik głosowania jest publicznie znany.
ronja pisze:Może zamiast tego zastanówcie się, jak zmienić serwis, by reguły były czyste - także te, dotyczące ochrony Was samych.

Wydaje mi się, że to, jak zmienić serwis, by reguły były czystsze zostało dokładnie przemyślane i właśnie obserwujemy wdrożenie wyników tych przemyśliwań.
ronja pisze:Wszyscy czekają na Alexa. Krzysiek ? A może jeszcze na kogoś powinni poczekać ? Jakie tam jeszcze chowasz króliki w kapeluszu ?
Wystarczy alex, gdyż to on jest osobą zainteresowaną.
ronja pisze:Będziesz je wykorzystywał do doraźnych celów, czy na czyjeś polecenie ? Zostałeś Wielkim Inkwizytorem ? Sorry, ale właśnie pokazałeś, jak w prosty sposób stracić zaufanie. Czyżby kolejna zmiana w ustępującej RR ?
Właśnie pokazałeś, po raz kolejny, że jesteś mistrzem w obrażaniu ludzi. Dostałeś już za to jakąś nagrodę? Sorry, właśnie kolejny raz pokazałeś, że nie zasługujesz ani na zaufanie ani na szacunek.
Za ten post autor Leone otrzymał podziękowania (total 2):
r00t7MiMPy
nec temere nec timide
ObrazekObrazekObrazek
mój profil
moja wizytówka

Klucken
Bywalec
Podziękował;: 21 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Post autor: Klucken »

Teokryt pisze:Wikipedia ma swoje stowarzyszenie it am takie wałki ni przechodzą bo konsekwencje są inne niz dostaniesz bana.
Tu akurat polemizowałbym :) Wikipedia i projekty siostrzane również mają swoje przewałki, ino mają lepsze sposoby uciszania spraw wewnątrz projektu :)
ObrazekObrazekObrazek

wanda
Nowy na forum
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: wanda »

r00t7, jesteś irytujący. czasem mam wrażenie że zależy Ci tylko na tym, żeby wzbudzić nową sensację, poza tym zaprzeczasz sam sobie, wtrącasz swoje trzy grosze wszędzie gdzie tylko możesz i w ogóle, odpuściłbyś czasem i może troche mniej się odzywał? :) a co do alexa22, jeśli to prawda, to musi mieć człowiek bardzo smutne życie. Wyrzygałam co chciałam, dobrej nocy! w.

Teokryt
Wyjadacz

Tu akurat polemizowałbym :) Wikipedia i projekty siostrzane również mają swoje przewałki, ino mają lepsze sposoby uciszania spraw wewnątrz projekt
No dobrze ale czy takie przewałki ze nagle wdrukowano kilka % fikcyjnych artykułów to chyba raczej nie?
Przewałki w stylu cichych edycji niezauważalnych przez nikogo - nie.
OC sobie radziło właśnie z mała skala różnych nieprawidłowości a teraz czytanie forum OC to jak czytanie brukowca, co tydzień nowa sensacja.
Osobiście wolał bym aby zamiast rzucać oskarżenie o cos, przeczytać komunikat ze X został zbanowany/wyrzucony za - tu lista przewinień. Koniec. Czarno na białym.

A stowarzyszenie naprawdę nam proponuję raz ze może wtedy będziemy strona w różnych poczynaniach, dwa ze skończą sie przewały wyborcze, trzy że wreszcie ci aktywni ale bez władzy beda mogli włączyć sie w prace na rzecz serwisu na poważnie. Teraz nie mogą? mogą ale to o robią dla serwisu jest niejako ignorowane, albo mimo dobrych chęci - niepożądane.
Przecież rejestracja stowarzyszenia nie ograniczy w niczym a będzie wreszcie jakaś podstawa do tego kto za co odpowiada w regulaminie, kto za co odpowiada. Teraz sa to jedynie nicki które można zbanowac i tyle. I tylko tyle. Jakby jedne z drugim za jakieś pomysły naruszające serwis dostali nie tylko wyrzucenie ze stowarzyszenia, to jeszcze można by oskarżać ich bezpośrednio o działanie na szkodę serwisu co juz wiąze sie ze stosownymi konsekwencjami. Owszem to wszystko to tylko zabawa, ale jednak poruszamy sie w realnym świecie, nasze działania podlegają prawu obowiązującemu w PL, wiec OC tez powinno być z tego tytułu realne i namacalne.

Każdy pracuje lepiej kiedy czuje bat nad sobą.

Awatar użytkownika
miklobit
Forumator
Podziękował;: 112 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy
Kontakt:

Post autor: miklobit »

Leone pisze: Wydaje mi się, że to, jak zmienić serwis, by reguły były czystsze zostało dokładnie przemyślane i właśnie obserwujemy wdrożenie wyników tych przemyśliwań.
Ja mam niestety dokładnie odwrotne wrażenie :( .
Nie bronię tutaj nikogo, kto kombinuje i naciąga ustalone reguły ale wszyscy fani polowań na czarownice tudzież autorzy najlepszych pomysłów
jak zrobić uczciwe wybory (1000+ znalezień - kto da więcej ?) - zastanówcie się prosze nad WSZYSTKIMI konsekwencjami waszych pomysłów.
1. Ograniczanie praw wyborczych - to jest olewanie wszystkich uczciwych i naiwna wiara w to, że kombinatorzy nie będą dalej kombinować.
2. Podejrzenia na podstawie numerów ip i klucza głosowania - pomijając obrzucenie błotem paru niewinnnych osób - to kążdego z przyszłych członków RR można skompromitować dokładnie w ten sam sposób - wystarczy w najbliżych wyborach zagłosować z kliku kont (najlepiej fikcyjnych) i jednego IP a potem zgłosić takie podejrzenie do sprawdzenia. Dla mnie taka ewentualnośc to wystarczający dowód, że wirtualne wybory przy posiadanych przez nas środkach technicznych to ZAWSZE będzie pole do nadużyć i że czas pomyśleć o wyborach realnych ludzi przez realnych wyborców.
3. R00t7 - mając listę podejrzanych nicków - to był jakiś problem żeby przed wywaleniem tej listy publicznie skontaktować się osobiście z każdym (chocby przez maila z prosbą o kontakt telefoniczny) i zadac kilka pytań ? To co robisz to mi przypomina działania pewnego pana na "M"...
Albo rzucasz podejrzenia i od razu zasłaniasz się dostępem do danych osobowych.
Skoro ( "5.2. Serwis nie przetwarza danych osobowych Użytkowników.")
nie mamy takich danych a wg GIODO "adres IP będzie uznawany za dane osobowe jedynie wówczas, gdy podmiot przetwarzający adres IP ma jednocześnie dostęp do danych łączących adres IP z innymi danymi identyfikującymi osobę" to soory ale znowu wchodzisz w buty gościa z czarną teczką...
Teokryt pisze:Teraz sa to jedynie nicki które można zbanowac i tyle. I tylko tyle. Jakby jedne z drugim za jakieś pomysły naruszające serwis dostali nie tylko wyrzucenie ze stowarzyszenia, to jeszcze można by oskarżać ich bezpośrednio o działanie na szkodę serwisu co juz wiąze sie ze stosownymi konsekwencjami.
Dokładnie - zbanowanie usera mu tak naprawdę w niczym nie przeszkadza. Przecież może zalożyć nowe konto i dalej robić to samo.
A pomysły z archiwizacją keszy zbanowanego to jest bardziej na złość tym co szukają niż temu co je założył.
Ostatnio zmieniony czwartek 13 listopada 2014, 00:18 przez miklobit, łącznie zmieniany 1 raz.
Za ten post autor miklobit otrzymał podziękowania (total 3):
ronjasuboparlando

Awatar użytkownika
r00t7

wanda pisze:r00t7, jesteś irytujący. czasem mam wrażenie że zależy Ci tylko na tym, żeby wzbudzić nową sensację, poza tym zaprzeczasz sam sobie, wtrącasz swoje trzy grosze wszędzie gdzie tylko możesz i w ogóle, odpuściłbyś czasem i może troche mniej się odzywał? :) a co do alexa22, jeśli to prawda, to musi mieć człowiek bardzo smutne życie. Wyrzygałam co chciałam, dobrej nocy! w.
otóż nie, po ostatnim miałem się już nie udzielać. Ale jakby tego nie napisać na ogólnym to sprawa zostałaby rozmyta.

@miklobit : z kilku losowych maili wróciło info że konta już nie ma. Co do IP - mówiłem, są jeszcze inne unikatowe znaczniki.
Obrazek Obrazek Obrazek

Leone
Stały bywalec
Podziękował;: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy
Kontakt:

Post autor: Leone »

Teokryt pisze:
Tu akurat polemizowałbym :) Wikipedia i projekty siostrzane również mają swoje przewałki, ino mają lepsze sposoby uciszania spraw wewnątrz projekt
No dobrze ale czy takie przewałki ze nagle wdrukowano kilka % fikcyjnych artykułów to chyba raczej nie?
:arrow: Henryk Batuta
Teokryt pisze:OC sobie radziło właśnie z mała skala różnych nieprawidłowości a teraz czytanie forum OC to jak czytanie brukowca, co tydzień nowa sensacja.
Osobiście wolał bym aby zamiast rzucać oskarżenie o cos, przeczytać komunikat ze X został zbanowany/wyrzucony za - tu lista przewinień. Koniec. Czarno na białym.
Masz mój topór... ale nie zawsze tak się da.
Teokryt pisze: A stowarzyszenie naprawdę nam proponuję raz ze może wtedy będziemy strona w różnych poczynaniach, dwa ze skończą sie przewały wyborcze, trzy że wreszcie ci aktywni ale bez władzy beda mogli włączyć sie w prace na rzecz serwisu na poważnie. Teraz nie mogą? mogą ale to o robią dla serwisu jest niejako ignorowane, albo mimo dobrych chęci - niepożądane.
Przecież rejestracja stowarzyszenia nie ograniczy w niczym a będzie wreszcie jakaś podstawa do tego kto za co odpowiada w regulaminie, kto za co odpowiada. Teraz sa to jedynie nicki które można zbanowac i tyle. I tylko tyle. Jakby jedne z drugim za jakieś pomysły naruszające serwis dostali nie tylko wyrzucenie ze stowarzyszenia, to jeszcze można by oskarżać ich bezpośrednio o działanie na szkodę serwisu co juz wiąze sie ze stosownymi konsekwencjami. Owszem to wszystko to tylko zabawa, ale jednak poruszamy sie w realnym świecie, nasze działania podlegają prawu obowiązującemu w PL, wiec OC tez powinno być z tego tytułu realne i namacalne.

Każdy pracuje lepiej kiedy czuje bat nad sobą.
Zbierz 14 osób, załóżcie stowarzyszenie, popracuj rok i wtedy wrócimy do rozmowy ;)
nec temere nec timide
ObrazekObrazekObrazek
mój profil
moja wizytówka

Klucken
Bywalec
Podziękował;: 21 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Post autor: Klucken »

Teokryt pisze: No dobrze ale czy takie przewałki ze nagle wdrukowano kilka % fikcyjnych artykułów to chyba raczej nie?
Do sprawy Batuty dodalbym kilkuletnie publikowanie tłumaczeń poezji bez znajomości i zasad i samego języka hiszpańskiego, za pomocą translatora. Rok z tym walczyłem, tracąc nie tylko nerwy. Co do stowarzyszenia, wygląda to pięknie tylko w teorii
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Highlander
Forumator
Podziękował;: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy

Post autor: Highlander »

Jak widać multikonta są generalnie od dawna potępiane przez społeczność na forum (może poza zespołowymi). Sam takowych nie posiadam i nie zamierzam (chociaż przed laty rozważałem takowe aby mieć dodatkowy okrąg do powiadomień o nowych keszach w innym województwie).

Pytanie w kwestii formalnej, bez ukrytych podtekstów: Czy nasz obecny Regulamin zabrania zakładania i użytkowania wielu kont przez osobę (Użytkownika) ?

Wprost nie odnajduję takiego zapisu. Ale może koledzy prawnicy są w stanie takowy wyczytać pośrednio. Kojarzę różne serwisy gdzie jest to wprost zabronione lub dopuszczone pod konkretnymi warunkami np. google znalazł coś takiego:
"Ilość Kont jaką dany Użytkownik może posiadać w Serwisie nie jest ograniczona, niemniej w przypadku posiadania przez Użytkownika więcej niż jednego Konta w Serwisie i wykorzystywania któregokolwiek Konta w celu sztucznego generowania statystyk lub w innych celach naruszających funkcjonowanie Serwisu zgodnie z jego przeznaczeniem Administrator zastrzega sobie prawo do usunięcia niektórych bądź w wyjątkowych wypadkach wszystkich Kont danego Użytkownika."

Istnieje jeszcze coś takiego jak "Regulamin uczestnictwa w wyborach do Rady Rejsu 20xx", i tam jest przynajmniej napisane że "Do głosowania uprawniony jest każdy użytkownik serwisu OC PL" i "Każdy uprawniony do głosowania może głosować tylko jeden raz". Stąd można wysnuć, że jeśli nawet użytkownik ma więcej niż jedno konto na którym zgłosił > 10 znalezień, to nie upoważnia go to do wielokrotnego głosowania. Sankcji w każdym razie ten regulamin nie zawiera.

Zgodnie z Regulaminem sankcja "zablokowanie konta Użytkownika" (pospolicie: Ban) jest możliwa za nieprzestrzeganie zapisów Regulaminu lub ich interpretacji dokonanej przez RR. Może przy okazji poprawiania Regulaminu włączyć do niego "Regulamin uczestnictwa w wyborach do Rady Rejsu 20xx" pod taką czy inną postacią :)
Za ten post autor Highlander otrzymał podziękowanie:
ronja
ObrazekObrazekObrazek

Teokryt
Wyjadacz

Zbierz 14 osób, załóżcie stowarzyszenie, popracuj rok i wtedy wrócimy do rozmowy
Wiem o czym mówię :) Z samych aktywnych z tego wątku by się 14 znalazło.
Co do stowarzyszenia, wygląda to pięknie tylko w teorii
Wszystko zależy od skali i tego ile pieniedzy się przewija. Jeśli takie OC stowarzyszenie było by liczne do około 50-80osób, z coroczna wpłatą członkowska po 10zł to wszystko jest ok. Wpłata była by jedynie po to by zapewniać możliwości działania samego stowarzyszenia. No chyba nie powiecie mi że ktoś się połasi na te parę stówek w OC by robić jakieś wały (które prędzej czy później i tak wyjdą).

alex22
Forumator
Podziękował;: 33 razy
Otrzymał podziękowań: 17 razy

Post autor: alex22 »

[quo te="r00t7"]
Co z tym ?
jeszcze raz dla pewności i ze 100% prawidłowością tutaj zagłosujemy.
[/quote]

Więc ja pytam co z TAMTYM, co z moderacją mojego posta na forum RR? Jak zamierzasz się z tego wytłumaczyć, co zamierzasz powiedzieć użytkownikom OC na temat tego, że zmieniłeś kilka postów zarówno swoich jak i moich w sprawie głosowania nad Wolka banem? A następnie podałeś do publicznej wiadomości, że Ty głosowałeś przeciw, choć tak nie było.
Może wytłumaczysz, z jakiego powodu powstał konflikt i kto był jego sprawcą?
Żywcu pisze: Kolegę Alexa22 i jego subkonta bym wywalił z serwisu, na wieczny czas - skrzynek szkoda, fajne były...
Tak samo szybki jesteś jak twój kolega r00t7, który w ten sposób chce odwrócić uwagę od swoich machlojek na forum RR. Na jakiej podstawie mam mu wierzyć w to co pisze, nie znam wyników głosowania i nie wiem skąd on je posiada. Z tego co mi wiadomo to głosowanie jest tajne i nikt nie ma do niego wglądu. Jak ma rozumieć atak na moja osobę, skoro 2 tygodnie temu przyłapaliśmy r00t7 na przekręcie na forum RR. Kiedy nagle rozpętała się burza na zwykłym forum w sprawie bana dla Wołka, podmienił mój post, wykasował w nim słowo "NIE", które całkowicie zmieniło kontekst zdania, a w swoich postach pozmieniał wyrazy tak aby pozmieniać zdania, żeby po ich przeczytaniu wynikało, że był przeciw banowi. Zostało to opisane w kąciku COG2014. Koledzy poczytali, ale nie wyrazili swojego zdania w tym temacie. Natomiast po tym fakcie, zaczęły się dziwne nagonki na moją osobę.

Niestety w tym miejscu już nie mogę zacytować kolejnych wypowiedzi skierowanych pod moim adresem, bo r00t7, wyłączył mi dostęp do forum RR- tak tylko on z RR ma takie uprawnienia.
Czego się tak obawiał, że w taki szybki sposób mnie pozbawił wglądu do forum RR. Od kiedy opisałem jego machlojki w RR starał się mnie oczernić i za sprawą innych kolegów z RR bez mojego ustosunkowania się do jego wywodów, wspólnie osądzili mnie w ciągu 2 godzin.
Może warto zadać r00t7 kilka pytań, które rozjaśnią jego machloje, oraz tak szybkie działania skierowane przeciwko mnie.

-w jakim celu wszedłeś na forum RR i z konta ADMIN Rada Rejsu przeedytowałeś swój post z 22.10.2014, oraz MÓJ POST z 25.10.2014, co zostało szczegółowo opisane w kąciku COG 2014?
-dlaczego tylko Ty jako jedna, jedyna osoba masz dostęp do panelu forum jako Administrator i robisz tam co Ci się rzewnie podoba, kombinując z postami i potem usuwając informację, że coś takiego miało miejsce?
-dlaczego nikt z tak licznego grona keszerów OC, czyli całe OC-TEAM nie ma możliwości sprawdzenia co r00t7 robi na forum-ani jedna osoba z tego zespołu nie może go skontrolować.
-czy wobec osoby, która zalogowała sobie na początku swojej zabawy na OC ponad 120 lewych znalezień skrzynek w necie, aby podbić sobie statystyki, można mieć takie zaufanie aby powierzać mu na wyłączność sprawowanie władzy absolutnej nad panelem administracyjnym forum?

Śmieszne jest to jak szybko działa RR w kwestii alex22 do czasu odcięcie mnie od forum RR, tylko żywcu i atena-katowice wypowiedziały się za pozbawieniem mnie tego przywileju nie dając szansy na zabranie zdania w tej kwestii.
Co do pomówień w sprawie kont, proszę o konkretne dowody, bo to co czytam na forum nie pokrywa się z informacjami z linka.
Ciekawi mnie kto Ci udostępnił wyniki wyborów, które ponoć są tajne, a może jako admin forum masz do nich dostęp, o czym nikt z nas nie ma pojęcia.

Brawo r00t7, udało Ci się zatuszować swoje przekręty z forum RR, wywalając alexa z RR i opisując jego nie prwadziwe multiknta.
[url=http://geokrety.org/mypage.php?userid=1110][img]http://geokrety.org/statpics/1110.png[/img][/url][url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=4502][img]http://www.opencaching.pl/statpics/4502.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
r00t7

Alex - jak miło - na ten post czekałem i na to że mnie zaatakujesz, brawo ! powinienem zagrać w totka. Tak uderzaj dalej. 120 ? tyle tego było ? no chyba jednak mniej ;) ale nie ważne, napiszę jak było a było to jakoś w 2009-2010 i ja przynajmniej potrafiłem przyznać się do błędu - i to dzięki tATO, który swego czasu zdrowo mnie op***. I patrz można było załatwić temat po męsku. Znalezienia skasowałem i od tej pory walczyłem z tym jak tylko mogłem, pierw poprzez COG potem RR. To co już ? masz czymś jeszcze do mnie strzelić ? a może ronja, że po gryfie jeździłem autem ? no dalej :)

Ja Ci dałem szansę - na tylko dla RR napisalem o tym jakiś czas temu, miałeś okazję wyjść z twarzą, ale widzę że jednak brniemy ;) akurat miala miejsce ciekawa dyskusja techniczna, mam nadzieję że pojawi się konkluzja na temat tutaj i umieści ją ktoś inny, żeby nie było że to ja wszystko.

nie prawdziwe powiadasz ? ok twoja wola. Dowody są i to lepsze niż to co próbujesz mi wmówić ;)

wyniki wyborów przez admina forum ? DOBRE :D to jak pojechać 200km/h trabantem, mniej więcej. Wyniki wyborów zapisują się i ups zapisały się tam i Twoje wałki.
Obrazek Obrazek Obrazek

Zablokowany