Strona 1 z 1

Weryfikacja keszy

: środa 02 listopada 2011, 13:48
autor: brzuch
Widzę nowego kesza - http://opencaching.pl/viewcache.php?wp=OP4345 - super, ale dlaczego tradycyjny? Pierwszy kesz użytkownika, więc musiał przejść weryfikację COG. Kesz ewidentnie jako nietypowy, ewentualnie można zrobić z niego multi z offsetem. Nie mam pretensji do użytkownika, tylko do cogu, dlatego wylewam żale tutaj zamiast pisać bezpośrednio do zakładacza.

Re: Weryfikacja keszy

: środa 02 listopada 2011, 14:33
autor: miklobit
Patrząc na spoiler - od wejścia do kraty jest ze 2-3m. Więc chyba problem jest teoretyczny.

Re: Weryfikacja keszy

: środa 02 listopada 2011, 14:55
autor: brzuch
Skąd wiesz? Zdjęcie zrobione z wewnątrz a kawerna ma kilka wejść. Podejrzewam, że akurat to wejście (zagrodzone) nie jest tym, na które wskazują współrzędne. Poza tym nie każdy lubi zaczynać szukanie od spoilera. Zresztą niepotrzebnie o tym dyskutujemy - kesz tradycyjny powinien być na współrzędnych a nie jest.

Re: Weryfikacja keszy

: środa 02 listopada 2011, 23:28
autor: Nannette
Proszę się nie bać, kesz został zweryfikowany poprawnie.

Re: Weryfikacja keszy

: czwartek 03 listopada 2011, 00:44
autor: brzuch
Bać się nie ma czego a kesz nie został zweryfikowany poprawnie. Wytykam tylko to, że jaki jest sens weryfikowania pierwszych 3-ech keszy, w przypadku gdy COG nie czyta opisu. Teraz widzę, że kesz jest już zmieniony na nietypowy. Zmiana typu po publikacji nie zmieni faktu.
Nie chodzi o czepianie się. Przecież wszystkim zależy na jednym - chcemy mieć czego szukać. Chcemy dobrych keszy. Chcemy zakładać nowe kesze. Każdy zaczynał i popełniał błędy, zarówno przy szukaniu jak i zakładaniu. Skoro jest regulamin, jest cog, to niech weryfikacja będzie na odpowiednim poziomie. Tyle w temacie.

Re: Weryfikacja keszy

: czwartek 03 listopada 2011, 12:24
autor: r00t7
Co sie cogu czepiasz ? To tylko ludzie, ktorzy wykonuja kawal dobrej,roboty by nam zylo sie lepiej i robia to poswiecajac swoj wolny czas, a jako ze to ludzie a nie robott to blad moze sie trafic. Zluzuj kolego ;)

Sent using taptalk

Re: Weryfikacja keszy

: czwartek 03 listopada 2011, 18:42
autor: brzuch
Właściwie to temat do zamknięcia, bo właśnie takiej reakcji się spodziewałem, czyli mój post spełnił swoje zadanie.

Moderacja etnamars: zgodnie z życzeniem