Skrzynki SNUFFERów...

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
pan_ryba
Wyjadacz

Re: Skrzynki SNUFFERów...

Post autor: pan_ryba » poniedziałek 21 maja 2012, 01:27

Żywcu pisze:Ja mam wrażenie, że właściciel prosił o odarchiwizowanie.
Jak się jednak przyjrzysz to było prawie dwa lata temu i prośba została spełniona, po czym znowu z automatu poszły do archiwum.
Obrazek Obrazek
Mówię stanowcze nie: zakopywaniu, workom oraz rdzewiejącym pojemnikom!

alex22
Forumator
Podziękował: 33 razy
Otrzymane podziękowania: 17 razy

Post autor: alex22 » poniedziałek 21 maja 2012, 01:34

Żywcu widocznie masz słaby wzrok, skoro nie widzisz, że 14 lipca 2011 skrzynka zarchiwizowała się, bo nie została zreaktywowana przeze mnie. Po tym terminie nikt nie prosił o jej od archiwizowanie, które zrobiło RR. Jeśli cog był poinformowany to przez kogo i w jakim celu? Na pewno nie przez mnie. Dlaczego cog sam tego nie zrobił? Czemu skrzynka została udostępniona do szukania, a nie postawiona do statusu "tymczasowo niedostępna" tak jak to się zwykle odbywa w COGu.
etnamars pisze:
Nikt nigdzie nie poinformował o tym, że Pan Snuffer to Pan Alex.

Większość z RR i cogu wiedzą o tym fakcie nie od dziś, Ty również.
etnamars pisze: Po to by zachować oryginalnego właściciela, by nie marnować waypointów, bo chce się zrobić coś dobrego dla innych. Odpowiedzi jest wiele.

Na swoje pytania - odpowiedzi i tak się pewnie nie doczekam...
... by zaliczyć sobie skrzynkę i nie martwić się potem o jej serwis.
etnamars pisze:Odpowiedzią na pytania są inne pytania: czy tu jeszcze chodzi o zabawę? o to żeby ludzie szukali skrzynek? O przyjemność z tej zabawy?
Czy to tak źle że ktoś zrobił coś bezinteresownie? Dla rozwoju zabawy - naprawił, zreaktywował.

Czy o "akty własności"? Niezbite prawa w bezwzględny sposób egzekwowane przez policję i komorników?
Czy ta zabawa ma być jeszcze przyjemna, czy powinniśmy dalej szukać i chować pudełka?
A może lepiej żebyśmy zaczęli robić sobie wszędzie pod górkę, napierniczając się nawzajem, na każdej płaszczyźnie?
Tak, chodzi o szukanie i zabawę, oraz o nie łamanie pewnych ustalonych zasad, których inni muszą przestrzegać i ponoszą za to konsekwencje, ale NIE Ty...
Kto i komu robi pod górkę i kto i kogo napiernicza?
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi alex22 za post:
subo
[url=http://geokrety.org/mypage.php?userid=1110][img]http://geokrety.org/statpics/1110.png[/img][/url][url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=4502][img]http://www.opencaching.pl/statpics/4502.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
marwaldor
Forumator
Podziękował: 15 razy
Otrzymane podziękowania: 38 razy

Post autor: marwaldor » poniedziałek 21 maja 2012, 07:11

Panie i Panowie: Idą wybory. Postarajmy się, aby groteski w stylu "brazylijska telenowela" się nie powtarzały.
Zagłosujmy na nowych ludzi, i oczekujmy od nich transparentności w działaniach oraz wprowadzenia podstaw "piaru".

Aby (tak jak w tej sprawie) wszystko było wytłumaczone przez "władzę" i stało się jasne dla forumowiczów. Zwłaszcza tych co nie wchodzą w skład "towarzystwa wzajemnej adoracji" (jak ja).
Bo znowu pada konkretny zarzut: zaoczne odwieszenie skrzynek.
A zamiast szybkiej i konkretnej odpowiedzi czytamy: "masz podwójne konto", "skrzynki nie twoje" i "kto to są Snufferzy ?"
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi marwaldor za post:
u810

Awatar użytkownika
Ranwers
Forumator

Post autor: Ranwers » poniedziałek 21 maja 2012, 08:32

Żywcu pisze:
Ranwers pisze:Kolego, albo kesze są Snuffera i nic Ci do nich, albo masz multikonto i powinieneś dostać bana na miesiąć, jak Sebastian. Niniejszym zgłaszam sprawę do wyjaśnienia, bo bezczelności niektórych nie jestem w stanie znieść.
Tu się zgadzam ale cóż ja samodzielnie mogę :!: Wyślij zgłoszenie do RR, a nie jako zgłoszenie posta (jako moderator nic z tym nie zrobię).
Przecież cała RR znajduje się w gronie moderatorów, więc chyba wszyscy dostali moje zgłoszenie :roll: . Jasne, mogę wysłać jeszcze raz moje zgłoszenie z forum na cog@oc.pl, skoro taka biurokracja panuje... :/
Jeśli góra idzie do Ciebie, a Ty nie jesteś Mahometem - spieprzaj, to lawina!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
boberki
Bywalec
Podziękował: 8 razy
Otrzymane podziękowania: 6 razy

Post autor: boberki » poniedziałek 21 maja 2012, 10:55

Mam pytanie techniczne, od kiedy alex22 jest Snufferem, czy nim jest w ogóle i czy jak Snuffer robil i gwiazdkował kesze alexa22 to był snufferem czy alexem22 i w końcu jak to się stało, że skrzynki o których mowa w pierwszym poście sa teraz skrzynkami alexa2? Dziękuję cierpliwemu, który zechce odpowedzieć ;-)
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi boberki za post:
zaborz
Łączymy przyjemne z przyjemnym - Opencaching + Offroad :)
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Lza
Rada Techniczna
Podziękował: 83 razy
Otrzymane podziękowania: 307 razy
Kontakt:

Post autor: Lza » poniedziałek 21 maja 2012, 12:25

jasnogórski telefon zaufania: (34) 365 22 55

(jak podaje strona http://archiwum.dlapolski.pl/rodzina/Ja ... -n149.html)

zachęcam do skorzystania.
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Lza za post (razem 2):
r00t7Krysiul

Awatar użytkownika
boberki
Bywalec

Post autor: boberki » poniedziałek 21 maja 2012, 12:34

Lza pisze:jasnogórski telefon zaufania: (34) 365 22 55

(jak podaje strona http://archiwum.dlapolski.pl/rodzina/Ja ... -n149.html)

zachęcam do skorzystania.
To miało być śmieszne? Chyba Ci się nie udało. No comments.
Obrazek Obrazek

Tati
Bywalec
Podziękował: 21 razy
Otrzymane podziękowania: 8 razy

Post autor: Tati » poniedziałek 21 maja 2012, 12:57

marwaldor pisze:Panie i Panowie: Idą wybory. Postarajmy się, aby groteski w stylu "brazylijska telenowela" się nie powtarzały.
Zagłosujmy na nowych ludzi, i oczekujmy od nich transparentności w działaniach oraz wprowadzenia podstaw "piaru".
Wierzysz w to co napisałeś? Bo ja nie. Jeśli Ci nowi ludzie ze swoimi pomysłami dostaną się w większości do RR, to nie pozostanie nic innego jak się spakować......

Poczytałam tą wyborczą paplaninę i nic z tego dobrego raczej dla serwisu nie wyniknie, ale właściwie wątek nie o tym.

Co do Alexa, to może go zlinczujemy i będzie święty spokój. Bo to ile już się jadu wylało w jego stronę przechodzi ludzkie pojęcie.

pozdrawiam, Tatiana
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Tati za post:
alex22

Awatar użytkownika
łowca
Forumator

Post autor: łowca » poniedziałek 21 maja 2012, 13:02

Tati pisze: Jeśli Ci nowi ludzie ze swoimi pomysłami dostaną się w większości do RR, to nie pozostanie nic innego jak się spakować......

Poczytałam tą wyborczą paplaninę i nic z tego dobrego raczej dla serwisu nie wyniknie, ale właściwie wątek nie o tym.
To skoro masz lepsze pomysły od wszystkich aktualnych kandydatów razem wziętych, kandydatuj do RR i je przedstaw publicznie.
Tati pisze: Co do Alexa, to może go zlinczujemy i będzie święty spokój. Bo to ile już się jadu wylało w jego stronę przechodzi ludzkie pojęcie.

pozdrawiam, Tatiana
Prawdę mowiąc, gdyby Alex na zadane mu pytania odpowiedział, to nikt nie miałby powodów do snucia domysłów i rzucania oskarżeń.
Obrazek Obrazek
Jeśli hobby koliduje ci z pracą - zmień pracę.

Awatar użytkownika
snp
Stały bywalec

Post autor: snp » poniedziałek 21 maja 2012, 13:08

Tati pisze:Co do Alexa, to może go zlinczujemy i będzie święty spokój. Bo to ile już się jadu wylało w jego stronę przechodzi ludzkie pojęcie.

pozdrawiam, Tatiana
Posadźmy na beczce, zgólmy kłaki, polejmy miodem i obsypmy pierzem. A, i do mrowiska z chamem.

pozdrawiam również uczestniczkę gry terenowej geocaching, Tatianę.
ObrazekObrazek

Tati
Bywalec

Post autor: Tati » poniedziałek 21 maja 2012, 13:09

łowca pisze:To skoro masz lepsze pomysły od wszystkich aktualnych kandydatów razem wziętych, kandydatuj do RR i je przedstaw publicznie.
I kolejna złośliwość.. bo powiedziałam co myślę. Zupełnie niepotrzebna, tutaj naprawdę strach się odezwać.

łowca pisze: Prawdę mowiąc, gdyby Alex na zadane mu pytania odpowiedział, to nikt nie miałby powodów do snucia domysłów i rzucania oskarżeń.
NO tak.... lepiej publicznie o tym dyskutować... przynajmniej na forum się coś dzieje...

Awatar użytkownika
łowca
Forumator

Post autor: łowca » poniedziałek 21 maja 2012, 13:42

Tati pisze:
łowca pisze:To skoro masz lepsze pomysły od wszystkich aktualnych kandydatów razem wziętych, kandydatuj do RR i je przedstaw publicznie.
I kolejna złośliwość.. bo powiedziałam co myślę. Zupełnie niepotrzebna, tutaj naprawdę strach się odezwać.
"Kolejna złośliwość"? A która z moich wypowiedzi była ta poprzednią złośliwością w Twoim kierunku? Napisałem po prostu, co myślę, a Ty się obrażasz.
A jeśli uważasz, że ktoś z obecnych kandydatów do RR ma szkodliwe pomysły w programie, to napisz jasno i wyraźnie, które i dlaczego, zamiast to dusić w sobie. W ten sposób jest szansa, że te szkodliwe pomysły nie będą wprowadzone w życie, i nie będziesz miała poczucia, że się musisz stąd spakować.

Do zobaczenia nad skrzynką (czyjąkolwiek).
Ł.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 21 maja 2012, 13:57 przez łowca, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek Obrazek
Jeśli hobby koliduje ci z pracą - zmień pracę.

Awatar użytkownika
kowsiu
Bywalec

Post autor: kowsiu » poniedziałek 21 maja 2012, 13:53

alex22 pisze:
etnamars pisze: Po to by zachować oryginalnego właściciela, by nie marnować waypointów, bo chce się zrobić coś dobrego dla innych. Odpowiedzi jest wiele.

Na swoje pytania - odpowiedzi i tak się pewnie nie doczekam...
... by zaliczyć sobie skrzynkę i nie martwić się potem o jej serwis.
Więc lepiej, aby skrzynka nadal była "martwa", niż żeby dzięki pomocy życzliwego keszera miała pokazać ciekawe miejsce innym? Możliwe że przetrwałaby przez rok, dwa, a może pięć? Wydawało mi się że o to chodzi w tej zabawie, ale może się mylę i nie po raz pierwszy usłyszę Jedyną (w danej chwili) Niepodważalną Prawdę Opencachingu według Alexa.

Awatar użytkownika
burak
Wyjadacz

Post autor: burak » poniedziałek 21 maja 2012, 13:55

alex22 pisze:
Doc_with_the_dog pisze:
Albo mi się na oczy rzuciło, albo widzę w tych skrzynkach: Właściciel: SNUFFER.
O czym zatem mowa?
Gdybyś szanował założycieli serwisu OC i ich dokonania tak jak my, to z pewnością wiedział być dlaczego konto SNUFFER nadal istnieje. Skrzynek celowo nie adoptowałem na swoje konto z czego nie muszę się tłumaczyć.
Ja mam podejrzenia dlaczego konto nadal istnieje, ale mam wątpliwości kto zakłada nowe skrzynki na koncie Snuferów?? tego nie wiem i nie rozumiem po co??
Obrazek
Obrazek
Skąd w ludziach tyle zła, że używają tyle różowego koloru??

Awatar użytkownika
boberki
Bywalec

Post autor: boberki » poniedziałek 21 maja 2012, 14:20

zacytuję alexa22 "... by zaliczyć sobie skrzynkę i nie martwić się potem o jej serwis."
Obrazek Obrazek

Zablokowany