Zdublowane nicki w serwisie

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Podziękował;: 329 razy
Otrzymał podziękowań: 216 razy

Re: Zdublowane nicki w serwisie

Post autor: r00t7 »

opoliensis pisze:Nie będę zabierał głosu za żonę, ale z mojego punktu widzenia sytuacja jest patowa. Każda z zainteresowanych osób ksywy używa w logach. Każda ze stron używa również gadżetów z naniesionym nickiem. Obojętnie od rozstrzygnięcia ktoś będzie miał żal...
dlatego poleciłem osobisty kontakt. Ostatecznie osoba która pierwsza miała ten nick ma pierwszeństwo. Nie chcemy tego robić, ale jak się nie dogadacie to późniejsze konto będzie miało ręcznie zmieniony nick, ale to będzie musiało RT zrobić
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
chinczyk
Wyjadacz
Podziękował;: 146 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy
Kontakt:

Post autor: chinczyk »

opoliensis pisze:Chińczyk, proszę rozwiń swoją myśl...

Czego mam się wstydzić?

Że oczekuję czegoś co jest oczywiste (czyt. przywrócenie stanu pierwotnego)?
Że stwierdziłem, że od ponad miesiąca RR nie potrafi zrobić porządku z taką "błahą" sprawą?

Niech się wstydzą członkowie RR, którzy zostali wybrani ponownie, a nic z powyższą sprawą konkretnego nie zrobili za poprzedniej kadencji...

Stary życie to sztuka kompromistów , dostałeś wszystkie informacje w tym wątku. RT zajęła się sprawą jak tylko dostała info że taki bug istnieje, problem z tego co widziałem został rozwiązany dziura w kodzie załatana. Więc do RT nie za bardzo możesz roszczyć pretensje.

RT działa jak dostaje potwierdzoną informację że jest coś nie tak , ludzie nie są w stanie debugować całego kodu. Nie ma takich mocy przerobowych ani też czasu.

Problem z "własnością" xywki to już raczej jest w gestii samoistnego rozwiązania , jak napisała Nannette i r00cik.
Wołałbyś aby RR machnęła ręką i wydała rozkaz, że któs traci nicka , a ktoś może go dalej używać ? To zawsze będzie nie fair wobec drugiej osoby.

Trzeba podejść do tego na spokojnie , i może uda się osiągnąć pewien kompromis - niech obie osoby zmienią nicki na inne to będzie przynajmniej "równy środek". Wszyscy zainteresowani poniosą straty związane z produkcją gadżetów itd, ale czym jest OC , wszyscy "trwonimy" kasę na swoje hobby.

Podsumowując nie ma chyba co wieszać psów na RR czy RT trzeba chcieć załatwić problem i bawić się dalej.

Pozdrawiam
Obrazek

opoliensis
Stały bywalec
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: opoliensis »

Kolego, zacytuj proszę, gdzie niby miałem pretensje do RT?

Daleki jestem od trolowania RT i RR, bo byłem przy narodzinach tych struktur, w trakcie ich kształtowania i wiem jaki to kawałek chleba. Osobiście przenosiłem zalążek tego forum jeszcze z podforum Garniaka i przez dłuższy czas nim administrowałem.

Mnie tu już nawet nie chodzi o temat zdublowania ksyw. Przestałem udzielać się dłuższy czas temu, a natrafiając na tematyczny problem pytam się "Quo Vadis OC?". Czy dla Ciebie nie jest sygnałem, że coś jest nie tak, że problem od strony formalnej nie jest rozwiązany od 1,5 miesiąca? Po kilku przypomnieniach, RR wczoraj zareagowała kontaktując się z drugą osobą. Martwi mnie to niezmiernie bo aż ciśnie się na usta tytuł komedii p.t. "Czy leci z nami pilot?"

Czytając między wierszami domyślam się, że RR w poprzedniej kadencji nie bardzo ze sobą współpracowała bo etna&mars, a potem Żywcu zrezygnowali z funkcji, a potem Artnoise nie miał ochoty na ponowne zasiadanie w Radzie...

Awatar użytkownika
Nannette
Forumator
Podziękował;: 91 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy

Post autor: Nannette »

sprawa zakończyła się kompromisem ze strony j.milczarek alias ryjek, dziękujemy za zrozumienie
Lądy i morza przemierzam, kulę ziemską z otwartym czołem. Polski mam paszport na sercu. Skąd, pytam, skąd go wziąłem? A wziąłem go z dumy i trudu, ze znoju codziennej pracy, ze stali, z żelaza, z węgla. A węgiel to koks, to antracyt.

opoliensis
Stały bywalec
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: opoliensis »

Podziękowania od mojej osoby za rozwiązanie sprawy.

Awatar użytkownika
chinczyk
Wyjadacz
Podziękował;: 146 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy
Kontakt:

Post autor: chinczyk »

opoliensis pisze:
Czytając między wierszami domyślam się, że RR w poprzedniej kadencji nie bardzo ze sobą współpracowała bo etna&mars, a potem Żywcu zrezygnowali z funkcji, a potem Artnoise nie miał ochoty na ponowne zasiadanie w Radzie...
To miejmy nadzieje że teraz idzie ku lepszemu :) Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Podziękował;: 42 razy
Otrzymał podziękowań: 115 razy
Kontakt:

Post autor: Doc_with_the_dog »

No to chyba temat do zamknięcia, nie? ;)
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.

Zablokowany