COG 2014

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
norbert_
Bywalec
Podziękował;: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: COG 2014

Post autor: norbert_ »

Szczecin ma tą przewagę nad innymi miastami, że z policją, strażą, Urzędem Morskim, Strażą Graniczną nie mamy żadnych problemów a z incydentu wyszła tylko kupa śmiechu. Ciekawe kto tą felerną skrzynkę ukatrupił bo zniknęła z mapy.
rredan
Stały bywalec
Podziękował;: 105 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Post autor: rredan »

norbert_ pisze:ma tą przewagę nad innymi miastami
Wszystkimi czy jakimiś konkretnymi? Rozumiem, ze posiadasz konkretną wiedzę na temat problemów w pozostałych - poza Szczecinem rzecz jasna - miastach?
rredan
Stały bywalec

Re: Re:

Pyra pisze:członek COG, na którym to się psy wiesza
To jakaś tajemnica, nick tego zasłużonego członka COGu, a może nowa jakość w polityce informacyjnej RR/COG? Swoją drogą, "wiesza psy" czyli oczernia, a więc «rozgłasza o kimś nieprawdziwe informacje, przedstawiające go w niekorzystnym świetle»? Istotne tu jest ""nieprawdziwe". Członek COGu w zachodniopomorskim jest jeden, Dezerterzy. Dopytuję więc, kto, gdzie i jakie fałszywe świadectwo mu wystawił? Byłoby to straszne świństwo, takie kopanie leżącego, a to dlatego, że po ostatnim weekendzie Dezerterzy sami się skompromitowali na oczach całego kraju. No, chyba, że społeczność, a w szczególności RR nie uważa za kompromitację członka COGu jeśli ten:
1) złamie zasady ustalone przez niego (tego właśnie członka COGu) na imprezie organizowanej firmowanej w serwisie jego nickiem tj. absolutny zakaz wjazdu samochodem na teren projektu;
2) podejmuje w dzień po publikacji kesze na projekcie, którego jest współzałożycielem, tj. w trakcie trwania wydarzenia-otwarcia, obliczonego wg tego właśnie członka COGu na trzy dni, i robi to zanim padł choćby FTF na finale trego projektu;
3) loguje się przy tym na pozycjach xTF w skrzynkach tego właśnie projektu;
4) w ich pobliże wraz z dobranymi keszerami, w tym innym członkiem COGu dociera samochodem;
5) w pozostawionym w lesie cudzym samochodzie udostępnia pozwolenie na wjazd udzielone przez właściwe n-ctwo, z którego osoby nieuczestniczące w zakładaniu ani serwisie projektowych keszy w korzystają celu podejmowania skrzynek, w tym miejsc xTF;
6) przyłapany kłamie o rzekomym wypadku (upadku z drzewa podczas próby podjęcia) zmuszającym go i towarzyszące mu osoby do serwisu kesza?
Ostatnio zmieniony środa 30 lipca 2014, 15:51 przez rredan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Podziękował;: 163 razy
Otrzymał podziękowań: 259 razy

Post autor: ronja »

Dopełnię post Marcina pytaniami. Mam nadzieję, że osoby te odpiszą uczciwie. Po co ? Zabierają głos na forum, FB, prywatnie, są naszymi przedstawicielami, podejmują ważne decyzje. Ludzie powinni wiedzieć, kogo wybrali (albo wybrano za nich).
Zatem:
1. kto z osób będących w RR i COG złamał zakaz wjazdu do lasu, a tym samym reguły spotkania i keszował z auta ?
2. kto z tych osób wpisał się do Finału i na jakiej pozycji ? To istotne, bo robiący projekt uczciwie , zgodnie z regułami ustalonymi przez organizatorów i Nadleśnictwo, mieli ok. 30 znalezień na dzień (z małymi różnicami w dół i w górę). Nieobecnym powiem, że wśród uczciwych były grupy z bardzo małymi dziećmi, idące w nieziemskim upale od kesza do kesza, jak trzeba.
3. dlaczego część organizatorów, która keszowała w te trzy dni, nie zalogowała jeszcze wpisów na stronie, z prawdziwą datą i godziną ? Istotne dlatego, bo nareszcie naocznie upadnie mit sławetnego serwisu Dezerterów podczas keszowania z auta po całej okolicy, a przy okazji nabędziemy wiedzę, kto kogo wyrolował. Po co ta wiedza ? Choćby po to, by zdrapać trochę brązu z pomników.
Za ten post autor ronja otrzymał podziękowanie:
subo
Obrazek Obrazek
Pyra
Wyjadacz
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 67 razy

Post autor: Pyra »

Witam
rredan pisze:Dezerterzy sami się skompromitowali na oczach całego kraju.

Masz informacje z całego kraju?
rredan pisze:No, chyba, że społeczność, a w szczególności RR nie uważa za kompromitację członka COGu jeśli ten:
1) złamie zasady ustalone przez niego (tego właśnie członka COGu) na imprezie organizowanej firmowanej w serwisie jego nickiem tj. absolutny zakaz wjazdu samochodem na teren projektu;
...
4) w ich pobliże wraz z dobranymi keszerami, w tym innym członkiem COGu dociera samochodem;
5) w pozostawionym w lesie cudzym samochodzie udostępnia pozwolenie na wjazd udzielone przez właściwe n-ctwo, z którego osoby nieuczestniczące w zakładaniu ani serwisie projektowych keszy w korzystają celu podejmowania skrzynek, w tym miejsc xTF;
6) przyłapany kłamie o rzekomym wypadku (upadku z drzewa podczas próby podjęcia) zmuszającym go i towarzyszące mu osoby do serwisu kesza?
Jako że mnie na miejscu nie było, nie będę się wypowiadał, choć wyjaśnienia dostałem.
rredan pisze:2) podejmuje w dzień po publikacji kesze na projekcie, którego jest współzałożycielem, tj. w trakcie trwania wydarzenia-otwarcia, obliczonego wg tego właśnie członka COGu na trzy dni, i robi to zanim padł choćby FTF na finale trego projektu;
A który to konkretnie punkt regulaminu złamali...
To że My przyjęliśmy że nie logujemy znalezień "na podium", mimo, że niektórzy szukali, nie znaczy, że wszyscy tak muszą robić.
Pozdrawiam
rredan
Stały bywalec

Pyra pisze:

Tak, a nawet spoza.
Pyra pisze: Jako że mnie na miejscu nie było, nie będę się wypowiadał, choć wyjaśnienia dostałem.
No tak, sławna polityka przejrzystości.
Pyra pisze: A który to konkretnie punkt regulaminu złamali...
To że My przyjęliśmy że nie logujemy znalezień "na podium", mimo, że niektórzy szukali, nie znaczy, że wszyscy tak muszą robić.
Nigdzie dotąd nie pisałem, że złamali regulamin OCPL. Napisałem, że złamali własne zasady i że kłamali, można też powiedzieć, że dopuścili się oszustwa skoro wcześniej publicznie zapewniali "uprzedzamy - żeby na trasie Gryfa zapanowała sprawiedliwość - keszerom-kierowcom mówimy stanowcze NIE! ". Dość czytelne jest, że złamali ustawę o lasach. To wszystko sprawia, że nie spełniają warunku mówiącego, że "Członkiem COG może zostać tylko i wyłącznie osoba o dużym doświadczeniu i uznaniu środowiska. " (http://wiki.opencaching.pl/index.php/Za ... wisu_OC_PL).

Edit: Zapomniałem o najważniejszym, skoro postawiłeś taki zarzut, to wskaż gdzie, kto i w jaki sposób rozgłasza nieprawdziwe informacje, przedstawiające Dezerterów w niekorzystnym świetle.
Pyra
Wyjadacz

Witam
rredan pisze:
Pyra pisze:

Tak, a nawet spoza.
Na podobnej zasadzie, mogę napisać, że "w oczach całej Polski się nie skompromitowali", o czym może świadczyć sporo wpisów keszerów z całej Polski w keszu spotkaniowym... Jest różnica pomiędzy ludźmi z Polski, a całą Polską, nie sądzisz...
rredan pisze:
Pyra pisze: Jako że mnie na miejscu nie było, nie będę się wypowiadał, choć wyjaśnienia dostałem.
No tak, sławna polityka przejrzystości.
Nie jest to polityka przejrzystości, a zasada niewypowiadania się w sprawie, w której nie ma się pełnej informacji.
rredan pisze:Edit: Zapomniałem o najważniejszym, skoro postawiłeś taki zarzut, to wskaż gdzie, kto i w jaki sposób rozgłasza nieprawdziwe informacje, przedstawiające Dezerterów w niekorzystnym świetle.
A gdzie napisałem że o nich chodzi?
Pozdrawiam
rredan
Stały bywalec

Pyra pisze: A gdzie napisałem że o nich chodzi?
Pozdrawiam
Chodziło o woj. zachodniopomorskie i COG, to wskazuje na Dezerterów. Pytałem, czy ten nick to tajemnica. Jeśli to było nieczytelne: o jakiego członka chodzi? Kto, gdzie i w jaki sposób rozgłasza nieprawdziwe informacje, przedstawiające tego COGowicza w niekorzystnym świetle? Jakie RR powzięła środki by bronić jego dobrego, niesłusznie podważanego imienia?

Zaś w kwestii Dezerterów, proszę żebyś się wypowiedział, czy Twoim zdaniem w świetle faktów, o których pisałem Dezerterzy spełniają wymóg "dużego doświadczenia i uznania środowiska", Choćby jako wyborca, który na Ciebie głosował w wyborach do RR mam prawo znać Twoje zdanie w tej ważkiej dla mnie kwestii.
Pyra
Wyjadacz

Witam
rredan pisze:Zaś w kwestii Dezerterów, proszę żebyś się wypowiedział, czy Twoim zdaniem w świetle faktów, o których pisałem Dezerterzy spełniają wymóg "dużego doświadczenia i uznania środowiska", Choćby jako wyborca, który na Ciebie głosował w wyborach do RR mam prawo znać Twoje zdanie w tej ważkiej dla mnie kwestii.
Nooo pogadaliśmy sobie może nie w cztery a w 6 oczu... Ale napiszę i tu, że w dniu wyboru, według mnie spełniali wymagania. Co do reszty, sprawa będzie wyjaśniona.

Pozdrawiam
alex22
Forumator
Podziękował;: 33 razy
Otrzymał podziękowań: 17 razy

Post autor: alex22 »

Ponieważ minął już ustalony czas ( jeden z członków władz prosił mnie abym nie zabierał głosu w sprawie przez 2 dni), może teraz ja napiszę kilka zdań tutaj bo FB nie mam.

Root7:

Piszesz na FB, że zgadzasz się, że Dezerterzy i inni założyciele powinni poczekać 2-3 dni z odkrywaniem keszy. Czemu tak się nie stało? Rozmawiałeś z nimi na ten temat? Czy tak trudno jest wprowadzić ten sam standard keszowania w Szczecinie co w innych miastach? Czemu w Poznaniu, czy Wrocławiu takie rzeczy były by nie do pomyślenia, czemu tam nieregulaminowe kesze są niedopuszczalne w takiej skali jak w Szczecinie. Znasz może odpowiedź na tego typu pytania, twierdzisz, że rozmawiałeś z "tamtą" ekipą, ale pewnie na całkiem inne tematy... Jakieś wnioski?
Pytałeś kółko wzajemnej adoracji dlaczego nie potrafi trzymać się pewnych nie pisanych zasad, które w innych częściach kraju są oczywiste i nikomu o nich nie trzeba przypominać. A może rozmawiałeś z WOLFPAKIEM -synem GOT100 na temat ostatniego jego wyskoku, gdzie zgłosił około 50 moich keszy przy których nie był do COGu twierdząc, że łamią regulamin.

Piszesz również, że słabe jest czepianie się "organizatorów" o to, że wystawiają innym miejsca ukrycia- to jak zatem zinterpretujesz fakt ( pamiętaj, że Ciebie tam nie było, ale zapewne znasz relacje drugiej strony - twierdząc, że nasza jest kłamliwa) dzwonienia przy kontrowersyjnym keszu Dezertera do założyciela w sprawie miejsca ukrycia finału multaka. Szli taką dużą ekipą i nie potrafili dobrze odczytać mapy? A może po zaliczeniu dwóch skrzynek pośrednich (tak twierdził LEONE, który lekko miną się z prawdą) i 10-15 minutach krążenia w złym miejscu opadli z sił i jedynym ratunkiem na wpis do logbooka na 2 miejscu był telefon do założyciela, który naprowadził Dezertera na dobre drzewo. Ten jak niby nigdy nic podszedł i rzucił tekstem do RoDaJJowej siedzącej pod drzewem " nie siedzicie na keszu ". Danusia grzecznie wstała, po czym Dezerter z telefonem przy uchu odgarnął ściółkę nogą, nic nie znajdując zwątpił i oddalił się w las. Dlaczego nie mieli odwagi do nas podejść i wyjaśnić zaistniałej sytuacji. To jest słabe. http://forum.opencaching.pl/viewtopic.p ... 48#p102748

Co do spotkania, chętnie dowiem się kto wprowadził tak nerwową atmosferę, że nie mogłeś się dobrze bawić. Czemu tylko Ty to zauważyłeś i to dopiero na drugi dzień w rozmowie z nieznanym nam keszerem? Jedna z organizatorek podobnie jak ja i wiele innych osób nie zauważyła tego. Uważam, że przesadzasz i nadinterpretujesz coś co nie miało miejsca.

RR powinna rozwiązać Szczeciński konflikt. Gdzie byłeś to wiem, ale z kim rozmawiałeś Root na ten temat tego już nie wiem? Może uściślijmy w piątek było piwo, przy którym to tak chcesz zawsze rozmawiać, był też grill i nie było nerwowej atmosfery. Czemu wtedy nie podjąłeś jakiejkolwiek rozmowy na temat pojednania? W sobotę też miałeś szansę zapytać się jakie mam zdanie na ten temat i jakie widzę jego rozwiązanie. Keszowaliśmy razem ponad 9 godzin na pieszo i był czas porozmawiać na różne tematy. Mam wrażenie, ze nie masz pomysłu jak to rozwiązać, ale twierdzisz, że prowadziłeś takie rozmowy. Więc oświadczam, że ja nie byłem ich uczestnikiem.

Wracając do lasu Twoje wypowiedzi w temacie incydentu jaki odbył się w lesie i zajadłe bronienie Dezerterów jest co najmniej nie na miejscu. Nie było Cię tam, więc chyba nie powinieneś opowiadać się za jedną ze stron lub być ich adwokatem. Czemu nie mają odwagi opisać zajścia na forum? Może z konfrontujemy nasze spostrzeżenia. My nie mamy nic do ukrycia. Oni skoro piszą wyjaśnienia do RR, mogą wszystko napisać inaczej. Chętnie przeczytam nie tylko ja ich wersję wyjaśnień. Jako RR powinieneś wysłuchać obu stron. Po Twoich wypowiedziach widać, że jesteś stronniczy ( bronisz ziomali z COGu- tak też było za mojej kadencji, więc nie wmawiaj mi, że jest inaczej ). Swoim postępowaniem starasz się podważyć autorytet osób, które są bardziej doświadczone życiowo i o wiele starsze od Ciebie. Co ma oznaczać tekst "słowo przeciw słowu"? Tak pisze członek RR, który winien spór rozstrzygnąć i być neutralny. Wybacz już kiedyś taki tekst słyszałem zaadresowany pod moim i Art-noise kierunkiem, kiedy to oskarżono nas o wpisy do logbooka. Tak więc uważam ten tekst za słaby i wypowiadany zawsze w momencie kiedy brakuje już argumentów do dalszej rozmowy. http://forum.opencaching.pl/viewtopic.p ... 48#p102748

Piszesz na FB o TY i o Tamtych, piszesz o normalnych keszerach i o tym jak to piją razem wódkę ( dodam na spotkaniu) do czasu aż się dowiadują iż dana osoba zna się z drugą stroną ( ze mną ) i jest traktowana jak gorsza osoba. No może odpowiedz właśnie czemu, pewnie o tym też rozmawiałeś z kółkiem wzajemnej adoracji?
Przytoczę fakty aby było jaśniej. Jedni z nowych keszerów o nicku Outlander78 i Szym-asi poszli na spotkanie i świetnie się bawili, nawet wódkę pili z tymi tam z kółka. Ziomale do rany przyłóż, aż tu pewnego razu okazało się, że z alexem się znają i keszują razem, wtedy ich wpisy już nie były takie pochlebne jak przy wcześniejszych jego założonych skrzynkach. http://opencaching.pl/viewlogs.php?cach ... wlogsall=y
Osoby, które twierdzą, że są nieskazitelne, (opowiadają że to ja robię naganne wpisy) co zrobiły, dokładnie to samo tylko w drugą stronę. Do tej pory Outlander78 nie może tego pojąć, jak ktoś nowy może być tak pojechany przez grupę ludzi, bo zna mnie. Aby było śmieszniej swojej kumpeli iwmali z kółka wzajemnej adoracji nie napisali ani słowa że ukrycie kesza finałowego w totalnie zasranej lokalizacji, ba nawet gwiazdki jej dali za brodzenie w śmieciach. http://opencaching.pl/viewlogs.php?cach ... wlogsall=y Oczywiście Ty nie widzisz w tym żadnego związku i pewnie to tylko przypadek, że tam im się nie podobało a tu jest OK, bo to finał i nawet jak by był w środku wychodka taż byś nic nie napisał. Poczytaj sobie inne logi to może trochę zmienisz zdanie. Dodam, że Outlander78 po ich wpisach zmienił miejsce ukrycia kesza a iwmali przez rok czasu tego nie zrobiła.

Kończąc czytanie FB powiem jedno aby coś załatwić trzeba rozmawiać z dwiema stronami konfliktu. Pozdrawiam alex.
[url=http://geokrety.org/mypage.php?userid=1110][img]http://geokrety.org/statpics/1110.png[/img][/url][url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=4502][img]http://www.opencaching.pl/statpics/4502.jpg[/img][/url]
rredan
Stały bywalec

Pyra pisze:Nooo pogadaliśmy sobie może nie w cztery a w 6 oczu... Ale napiszę i tu, że w dniu wyboru, według mnie spełniali wymagania. Co do reszty, sprawa będzie wyjaśniona.
Trzymam za słowo. W imieniu swojej pary mogę potwierdzić ustalenia i trzymam za słowo, że do upłynięcia uzgodnionego terminu RR ustali kto w sprawie opisanej przeze mnie w poście http://forum.opencaching.pl/viewtopic.p ... 25#p121487 (pkty 1-6) kłamie.
alex22
Forumator
Podziękował;: 33 razy
Otrzymał podziękowań: 17 razy

Post autor: alex22 »

rredan pisze:
Pyra pisze:członek COG, na którym to się psy wiesza
To jakaś tajemnica, nick tego zasłużonego członka COGu, a może nowa jakość w polityce informacyjnej RR/COG? Swoją drogą, "wiesza psy" czyli oczernia, a więc «rozgłasza o kimś nieprawdziwe informacje, przedstawiające go w niekorzystnym świetle»? Istotne tu jest ""nieprawdziwe". Członek COGu w zachodniopomorskim jest jeden, Dezerterzy. Dopytuję więc, kto, gdzie i jakie fałszywe świadectwo mu wystawił? Byłoby to straszne świństwo, takie kopanie leżącego, a to dlatego, że po ostatnim weekendzie Dezerterzy sami się skompromitowali na oczach całego kraju. No, chyba, że społeczność, a w szczególności RR nie uważa za kompromitację członka COGu jeśli ten:
2) podejmuje w dzień po publikacji kesze na projekcie, którego jest współzałożycielem, tj. w trakcie trwania wydarzenia-otwarcia, obliczonego wg tego właśnie członka COGu na trzy dni, i robi to zanim padł choćby FTF na finale trego projektu;
7) po nie udanej próbie odnalezienia skrzynki finałowej (multaka) przez doborową grupę z Dezerterami na czele, Dezerter-ORGANIZATOR łapie za telefon. Rozmowa musiała się toczyć na temat miejsca ukrycia kesza (na pewno nie na temat serwisu, bo kesz był w wyśmienitej kondycji), bo w jej trakcie kierowany wskazówkami autora ORGANIZATOR-Dezerter dotarł pod drzewo, przy którym myśmy siedzieli obserwując całą sytuację. Do Rodajjowej powiedział "nie siedzicie na keszu", która wstała ustępując miejsca butom ORGANIZATORA ... Po sprawdzeniu nogą iż to nie ta strona drzewa , tylko ta druga, gdzie miejsce siedzące zajmował Ronja, ja i Rredan, oraz maras1111 niepocieszony odszedł w las TRZYMAJĄC CAŁY CZAS TELEFON PRZY UCHU. Czy ja też mijam się z prawdą?
Myślę, że ten punkt występu, gdzie ORGANIZATOR próbuje innym wskazać miejsce ukrycia skrzynki dzięki wykonanemu telefonowi do autora jest też bardzo istotny. Dzięki przepustce ORGANIZATORÓW, terenowemu autu członka COGu którym wozili się ORGANIZATORZY i hintom telefonicznym dużo szybciej się keszuje, tylko czy na pewno jest to uczciwe wobec innych zaproszonych przez Was-ORGANIZATORÓW keszerów?
[url=http://geokrety.org/mypage.php?userid=1110][img]http://geokrety.org/statpics/1110.png[/img][/url][url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=4502][img]http://www.opencaching.pl/statpics/4502.jpg[/img][/url]
Awatar użytkownika
ronja
Forumator

Do pytań alexa dodam jedno:
8 ) co to się stało, że Leone przeedytował 30.07 logi w keszach, usuwając z nich info o wspólnych znalezieniach z Dezerterem ? Fałszujecie fakty ? Chcecie ukryć kłamstwo ? Niedawny kandydat do RR (a potencjalny jej członek, jeśli dwójka z obecnych wypadnie w trakcie kadencji) i aktualny członek COG naginają rzeczywistość ? Nie macie odwagi powiedzieć "tak, zrobiliśmy chlew" i wyszliście z założenia, że lepiej dalej mącić i zacierać ślady, aż ludzie zapomną albo odpuszczą ? A może metodą na kota ze Shreka będziecie ronić łzy i wmawiać, jak bardzo zostaliście skrzywdzeni w lesie przez złych ludzi i doznaliście tak mocnego skrzywienia psychiki, że dotąd nie możecie sobie poradzić i że z tego wynikają te wszystkie niedorzeczne ruchy ? Pamiętaj Leone, że mamy fotki logbooków, zrzuty screenów i Wasze fotki przy Baltic Barracks. Już wtedy - słysząc Was, Wasze pokrętne wytłumaczenia, obserwując zachowania wiedzieliśmy, że będziecie kręcić. Testujecie i chcecie wprowadzić jakieś nowe standardy w obrębie COG i RR, jeszcze w obecnej kadencji ? "Parówkowym skrytożercom mówimy nie!" - ten nieśmiertelny cytat świetnie do Was pasuje :D
Obrazek Obrazek
subo
Wyjadacz
Podziękował;: 91 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Post autor: subo »

alex22 pisze: RR powinna rozwiązać Szczeciński konflikt. Gdzie byłeś to wiem, ale z kim rozmawiałeś Root na ten temat tego już nie wiem? Może uściślijmy w piątek było piwo, przy którym to tak chcesz zawsze rozmawiać, był też grill i nie było nerwowej atmosfery. Czemu wtedy nie podjąłeś jakiejkolwiek rozmowy na temat pojednania? W sobotę też miałeś szansę zapytać się jakie mam zdanie na ten temat i jakie widzę jego rozwiązanie. Keszowaliśmy razem ponad 9 godzin na pieszo i był czas porozmawiać na różne tematy. Mam wrażenie, ze nie masz pomysłu jak to rozwiązać, ale twierdzisz, że prowadziłeś takie rozmowy. Więc oświadczam, że ja nie byłem ich uczestnikiem.
Nie wiem dlaczego, ale odnoszę wrażenie, że "zwykli" keszerzy, koledzy, koleżanki, ludzie, których często nie znam, mają większą chęć na zażegnanie konfliktu. Czytając wypowiedzi powyżej widzę, że "władza" trzyma stronę swoją, wszak zgłoszono problem dotyczący bezpośrednio członków COG'u, zaś ci, którzy podnoszą larum, są po prostu oburzeni takim zachowaniem - przez RR niezauważalnym albo uznanym za nieuwłaczający. Ergo - problemu nie ma. Czyli co, jak to w Polsce bywa, władza ma w czterech literach to, co mówi "poddany"? To chyba dlatego Polacy ciągle na tę władzę narzekają... Czy słusznie? Chyba nie, sądząc po postawie niektórych "wysoko postawionych" uczestników tej zabawy...

To ja zapytam raz jeszcze, czy coś w ogóle się w tym temacie dzieje? Pytam z czystej ciekawości, bo przecież ja, jako zwykły keszer, nie mam prawa oceniać, mieć pretensji, żądać, wymagać, prosić ani nic z tych rzeczy...

To, co przeczytałem tutaj i na Facebooku trochę mnie przeraża...
...

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
ronja
Forumator

Jeszcze komentarz do mojego pytania z 10.51: coś strasznie złego musiało się stać w tym lesie, że nawet polcia&szymanq "zniknęli" Dezerterów z grona osób, którym dziękują za wspólne keszowanie 27.07.14. Gdyby jakimś cudem przeedytowano tam wpisy, to służę screenem :)
@ Leone - gdy będziesz logował spotkanie nie zapomnij o Dezerterach ! Sporo czasu spędziliście razem w lesie, sporo keszy razem znaleźliście. Chyba wypada za to podziękować ?
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ