Po wyborach...

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Podziękował;: 175 razy
Otrzymał podziękowań: 191 razy
Kontakt:

Po wyborach...

Post autor: Żywcu »

Atmosfera już przygasa i może takiego ciachania nie będzie.
Oddawanie głosów się kończy, więc nie wyborczo proszę, o podawanie propozycji działań nowej rady.
Proszę o podanie, wyników głosowania i deklaracji wybranych.

W drodze do ogólnej szczęśliwości, liczę na więcej pluralizmu i bezinteresownej troski, o open charakter serwisu.

Awatar użytkownika
Saracen
Forumator
Podziękował;: 46 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Post autor: Saracen »

Proponuje, żeby nowa RR zamknęła ten przybytek na miesiąc i zaczęła porządki od Forum, co by się za nie nie trzeba było wstydzić!

Awatar użytkownika
Nannette
Forumator
Podziękował;: 91 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy

Post autor: Nannette »

oby ciachania było więcej niż dotychczas - bo tylko brak ostrego działania modów doprowadził forum do takiego poziomu....
Lądy i morza przemierzam, kulę ziemską z otwartym czołem. Polski mam paszport na sercu. Skąd, pytam, skąd go wziąłem? A wziąłem go z dumy i trudu, ze znoju codziennej pracy, ze stali, z żelaza, z węgla. A węgiel to koks, to antracyt.

giovanni
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: giovanni »

No to teraz jestem ciekawy czy wirtuale wrócą :)

Awatar użytkownika
gad
Stały bywalec
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: gad »

A ja ze swojej strony będe się powtarzał: mniej wodolejstwa , więcej konstruktywizmu, ogółem zamiast przed kompem lepiej czas spędzić w terenie.

Awatar użytkownika
Nannette
Forumator
Podziękował;: 91 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy

Post autor: Nannette »

Gratuluję członkom nowej Rady Rejsu. Oczekiwania są ogromne, a zmiany naprawdę potrzebna. Cóż dużo gadać. Kupa pracy przed wami Panowie. Powodzenia.

edit: takie pytanie mam - ile "osób"wzięło udział w głosowaniu...
Lądy i morza przemierzam, kulę ziemską z otwartym czołem. Polski mam paszport na sercu. Skąd, pytam, skąd go wziąłem? A wziąłem go z dumy i trudu, ze znoju codziennej pracy, ze stali, z żelaza, z węgla. A węgiel to koks, to antracyt.

Belushi
Stały bywalec
Podziękował;: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy
Kontakt:

Post autor: Belushi »

Ja tylko pogratuluje tym, co wygrali. Nie wiadomo, czy im wspolczuc, czy zazdroscic ;)
Dziekuje tym, co na mnie glosowali (cale 12 osob), niektorzy chyba nawet nie wiedzac kim jestem. Dla mnie to zabawa i taka pozostanie, dopoki bedzie choc jedna fajna puszka do znalezienia, to bede "w terenie" a nie na forum OC.

Pozdrawiam
Belushi z Grupa Mlodych Odkrywcow

Awatar użytkownika
Wanoga
Forumator
Podziękował;: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Post autor: Wanoga »

Także gratuluję członkom elektom RR - i też przekazuję im wyrazy współczucia; wpływ na OC atmosfery panującej ostatnio na forum jest zatrważający (zamykane skrzynki, rezygnacje, itd.) - naprawić to czy zmienić - to będzie ciężka orka...
Dziekuję tym, którzy na mnie głosowali i tym, którzy na mnie nie zagłosowali :wink:
"A ja sobie jeżdżę na motorowerze i nocą na szosie łapię w worek jeże..." (Jan Krzysztof Kelus)
Obrazek

Awatar użytkownika
gad
Stały bywalec
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: gad »

Wanoga pisze:Także gratuluję członkom elektom RR - i też przekazuję im wyrazy współczucia; wpływ na OC atmosfery panującej ostatnio na forum jest zatrważający (zamykane skrzynki, rezygnacje, itd.) - naprawić to czy zmienić - to będzie ciężka orka...
Dziekuję tym, którzy na mnie głosowali i tym, którzy na mnie nie zagłosowali :wink:
W razie czego to Jesteś pierwszy w kolejce. W tzw. rezerwie.
Ostatnio zmieniony wtorek 26 maja 2009, 12:08 przez gad, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Hern
Forumator
Podziękował;: 38 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy

Post autor: Hern »

Gratulacje dla nowej RR. Podziękowania dla moich wyborców :)
Oby nowej RR starczyło sił, by pracować dla dobra nas wszystkich.
ObrazekObrazekObrazek
NIE wyhaczam, NIE zaliczam, po prostu znajduję. A reszta o drzewo ...

kufel
Wyjadacz
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: kufel »

Gratulacje dla nowej RR:)życzę wszystkiego najlepszego,a przedwystkim chęci do pracy nad ulepszeniem OC.
Obrazek

Awatar użytkownika
Voit
Forumator
Podziękował;: 29 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Post autor: Voit »

Chciałem bardzo serdecznie podziękować wszytkim, którzy oddali na mnie swoje głosy.
Rada startuje pod wiatr i od samego początku ma pod górę...
Mam nadzieję że możemy liczyć na Wasze wsparcie, lub choćby zrozumienie...
I cierpliwość.
:wink:
..."Im bardziej jej szukam, tym bardziej jej tam nie ma"... trójmiasto, Kępa Redłowska (OP18B6), 29/05/2009 godz 22.30

Awatar użytkownika
trojmiasto
Administrator
Podziękował;: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 88 razy

Post autor: trojmiasto »

Ja również bardzo dziękuję za mandat zaufania :).

Trochę liczb:
Głosowały 194 osoby na około 700 aktywnych. Frekwencja jest więc na poziomie 29%. Jako aktywnych przyjąłem tych, którzy w ciągu ostatnich 60 dni zrobili przynajmniej dwa wpisy do logu, więc liczba ta może być nieco zawyżona. Często ma bowiem miejsce sytuacja, gdy ktoś zaczyna się bawić i po kilku skrzynkach decyduje, że to nie dla niego.
Jest co prawda gorzej niż było, ale za to lepiej niż będzie.

Awatar użytkownika
Saracen
Forumator
Podziękował;: 46 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Post autor: Saracen »

Dziękowałem już co prawda w SB, ale podziękuję jeszcze raz jak trzeba tutaj wszystkim którzy zagłosowali na cały ten skład RR ( dla mnie jest on prawie idealny :D ) A że już na starcie mamy "pod górkę" to fakt, ale jakoś może damy radę...
Ostatnio zmieniony wtorek 26 maja 2009, 21:55 przez Saracen, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
trojmiasto
Administrator
Podziękował;: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 88 razy

Post autor: trojmiasto »

Post użytkownika ochkarol został przeniesiony do kosza. Użytkownik otrzymał ostatnie ostrzeżenie.

Jestem tu moderatorem. Oświadczam, że brak kultury, wycieczki osobiste, posty notorycznie niewnoszące nic do tematu, będą usunięte, a ich autor otrzyma ostrzeżenie. Trzecie ostrzeżenie = ban. Dziękuję za uwagę.
Za ten post autor trojmiasto otrzymał podziękowania (total 5):
Voitfcklukas_jaceqWanogaesem
Jest co prawda gorzej niż było, ale za to lepiej niż będzie.

ODPOWIEDZ