Gratulacje dla nowej RR !

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Kontakt:

Re: Gratulacje dla nowej RR !

Post autor: Doc_with_the_dog » piątek 15 czerwca 2012, 14:56

Dołączam się do gratulacji. Miło zobaczyć, że rewolucyjne pomysły (np. Stowarzyszenie) nie znalazły odzwierciedlenia w poglądach zwykłych użytkowników. Ja tam się cieszę :)

Cieszę się również, że znów pojawiają się śmieszne posty na forum, bo przez ciszę wyborczą nic się tutaj nie działo ;)
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.

Awatar użytkownika
Stryker
Forumator

Post autor: Stryker » piątek 15 czerwca 2012, 15:03

Może w pierwszym ruchu RR wprowadzi ciszę wyborczą trwającą przez cały rok?:D
Obrazek

alexis_22
Nowy na forum

Post autor: alexis_22 » piątek 15 czerwca 2012, 15:46

I po pseudowyborach krótkie podsumowanie.
Fandom opencaching coraz bardziej będzie dryfował na mielizny internetu pośród shitflejmów, dram odejść, kasowania cachów, scen zawiści. Nowa czyli dotychczasowa RR z grupy "no-life" and sexually repressed manchildren w bezczelny sposób edycji bazy danych została podczepionych do władzy - zniechęci ostatnich starych i nowych graczy.
Nadal na forum rządzi exces dupoliztwa, od którego oglądania jak ludzie hejtują wciąż niedobrze się robi.
Na szczęście featura Żywca, który chce być kewl, a zamykającego tematy spowoduje, że ludziom nie będzie się chciało grindzić postów. Bo po co ? Na wschodzie bez zmian reżim jak u Łukaszenki

Awatar użytkownika
Whatever
Wyjadacz

Odp: Gratulacje dla nowej RR !

Post autor: Whatever » piątek 15 czerwca 2012, 15:57

Hmm brzmi zupełnie jak u810 ;-)
[url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=3306][img]http://www.opencaching.pl/statpics/3306.jpg[/img][/url][url=http://geokrety.org/mypage.php?userid=976][img]http://geokrety.org/statpics/976.png[/img][/url]

Awatar użytkownika
zaborz
Stały bywalec
Podziękował: 43 razy
Otrzymane podziękowania: 22 razy

Post autor: zaborz » piątek 15 czerwca 2012, 16:15

:arrow:
Ostatnio zmieniony środa 10 kwietnia 2013, 20:10 przez zaborz, łącznie zmieniany 2 razy.
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi zaborz za post:
Whatever

Awatar użytkownika
chinczyk
Wyjadacz
Kontakt:

Odp: Gratulacje dla nowej RR !

Post autor: chinczyk » piątek 15 czerwca 2012, 17:56

Dla osob ktore mnie cytowaly,czytajcie ze zrozumieniem ja nie mam pretensji do wybranych tylko do tych ktozy syf zrobili a teraz niepotrafili wybrac innej wladzy....

Tapniete z v9
Obrazek

Awatar użytkownika
zaborz
Stały bywalec

Post autor: zaborz » piątek 15 czerwca 2012, 18:09

Szanowny kolego.
Ja czytam ze zrozumieniem.Co znaczy "... tylko do tych ktozy syf zrobili a teraz niepotrafili wybrac innej wladzy...." .Mieli wybory sfałszować , przekupić wybierających ? :shock:
Myślę ,że ci którym coś się nie podobało i wyrażali swoje na ten temat na na forum, głosowali. Więc nie rozumiem twojej wypowiedzi.

u810
Wyjadacz

Re: Odp: Gratulacje dla nowej RR !

Post autor: u810 » piątek 15 czerwca 2012, 18:21

Whatever pisze:Hmm brzmi zupełnie jak u810 ;-)
Zupełnie nie, u810 brzmi tak, prosto z mostu, nie jakimiś zakosami :

Użytkowniczka naruszająca prawa autorskie ( kradnąca grafiki) ( po mojej interwencji już mniej) w RR nie zapowiada niczego dobrego, czyli wszystko po staremu.

Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Kontakt:

Post autor: Doc_with_the_dog » piątek 15 czerwca 2012, 18:26

@alex22
ile obcojęzycznych słów w Twoim poście, no proszę... czyżby translate.pl poszedł w ruch? :P

Żal patrzeć, jak użytkownicy z niemałym dorobkiem keszowym nie potrafią ogarnąć, iż ich koncepcja funkcjonowania serwisu nie znajduje poparcia wśród grona wszystkich keszerów. Nie potrafią się pogodzić, ze słabym wynikiem wyborów. Proponuję winy szukać u siebie, a nie u innych.

@U810
Szkoda, że nie wystartowałeś. Tak praworządny obywatel jak Ty miałby mój głos na bank!

Edit:
Przepraszam, miało być alexis22, a nie alex22
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.

gnz87
Bywalec

Post autor: gnz87 » piątek 15 czerwca 2012, 18:38

Gratulację dla RR! Przynajmniej jeden z moich głosów dostał się, a w sumie został w radzie ;-)

Tak nieco odbiegając od tematu - czy ktoś może zająć się użytkownikiem alexis_22 który nie dość, że podszywa się pod użytkownika alex22 to jeszcze na siłę chcę znaleźć przysłowiową "dziurę w całym"?
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
miklobit
Forumator
Kontakt:

Re: Odp: Gratulacje dla nowej RR !

Post autor: miklobit » piątek 15 czerwca 2012, 18:40

u810 pisze: Użytkowniczka naruszająca prawa autorskie ( kradnąca grafiki)
No proszę... :wink: bez danych osobowych, czarnych pasków na oczach a można walić z grubej rury prosto do celu.
Tylko czemu teraz a nie dwa tygodnie wcześniej ?

Ale ogólna idea mi się podoba :D .
W ostrych dyskusjach (dotykających kręgów władzy :wink: ) proponuję używać następujących kodów:
"Użytkowniczka"
"Miłośnik piwa"
"InO"
"Czerwona planeta"
"Różowa świnka z TV"
:D
gnz87 pisze:czy ktoś może zająć się użytkownikiem alexis_22 ...
A konkretnie to jakie masz oczekiwania - zdemaskować (po ip)/zbanować/zakazać używania angielskiego slangu (w sumie można się coś poduczyć :roll: ) /udzielić publicznej nagany / czy coś innego jeszcze ?

gnz87
Bywalec

Post autor: gnz87 » piątek 15 czerwca 2012, 19:00

Miklobit, nie mi decydować, ale wydaje mi się, że taka "męciwoda" jak alexis_22 na forum nie jest potrzebna ;-) No i banowanie po IP nie jest fajne, bo np. ja mam dynamiczne IP i kilka razy zdarzyło mi się wejść na jakieś forum po raz pierwszy i zobaczyć informację o tym, że zostałem zbanowany :-)
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
shkopek
Bywalec

Post autor: shkopek » piątek 15 czerwca 2012, 19:54

No to ja też dodam od siebie oprócz gratulacji. Chciałbym ,żeby RR robiła to co do niej należy. Nic więcej. Żadnych udziwnień. Liczyłem na świeżą krew z Kielc jako przeciwwagę, ale "Starzy Wyjadacze" cały czas na fali :) Szkoda tylko, że nikogo z z wybranej RR osobiście nie znam, ale cały rok przed nami :) Jeszcze raz gratuluję i powodzenia.
Obrazek

Tati
Bywalec

Post autor: Tati » piątek 15 czerwca 2012, 20:59

shkopek pisze:No to ja też dodam od siebie oprócz gratulacji. Chciałbym ,żeby RR robiła to co do niej należy. Nic więcej. Żadnych udziwnień. Liczyłem na świeżą krew z Kielc jako przeciwwagę, ale "Starzy Wyjadacze" cały czas na fali :) Szkoda tylko, że nikogo z z wybranej RR osobiście nie znam, ale cały rok przed nami :) Jeszcze raz gratuluję i powodzenia.
Dziwne, że nie znasz, bo Nanette była na evencie organizowanym przez Ciebie.

pozdrawiam Tatiana

Awatar użytkownika
Cebulka
Wyjadacz
Podziękował: 34 razy
Otrzymane podziękowania: 27 razy

Post autor: Cebulka » piątek 15 czerwca 2012, 21:05

Słuchajcie, a może by tak założyć zbiorowy wątek pod tytułem "Pyskówa" i tam wylewać wszelkie personalne żale? Wyjdzie nam wszystkim na zdrowie.
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Cebulka za post:
Tati

ODPOWIEDZ