Kiełbacha Bedkkk'a RR 2012/13

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Bedekkk
Nowy na forum
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Kiełbacha Bedkkk'a RR 2012/13

Post autor: Bedekkk »

Cholera zabiliście mi ćwieka (pozytywnego). Dzięki za zgłoszenie mojej kandydatury do RR. Zaskoczyło mnie to bo nawet przez myśl mi nie przeszło kandydowanie i miło z Waszej strony.Nie bardzo wiem jak to ugryźć, dostałem info. @ kilka dni temu i zastanawiałem się czy wziąć w tym udział czy ładnie podziękować. Nie mam wzorem kolegów przygotowanych doniosłych pomysłów i nawet nie wiem jak moja funkcja miała by wyglądać. Zdecydowałem, że potwierdzę udział bo zawsze chętnie coś od siebie do rozwoju zabawy dorzucę. Zostałem nominowany bo zakładanie keszy sprawia mi frajdę i odrywa od powszedniości dnia co przekłada się na ilość nowych keszy ode mnie dla Was. Nie doszukacie się nie wiadomo jakich maskowań w moich keszach bo bardziej myślę o fakcie pokazania Wam czegoś bardziej lub mniej ciekawego (choć kesze "na sztukę" też czasem odpalę gdy posucha w około ;) ) . Bardzo chętnie pomogę przy rozwijaniu zabawy na tyle na ile będę mógł a zamiast obiecywać co ja dla Was i wymyślać fantazje,po prostu napiszcie CZEGO ODE MNIE OCZEKUJECIE.
Obiecywał nie będę bo po co skoro jest to oczywiste, że niezależnie od tego czy zostanę wybrany czy nie (a już sam fakt zgłoszenia jest dla mnie wyróżnieniem ) ja nadal będę zakładał kesze aby wyciągnąć Was z domu i pokazać coś nowego, zawsze niezmiennie chętnie pomogę nowym osobą odnaleźć się w zabawie, podpowiem jak zakładać, zabiorę ze sobą na kesze, sam chętnie dołączę jeśli ktoś ma ochotę poznać, pogadać, po prostu poszukać itd. itp. I zdecydowanie postaram się trochę bardziej rozruszać dolnośląskie towarzystwo zachęcając do zakładania i organizowania spotkań. To oczywista oczywistość. Co więcej ? Jeśli uważacie, że wybranie mnie jest właściwe to "popchnijcie" mnie trochę i pomóżcie się odnaleźć w ew. nowej dla mnie sytuacji radami, oczekiwaniami, propozycjami itd. ile będę mógł z satysfakcją będę działał. Generalnie kadencja i tak długa nie będzie bo 12.12.2012 koniec świata tak więc chcecie Bedkkk'a to macie ;-) Nie chcecie to .....też macie ;-) Pozdrawiam
Bedekkkk

Nadszedł czas wyborów i refleksji nad przyszłością naszego serwisu. Obecny Zespół OC dziękuje wszystkim, którzy troszczyli się o jego funkcjonowanie i całej społeczności, która w niej uczestniczyła.
Ogłaszamy czas ciszy wyborczej i prosimy nie prowadzić żadnej agitacji wyborczej oraz dyskutowania postaw, któregokolwiek z kandydatów.
Działania takie na forum będą traktowane jak łamanie regulaminu i karane ostrzeżeniami. Prosimy też o powściągliwość na innych platformach komunikacji...

To jest powód zamknięcia wątku. Prosimy nie otwierać nowych i uszanować podjęte decyzje.

Dziękujemy Zespół OC

Zablokowany