Kto bryka po zarchiwizowanych keszach ?

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

psiloritis
Nowy na forum

Re: Kto bryka po zarchiwizowanych keszach ?

Post autor: psiloritis » czwartek 26 maja 2011, 02:32

Oj tam Oj tam!! Poprosiłem lukooo o kontakt w mailu - i nic. Może nie zauważył. Zaczekam. Nie pojmuję co za problem. I inna rzecz - w chwili obecnej lukooo chyba zarchiwizował nie tylko skrzynki swojego autorstwa w mieście ale i też "w terenie" .
Inna rzecz - nie widzę "winy" Zyra - raczej pomyłkę. A u lukoo - niedopatrzenie. Tu nie ma winnych - bo jak zauważamy wszyscy - to ZABAWA>!!!

Dobrou noc!

Awatar użytkownika
krystiant
Forumator

Post autor: krystiant » czwartek 26 maja 2011, 10:38

psiloritis pisze:Wiesz, pojmij - trochę można się zirytować gdy bawisz się i nagle autor zabawy (za co mu jestem - czyli Tobie - wdzięczny) zabiera zabawki i opieprza tych co się nie "skapnęli" i bawili sie dalej.
Ale to chyba było trochę inaczej... Zostawił zabawki w piaskownicy i ma pretensje, że ktoś się nimi bawił :wink: Inną sprawą jest niewątpliwe nadużycie uprawnień przez Zyra, ale żeby z tego powodu się wycofywać? Niech wyborcy decydują.
psiloritis pisze:I inna rzecz - w chwili obecnej lukooo chyba zarchiwizował nie tylko skrzynki swojego autorstwa w mieście ale i też "w terenie"
I od tego należało zacząć - jeśli oczywiście nie chodziło o dalszą zabawę w innym serwisie.
Pozdrawiam i życzę wszystkim więcej luzu.
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)

Awatar użytkownika
marwaldor
Forumator

Post autor: marwaldor » czwartek 26 maja 2011, 21:28

Wszyscy owijają w bawełnę: myślę, że chodzi o to, że kolega lukoo doznał iluminacji i przeniósł skrzynki na jedynie słuszne GC. Fakt ten potwierdza trzeci post szpiega z krainy deszczowców, żądający wyjaśnień. Zyr, choć nie znam Cię osobiście, zyskałeś dużo w moich oczach rezygnując z kandydowania. Cała ta zabawa w wybory i kandydowanie zaczyna być coraz bardziej śmieszna, bądźmy ludźmi poważnymi. Minus wynikający z braku Twojej kandydatury to fakt, że zaczną nami rządzić szołmeni a nie ludzie rozsądni. To niestety jest największa wada najlepszego z najgorszych ustrojów: demokracji.

Awatar użytkownika
krystiant
Forumator

Post autor: krystiant » czwartek 26 maja 2011, 22:01

Dajcie spokój z tymi teoriami spiskowymi... Ktoś specjalnie zarchiwizował kesze, bo przecież oczywistym było, że Zyr za dzień/dwa będzie akurat w tym rejonie szukał keszy z nieatualnym gpx-em wgranym do odbiornika i jeszcze później zaloguje znalezienie grzebiąc bezpośrednio w bazie... i to tylko po to żeby go zdyskredytować w oczach wyborców... To się kupy nie trzyma.
Nie wiem dlaczego lukooo tak postąpił - nawet jeśli chodziło o ginięcie, to przecież mogły być w serwisie aż faktycznie zginą, a nie tak hurtem archiwizować... Po całej aferze z ciekawości porównałem mapki obu serwisów i na GC ich nie było - nie wiem jak teraz, bo mnie to aż tak nie interesuje żeby stale monitorować. A nawet jak za jakiś czas się pojawią na GC to co z tego, ma prawo tak zrobić ze swoimi keszami (przynajmniej będzie można ich nadal szukać).
Więcej kłótni i ostrych wymian zdań to takie przypadki będą się zdarzały częściej (chodzi o hurtowe archiwizowanie keszy). Historia zna już kilka takich przypadków i to w obie strony...
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11

Obrazek Obrazek Obrazek

psiloritis
Nowy na forum

Post autor: psiloritis » czwartek 26 maja 2011, 22:16

geocaching com nie jest zły. jest nawet świetny i ... dla normalnego dorosłego człowieka doskonale uzupełnia się z opencachingiem (ale którym chciałoby się powiedzieć - trym .de/.ppl czy tym nowym GRANIAKOWYM - opencaching.com - swoją drogą).
Już konflikt open.pl/geo.com jest gupi i gupszy :-)
Geocaching jest też fajny bo - jest komercyjny, zarządzany przez jedną ekipę właścicieli, jest miedzynarodowy, jest zaje.... zabawą gdzie stare dziadki i babcie atakują kesze rowerkami z siatką na kołach i nikomu by nie przyszło do głowy ani zachowywać się jak lukoo (dostałby bana - i dostanie jak wywinie taki numer tam - tak jest na Polskę reviewer który autorytarnie takie kwestie rozstrzyga i finito), ani jak jego oponenci.
Open jest fajny bo jak na Polskę jest masowy DOŚĆ - ale - sorry - to też jego wada - skrzynki giną bo spora część świeżych dzieciaków po kilku skrzynkach znudzeni sprzedają namiary mugolowatym debilom w tym samym nastoletnim wieku i przy piwku jest pogrom skrzynki w lesie.
Open (polski) ma wszelkie wady Polaków (młodych) - mnóstwo swarów, złości, durnej niby-sportowej rywalizacji - dla wielu osób kolejne miejsce gdzie można leczyć kompleksy, nawalać kolesi i ścigać się gps-ami jak starymi wyklepanymi beemami. Szkoda.
Nie dla wszystkich - jednak te osoby które czynią open taką piaskownicą pełną adhd-owych dzieciorów - totalnie psują fajną zabawę jaką mógłby być geocaching - razem geo.com i open.pl.

Moim skromnym zdaniem zamiast RADY open potrzebuje SZEFA (min 30 lat zycia na tym świecie + fajna sekretarka max. 25 lat życia na tym świecie), częściowej komercjalizacji i jasnych zasad eliminacji **** zachowań.

Ja dalej szukam skrzynek open.pl i geo.com i w pełni popieram ideę dwuserwisowości skrzynek. BTW nie sądzę by lukooo początkowo istotnie chciał przenieść skrzynie, potem - pewnie się deczko znerwił (choć nie wiem o co) i może tak zrobi - tyle dobrze że skrzynie jednak będą - ot wzbogaci geocaching.com i nadal będzie można je szukać. I cześć R! :-)

Awatar użytkownika
ronja
Forumator

Post autor: ronja » czwartek 26 maja 2011, 22:17

marwaldor pisze:... Cała ta zabawa w wybory i kandydowanie zaczyna być coraz bardziej śmieszna, bądźmy ludźmi poważnymi. Minus wynikający z braku Twojej kandydatury to fakt, że zaczną nami rządzić szołmeni a nie ludzie rozsądni...
Dzięki za wsparcie. Będę poważny, z szacunku dla siebie i innych, także dla Ciebie. A przy okazji zwiększę w ten sposób wsparcie dla bardziej rozsądnych :)
Obrazek Obrazek

lukoo
Bywalec

Post autor: lukoo » sobota 04 czerwca 2011, 18:15

Dlaczego ZYR pomimo tego że się zgodził że źle zrobił zaliczając zarchiwizowanego cache, po korekcie pozwolił sobie na obraźliwy wpis :
Obrazek
Dziękuję za troskę o moja krucha psychikę....
Natomiast po jakiś czasie znowu ZYR edytuje zarchizowany cache tak :::
Obrazek
Ludzie równe zasady jedne dla wszystkich - a ZYR robi wyjątki ???

Dlaczego ZYR się wpisał i dlaczego ma taka możliwość - funkcyjny czy cuś ?
Skoro archiwizuję cache to chyba nikt tam się nie powinien wpisywać. Zwykły użytkownik nie może, Ale ZYR może ? Zaiste to dziwne?
Szkoda że w tej zabawie są równi i równiejsi ????
Szkoda że zwykły użytkownik niezależnie od stażu przez BOG COG RR Czy jak to co zwał, Boska istota, traktowany jest jako rzecz - jak śmieć - któremu można grać do woli na nosie.
Funkcyjny Root czy jak go zwał - prezentuje prywatną korespondencję - nie wstydzę się, ale jak mały musi być ten człowiek żeby do podparcia swoich miałkich przekazów używać prywatnej korespondencji ??? Jak to nazwać po imieniu żeby jakiś ZYR czy root nie dał mi banana ? Dlaczego ktoś kto może ma jakąś większą wiedzę informatyczna usiłuje manipulować przy moim internecie, w logach mam próby włamań, dziwnie się zbiegają z czasem z moim wpisem z przed dwóch tygodni....

Fajnie wiedzieć, że jest taki fajny serwis, w którym zwykły użytkownik jest szpiegowany od strony IP komputera ? Może ktoś z Was zechce jeszcze wejść i do łóżka i wiedzieć z kim śpię ???

Dno i jeszcze raz dno....
A ZYR czy inna internetowa półlitrówka Wszak każdy co promuje coś z procentami to jest niewygodny zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu alkoholizmowi, z ale przecież ZYR - to nie wódka, to kropelki litewskie.... Jadąc dalej..."Bo przecież ja jestem zarąbiasty", bo przecież "To ja mam naklejkę na samochodzie, bo przecież opencaching to ja bo to mój wymysł bo to ja go karmię i doję a więc mogę każdego do woli obszczać i zgnoić - Taki jest wymiar Twojego wpisu w moim logu.

Żenada tacy ludzi mają być Radą Rejsu czy innego ciała która ma rozwijać opencaching ????
To jest po prostu dno....

Zarówno jeden jak i drugi powinien się podać ostracyzmowi i sam z własnej i nieprzymuszonej woli zrezygnować z jakichkolwiek funkcji - po prostu wstyd żenada i obciach....

To forum i serwis woła o pomstę do nieba, poziom ???? Aaa w sumie szkoda cokolwiek pisać więcej....W sumie jaki poziom .... skoro przez takich ludzi nawet każda prosta jest krzywa...
Włosi by napisali (Grossa K.....) po polsku jest to słowo obraźliwe....
Sygnatura usunięta z powodu uciążliwego reklamowania odmiennego serwisu - Żywcu OCPL

Awatar użytkownika
burak
Wyjadacz

Post autor: burak » sobota 04 czerwca 2011, 19:46

nie karmić Trola!!! i wrzucić na luż 8)
Obrazek
Obrazek
Skąd w ludziach tyle zła, że używają tyle różowego koloru??

Awatar użytkownika
Sebastian
Forumator

Post autor: Sebastian » sobota 04 czerwca 2011, 19:49

Chciałem odpowiedzieć na post kolegi lukoo, przepraszam nie dam rady, do takiego poziomu nie jestem w stanie się zniżyć.

Pozdrawiam serdecznie - Sebek
Obrazek

Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Kontakt:

Post autor: Żywcu » sobota 04 czerwca 2011, 20:39

@lukoo - nie podbijaj Zyr'owi poparcia :!: - wybory trwają 8)

Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera

Post autor: r00t7 » sobota 04 czerwca 2011, 21:09

a już była taka fajna cisza i spokój - myślę ludzie na szlaku keszy szukają, a tu znów...
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Stryker
Forumator

Post autor: Stryker » sobota 04 czerwca 2011, 21:20

@lukoo, wyobraź sobie sytuację, że dziś logujesz znalezienie skrzynki. Właściciel tejże postanowił jednak skrzynkę zarchiwizować, a że postanowił wczoraj to wszystkie dzisiejsze znalezienia kasuje, z Twoim na czele. Co robisz?
Obrazek

Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Kontakt:

Post autor: Żywcu » sobota 04 czerwca 2011, 21:34

Stryker pisze:@lukoo, wyobraź sobie sytuację, że dziś logujesz znalezienie skrzynki. Właściciel tejże postanowił jednak skrzynkę zarchiwizować, a że postanowił wczoraj to wszystkie dzisiejsze znalezienia kasuje, z Twoim na czele. Co robisz?
Dziś postanowiłem "zgasić" wszystkie kesze w województwie (i prawie udało się ale KrystianT, nową postawił). Została taka niezachęcająca i jeszcze właściciel napisał http://opencaching.pl/viewlogs.php?logid=312588 - aż strach szukać :lol:

Awatar użytkownika
krystiant
Forumator

Post autor: krystiant » sobota 04 czerwca 2011, 21:42

Żywcu pisze:Dziś postanowiłem "zgasić" wszystkie kesze w województwie (i prawie udało się ale KrystianT, nową postawił).
Nie jesteś sam... Przemek właśnie też wrócił do domu z Krapkowic i zobaczył wiadomość o keszu :lol:

Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Kontakt:

Post autor: Doc_with_the_dog » sobota 04 czerwca 2011, 22:14

Została taka niezachęcająca i jeszcze właściciel napisał http://opencaching.pl/viewlogs.php?logid=312588 - aż strach szukać :lol:[/quote]

Ten pan jest już u nas szerzej znany, z jego keszami są zawsze przygody. Jedną jego skrzynkę znalazłem nawet przed publikacją :D
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.

ODPOWIEDZ