Witam Wszystkich

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Tati
Bywalec

Re: Witam Wszystkich

Post autor: Tati » wtorek 29 maja 2012, 11:51

boberki pisze:Patrząc na to z boku to jednak największy zamęt siejecie wy sami. Gdzie nie zaglądam to posty by boberki.... I proszę nie uogólniać, gdyż mnie Alex zabawy nie psuje.

pozdrawiam, Tatiana

Tobie nie psuje zabawy a nam tak, znamy wielu którym również. W końcu kiedy prawda wychodzi na jaw, to najlepiej ją pozamiatać pod dywan i udawać, że wszystko jest w porządku a niewygodnych "siejących zamęt" obwinić ,za co?[/quote]

Wyraziliście już swoje zdanie w tylu wątkach, w logach do keszy, że może już wystarczy? Kto miał się zapoznać z Waszą opinią na temat Alexa ten to uczynił, ale pisanie w kółko o tym samym to chyba nie ma większego sensu. Nie mówię o zamiataniu pod dywan... ale też nie uważam, że taka trwająca już kilka dni nagonka jest w porządku. I to już nie tylko dotyczy alexa, ale widzę, że i art_noise... a teraz jeszcze Sebastianowi się oberwało...

Who will be next..... :)

etnamars
Forumator

Post autor: etnamars » wtorek 29 maja 2012, 11:54

Proszę o ostudzenie emocji!

Kolejne wyczyny będą nagradzane kolejnymi ostrzeżeniami!

Awatar użytkownika
hipul
Forumator

Post autor: hipul » wtorek 29 maja 2012, 11:56

Dawno mnie tu nie było ale widzę, że forum nadal trzyma klimat.
Pozdrowienia dla wszystkich wojowników.

Awatar użytkownika
kowsiu
Bywalec

Post autor: kowsiu » wtorek 29 maja 2012, 12:16

Tati pisze:
Tati pisze:
boberki pisze:Patrząc na to z boku to jednak największy zamęt siejecie wy sami. Gdzie nie zaglądam to posty by boberki.... I proszę nie uogólniać, gdyż mnie Alex zabawy nie psuje.

pozdrawiam, Tatiana

Tobie nie psuje zabawy a nam tak, znamy wielu którym również. W końcu kiedy prawda wychodzi na jaw, to najlepiej ją pozamiatać pod dywan i udawać, że wszystko jest w porządku a niewygodnych "siejących zamęt" obwinić ,za co?
Wyraziliście już swoje zdanie w tylu wątkach, w logach do keszy, że może już wystarczy? Kto miał się zapoznać z Waszą opinią na temat Alexa ten to uczynił, ale pisanie w kółko o tym samym to chyba nie ma większego sensu. Nie mówię o zamiataniu pod dywan... ale też nie uważam, że taka trwająca już kilka dni nagonka jest w porządku. I to już nie tylko dotyczy alexa, ale widzę, że i art_noise... a teraz jeszcze Sebastianowi się oberwało...

Who will be next..... :)
Tobie może Alex w żaden sposób nie przeszkadza, ale na szczecińskim podwórku robi doskonałe kesze (co aktualnie nie jest istotne, bo są zablokowane i "zahasłowane"), ale zarazem sieje podziały i zniechęca nowych keszerów do zabawy, jeśli nie chcą mu się podporządkować, lub sieje podziały obrabiając tyłek innym keszerom wobec osób które ich nie znają i dopiero zaczynają zabawę z keszingiem. Dlatego nam, keszerom Szczecina i okolic, wyciągnięcie sprawy Alexa
na grunt ogólnopolski dało nadzieję na wyjaśnienie i zakończenie jego złych zachowań. Od razu napiszę, za nim odeślecie nas na PW, że większość z nas wymieniła z Nim wiele maili, ale to nie daje żadnego skutku.

Tati
Bywalec

Post autor: Tati » wtorek 29 maja 2012, 12:29

To załóżcie sobie oddzielny wątek i tam dyskutujcie, kto będzie chciał to zajrzy , kto nie.. to odpuści..A teraz... gdzie nie zajrzę to posty w sprawie Alexa..
I to tyle w sumie ode mnie w tym temacie.

pozdrawiam,Tatiana

Awatar użytkownika
Sebastian
Forumator
Podziękował: 216 razy
Otrzymane podziękowania: 78 razy

Post autor: Sebastian » wtorek 29 maja 2012, 12:31

Odpowiedź jest prosta, jeżeli Wam nie pasuje to nie szukajcie keszy Alexa, zakładajcie swoje i bawcie się tak jak Wam to sprawia radość.

W swoim regionie też nie szukam pewnych skrzynek, bo przekraczają moje możliwości, wymagają rozwiązania skomplikowanego quizu itp. i nie mam za to do autorów pretensji.

Pozdrawiam - Sebek
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Sebastian za post (razem 2):
alex22subo
Obrazek

Awatar użytkownika
kowsiu
Bywalec

Post autor: kowsiu » wtorek 29 maja 2012, 12:35

Tu nie chodzi o skrzynki! Chodzi o sianie podziałów i wrogości, oraz czepianie się do wszystkiego, jeśli nie jest się w kółku przyjaciół A22. Aby nie narażać się na te wszystkie "przyjemności" trzeba by zaprzestać zabawy w OC.

Awatar użytkownika
łowca
Forumator

Post autor: łowca » wtorek 29 maja 2012, 12:38

Sebastian pisze:Odpowiedź jest prosta, jeżeli Wam nie pasuje to nie szukajcie keszy Alexa
Tu nie ma 'nie pasuje', nawet jakby ktoś chciał szukać to nie może, tu jest kłopot z tym, że niektóre kesze zostały zablokowane i zahasłowane ponad miesiąc temu, a Alex, chociaz obiecał, to do dziś nie wyjaśnił, dlaczego tak zrobił krótko przed weekendem majowym i odbywającym się w okolicy dużym spotkaniem poszukiwaczy.

Alex, wywiążesz się z danej obietnicy? W końcu kandydowanie do RR zobowiązuje.
Obrazek Obrazek
Jeśli hobby koliduje ci z pracą - zmień pracę.

Awatar użytkownika
Sebastian
Forumator
Podziękował: 216 razy
Otrzymane podziękowania: 78 razy

Post autor: Sebastian » wtorek 29 maja 2012, 12:43

To się nie bawcie z Alexem, nie szukajcie jego skrzynek. Bawcie się w swoim gronie, na Alexie się świat polskiego opencachingu nie kończy. Mnie też w regionie nie wszyscy lubią i ja też nie wszystkich uwielbiam, więc keszuję z ludźmi z którymi darzymy się sympatią. Jeżeli bym kogoś naprawdę nie lubił, to bym się z nim na podwórku geokeszerskim nie spotykał i tyle. Proste i jakże skuteczne.

Pozdrawiam - Sebek
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Sebastian za post (razem 2):
alex22subo
Obrazek

Awatar użytkownika
kowsiu
Bywalec

Post autor: kowsiu » wtorek 29 maja 2012, 12:47

Sebastian pisze:To się nie bawcie z Alexem, nie szukajcie jego skrzynek. Bawcie się w swoim gronie, na Alexie się świat polskiego opencachingu nie kończy. Mnie też w regionie nie wszyscy lubią i ja też nie wszystkich uwielbiam, więc keszuję z ludźmi z którymi darzymy się sympatią. Jeżeli bym kogoś naprawdę nie lubił, to bym się z nim na podwórku geokeszerskim nie spotykał i tyle. Proste i jakże skuteczne.

Pozdrawiam - Sebek
Po raz kolejny napiszę NIE DA SIĘ BAWIĆ BEZ ALEXA, BO ON I TAK MA ZAWSZE PRETENSJE I ZNIECHĘCA NOWYCH KESZERÓW DO ZABAWY. Tu nie chodzi o znajdowanie jego skrzynek, których jak Łowca zauważył szukać się nie da.

subo
Wyjadacz

Post autor: subo » wtorek 29 maja 2012, 12:50

Prawda jest taka, że kilkoro młodych keszerów wciągnąłem w tę zabawę i wszyscy jak jeden mąż po zerknięciu na forum i to co tu się dzieje po prostu przestali się tym interesować! Tylko kłótnie i wywlekanie an forum publicznym! Kolejna prawda, że nie potraficie spokojnie przejsć na PRV albo po prostu w cztery oczy! Wywlekanie na zewnątrz i publicznie, bo tak jest fajnie, prawda? I kto tu mówi o zniechęceniu, skoro nie potraficie zachęcić swoją postawą innych, początkujących? Same stare wygi widzę, mało młodych. Na zakończenie: ja szukam skrzynek, czasem poznam jakiegoś keszera. Nie wnikam w powody, przyczyny, skutki i decyzje. Bawię się dalej. Zachęcam innych, publikuję artykuły i propaguję jak mogę, ale widzę, że robienie bałąganu to chleb powszedni. Komuś się coś nie podoba, to zaraz na forum.... Źle, ludzika, mówię Wam... Boberki toczą wojnę z Alexem, Kowsiu też...Sebastian go broni, Art_noise i takie tam... Qśwa ludzie, nie potraficie się po prostu wszyscy zamknąć i pogadać w cztery oczy, a nie przy świadkach? Szukacie sensacji, czy wyjaśnienia niesnasków?
...

Obrazek Obrazek

subo
Wyjadacz

Post autor: subo » wtorek 29 maja 2012, 12:51

kowsiu pisze: Po raz kolejny napiszę NIE DA SIĘ BAWIĆ BEZ ALEXA, BO ON I TAK MA ZAWSZE PRETENSJE I ZNIECHĘCA NOWYCH KESZERÓW DO ZABAWY. Tu nie chodzi o znajdowanie jego skrzynek, których jak Łowca zauważył szukać się nie da.
jak to się nie da....ja się bawię, nie zwracam uwagi na to czyjej skrzynki szukam....
...

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
łowca
Forumator

Post autor: łowca » wtorek 29 maja 2012, 12:57

subo pisze: jak to się nie da....ja się bawię, nie zwracam uwagi na to czyjej skrzynki szukam....
Jakbyś zaplanował wyjazd, zarezerwował noclegi, a potem trzy dni przed wyjazdem zauważył, że zniknęła 'bo tak' połowa skrzynek, dla których się tam wybierałeś - to byś zaczął szukać, czyje skrzynki zniknęły i dlaczego.
Obrazek Obrazek
Jeśli hobby koliduje ci z pracą - zmień pracę.

Awatar użytkownika
kowsiu
Bywalec

Post autor: kowsiu » wtorek 29 maja 2012, 12:59

subo pisze:Prawda jest taka, że kilkoro młodych keszerów wciągnąłem w tę zabawę i wszyscy jak jeden mąż po zerknięciu na forum i to co tu się dzieje po prostu przestali się tym interesować! Tylko kłótnie i wywlekanie an forum publicznym! Kolejna prawda, że nie potraficie spokojnie przejsć na PRV albo po prostu w cztery oczy! Wywlekanie na zewnątrz i publicznie, bo tak jest fajnie, prawda? I kto tu mówi o zniechęceniu, skoro nie potraficie zachęcić swoją postawą innych, początkujących? Same stare wygi widzę, mało młodych. Na zakończenie: ja szukam skrzynek, czasem poznam jakiegoś keszera. Nie wnikam w powody, przyczyny, skutki i decyzje. Bawię się dalej. Zachęcam innych, publikuję artykuły i propaguję jak mogę, ale widzę, że robienie bałąganu to chleb powszedni. Komuś się coś nie podoba, to zaraz na forum.... Źle, ludzika, mówię Wam... Boberki toczą wojnę z Alexem, Kowsiu też...Sebastian go broni, Art_noise i takie tam... Qśwa ludzie, nie potraficie się po prostu wszyscy zamknąć i pogadać w cztery oczy, a nie przy świadkach? Szukacie sensacji, czy wyjaśnienia niesnasków?
Jeżeli chodzi o nowych keszerów jesteś w błędzie. Wciągnąłem kilka osób w zabawę, na innych jesteśmy otwarci, gdybyś pojawił się na spotkaniu Prima Aprilisowym to byś zobaczył. Poraz n-ty napiszę - przez priv próbowałem wiele razy i nic to nie dało. Mnie też nie interesuje czyja jest to skrzynka o ile jest dobra. Widocznie ty przypadłeś do gustu Alexowi i do twoich skrzynek się nie czepiał. Szukam wyjaśnienia niesnasek i forum jest ostatnim miejscem do którego możemy się odwołać po długich utarczkach mailowych.

Awatar użytkownika
Stryker
Forumator

Post autor: Stryker » wtorek 29 maja 2012, 13:42

forum nie służy do odwoływania się ;-)

z drugiej strony w jaki sposób ktoś ma zwrócić uwagę innych na zaistniały problem jeśli nie poprzez podzielenie się nim na forum?
OC to nie poligon na prywatne wojenki dwóch teamów/osób - pisanie "problem mnie nie dotyczy, niech się dzieje co chce" lub odsyłanie na PM to niejawne (ale zawsze!) przyzwolenie na tego typu zachowania. chcecie żeby tego typu "akcje", których powodem był kaprys (tak domniemam, bo autor nie wyjaśnił w żaden sposób motywu), były powielane przez kolejne osoby? podejrzewam, że będą a koronnym "argumentem" będzie "przecież alex też tak robił i było ok!"..
Obrazek

Zablokowany