Ogłoszenie #2 (połączone z ankietą)

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Czy jesteś za nowymi wyborami do RR ?

TAK
102
86%
NIE
17
14%

Liczba głosów: 119

Awatar użytkownika
Dezerter
Wyjadacz
Podziękował;: 65 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Re: Ogłoszenie #2 (połączone z ankietą)

Post autor: Dezerter »

etnamars pisze:
Dezerterzy pisze:Najwięcej użytkowników online (227) było poniedziałek, 29 kwietnia 2013
To zły przykład: był wysyp spambotów na forum.
Chińczycy?
Bełkot ronji jest bardzo wymowny.
Może zmienisz gatki? Jakby coś uciskało... :idea:

parlando
Forumator
Podziękował;: 341 razy
Otrzymał podziękowań: 182 razy

Post autor: parlando »

Dezerterzy pisze:W ciągu ostatniego miesiąca przybyło ich 1156. Na jesień?! Interesujące... No chyba, że wiedzieli...
Akurat tu bym się spisku nie dopatrywał. Być może jest to efekt tego, że popularni vlogerzy wzięli temat na tapetę?
https://www.youtube.com/watch?v=Ft62cE- ... page#t=142
https://www.youtube.com/watch?v=AkKXwwfUqLo
Za ten post autor parlando otrzymał podziękowanie:
Pan i Pani Smith

Awatar użytkownika
Pan i Pani Smith
Bywalec
Podziękował;: 21 razy
Otrzymał podziękowań: 23 razy
Kontakt:

Post autor: Pan i Pani Smith »

PS. Dziękuję za linki do filmików, wrzuciłem na swojego FB.
Swoją drogą, to OC jest mało rozreklamowane... pracuję w dość dużej firmie i z kim nie zagadam to "ja nie gram w sieciówki" :) , albo "coś tam słyszałem", ale nie trafiłem jeszcze na keszera...
Może na początek wstąpić do systemu banerowego, albo popychać ciekawe treści na fejsie ?
Obrazek

Awatar użytkownika
łowca
Forumator
Podziękował;: 122 razy
Otrzymał podziękowań: 143 razy

Post autor: łowca »

Pan i Pani Smith pisze: Może na początek wstąpić do systemu banerowego, albo popychać ciekawe treści na fejsie ?
Grozi nam od tego zalew 'młodzieży' totalnie nieodpowiedzialnej, która znajdzie jedną, dwie skrzynki, a następne pięć zniszczy.
Obrazek Obrazek
Jeśli hobby koliduje ci z pracą - zmień pracę.

Awatar użytkownika
art_noise
Forumator
Podziękował;: 331 razy
Otrzymał podziękowań: 307 razy

Post autor: art_noise »

łowca pisze:
Pan i Pani Smith pisze: Może na początek wstąpić do systemu banerowego, albo popychać ciekawe treści na fejsie ?
Grozi nam od tego zalew 'młodzieży' totalnie nieodpowiedzialnej, która znajdzie jedną, dwie skrzynki, a następne pięć zniszczy.
To prawda. W częstochowie grupa ze szkoły się dowiedziała o GC i pozakładali mnóstwo skrzynek. Połowy z nich już nie ma, a większość prezentowała taki poziom że wstyd.
http://www.youtube.com/watch?v=UymAoyAT_bI

Serce zostało na OC. Rozum przeszedł na GC.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Podziękował;: 314 razy
Otrzymał podziękowań: 215 razy

Post autor: r00t7 »

art_noise pisze:
łowca pisze:
To prawda. W częstochowie grupa ze szkoły się dowiedziała o GC i pozakładali mnóstwo skrzynek. Połowy z nich już nie ma, a większość prezentowała taki poziom że wstyd.
vide sprawa harcerzy na śląsku + kilkanaście innych grup gimnazjalnych.
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Pan i Pani Smith
Bywalec
Podziękował;: 21 razy
Otrzymał podziękowań: 23 razy
Kontakt:

Post autor: Pan i Pani Smith »

...ech... chyba macie rację... cały misterny plan wpizdu :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
art_noise
Forumator

Pan i Pani Smith pisze:...ech... chyba macie rację... cały misterny plan wpizdu :-)
Najlepiej sprawdza się jednak osobiste wciąganie do zabawy znajomych. Mnie w Częstochowie udało się w pewnym momencie w firmie zarazić paru ludzi do zabawy, fakt że już się nie bawią ale przez długi czas szukali i zakładali skrzynki. Trochę ich skrzynek nadal jest w terenie i mają się dobrze.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
yoshio
Bywalec
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Kontakt:

Post autor: yoshio »

Tak sobie pomyślałem, że idealną formą wyborów byłyby takie "osobiste":
Zostałby zorganizowany jeden cały dzień (zapewne niedziela) w miejscu, do którego wszyscy mają jednakowo daleko (hmm, Wawka? Chociaż nie... Najlepiej miejsce, gdzie nie nałapie się kupy skrzynek przy okazji), gdzie można by było na żywo spotkać się z każdym z kandydatów, porozmawiać, jeśli się go nie lubi, to umówić na solo (słowne, oczywiście, ale przy okazji może wyeliminować z kandydowania), potem komisja, papier, mazak, urna, itd.
Technicznie trudne do wykonania, ale jeśli komuś naprawdę zależy na dobrym wyborze do nowej RR, dałby radę dotrzeć na takie głosowanie.
Przekręty ograniczone do minimum (chociaż z drugiej strony komisja musi być zaufana, zonk!), ale problemem jest pora roku... Dzień teraz krótki, więc optymalne byłoby lato.
Zapędziłem się...
Za ten post autor yoshio otrzymał podziękowanie:
Dezerter

Leone
Stały bywalec
Podziękował;: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy
Kontakt:

Post autor: Leone »

yoshio pisze:Tak sobie pomyślałem, że idealną formą wyborów byłyby takie "osobiste":
Zostałby zorganizowany jeden cały dzień (zapewne niedziela) w miejscu, do którego wszyscy mają jednakowo daleko (hmm, Wawka? Chociaż nie... Najlepiej miejsce, gdzie nie nałapie się kupy skrzynek przy okazji), gdzie można by było na żywo spotkać się z każdym z kandydatów, porozmawiać, jeśli się go nie lubi, to umówić na solo (słowne, oczywiście, ale przy okazji może wyeliminować z kandydowania), potem komisja, papier, mazak, urna, itd.
Technicznie trudne do wykonania, ale jeśli komuś naprawdę zależy na dobrym wyborze do nowej RR, dałby radę dotrzeć na takie głosowanie.
Przekręty ograniczone do minimum (chociaż z drugiej strony komisja musi być zaufana, zonk!), ale problemem jest pora roku... Dzień teraz krótki, więc optymalne byłoby lato.
Zapędziłem się...
Byłoby idealnie, ale niektórzy mają pracę, obowiązki, życie poza OCPL :)
nec temere nec timide
ObrazekObrazekObrazek
mój profil
moja wizytówka

Awatar użytkownika
art_noise
Forumator

Leone pisze:
yoshio pisze:Tak sobie pomyślałem, że idealną formą wyborów byłyby takie "osobiste":
Zapędziłem się...
Byłoby idealnie, ale niektórzy mają pracę, obowiązki, życie poza OCPL :)
Hehehe bez przesady. To tylko zabawa w szukanie pudełek w dziwnych miejscach, a nie wybór parlamentu USA i decyzji w jakim kierunku ten parlament ma wystrzelić pierwszą rakietę.

Obrazek Obrazek

Leone
Stały bywalec
Podziękował;: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy
Kontakt:

Post autor: Leone »

[quote ]Hehehe bez przesady. To tylko zabawa w szukanie pudełek w dziwnych miejscach, a nie wybór parlamentu USA i decyzji w jakim kierunku ten parlament ma wystrzelić pierwszą rakietę.[/quote]
To mogłoby być prostsze :D
nec temere nec timide
ObrazekObrazekObrazek
mój profil
moja wizytówka

Awatar użytkownika
Highlander
Forumator
Podziękował;: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy

Post autor: Highlander »

Zawsze można powrócić do tradycji sejmików lokalnych (np. w miastach wojewódzkich lub wg aktywnych skupisk geocacherów), które wybiorą swoich zaufanych delegatów i przedstawią im instrukcje poselskie jak głosować na walnym sejmie w Warszawie. Zostaną założone odpowiednie Wydarzenia Wyborcze. Każdy głosujący może mieć siłę głosu równą swojej aktywności (wskaźnik liczony z sumy znalezień własnych i sumy znalezień skrzynek przez niego posiadanych).

;)
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
łowca
Forumator
Podziękował;: 122 razy
Otrzymał podziękowań: 143 razy

Post autor: łowca »

Highlander pisze: Zawsze można powrócić do tradycji sejmików lokalnych (np. w miastach wojewódzkich lub wg aktywnych skupisk geocacherów), które wybiorą swoich zaufanych delegatów i przedstawią im instrukcje poselskie jak głosować na walnym sejmie w Warszawie.
Jestem za!!
Obrazek Obrazek
Jeśli hobby koliduje ci z pracą - zmień pracę.

Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Podziękował;: 175 razy
Otrzymał podziękowań: 191 razy
Kontakt:

Post autor: Żywcu »

Pan i Pani Smith pisze:Jeśli głos narodu mówi "głosujemy" i to w przytłaczającej większości, to aktualna RR powinna honorowo urządzić nowe wybory i przyjąć na klatę ich wynik, jaki by nie był.
Gratuluję spostrzeżenia - stało się!

ODPOWIEDZ