Fanpage - usuwanie postów

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Podziękował;: 163 razy
Otrzymał podziękowań: 259 razy

Fanpage - usuwanie postów

Post autor: ronja »

Poproszę o wyjaśnienie, dlaczego jakiś ... usuwa post ze strony, skoro promuje on dobrą inicjatywę (GŚ "[FPG] Fczasy pot grószom"), jest w całości zgodny z regulaminem oraz z polityką kreowania dobrego wizerunku OCPL. Czyżby fanpage był prywatnym folwarkiem kolesi? Słabe to i ciulowe. Dzieci chcą się pobawić? Niech się skupią na własnym podwórku :) Czekam na przekonywujące wyjaśnienie, nie kolejne pierdoły o jakimś tam własnym spojrzeniu na świat.
EDIT: jeden post, nie posty. Korekty stylistyczne.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Podziękował;: 163 razy
Otrzymał podziękowań: 259 razy

Re: Fanpage - usuwanie postów

Post autor: ronja »

No dobrze, koleżeństwo zamieściło kuriozalne wyjaśnienie w wiadomości do mnie na Messengerze, mimo świadomości, że w rozmowach prywatnych z niektórymi fakty przedstawiały się zgoła inaczej. Śmieszne i żałosne, ale czego się spodziewać? Jaka była argumentacja? Post został omyłkowo dodany, bo we wtorki publikowane są najnowsze geościeżki :lol: Było ich 5 w tym tygodniu i nie chciano wyróżniać tej opisanej przeze mnie. Ale gdyby to było coś innego ("relacja, wspominki itp...") mogłoby zostać przesunięte na jeden z wolnych dni na fanpage. A co to było, że raczę zapytać? Włamanie na konto? Wygląda na to, że mamy jakiś ukryty wzorzec publikacji pożądanej na fanpage`u i grafik publikacji. Ktoś z maluczkich wiedział o tym? Jak zwykle decyzji wspólnej nie było. Jeśli ktoś się zastanawia, kto wyciął na zasadzie złośliwości mój wpis, to odsyłam do tzw. afery szczecińskiej i głównych bohaterów :wink: W ten sposób daleko nie zajedziecie, Droga Redakcjo. Po co cokolwiek wrzucać, skoro prezentujecie tak różne postawy w zależności od formy kontaktu i finalnie żyrujecie najgorsze rozwiązania, zamiast zachęcać do współpracy ponad podziałami? Napiszcie, że fanpage jest Wam potrzebny do lajków, które przełożą się na fun, głosy w wyborach i punkty chwały na co dzień. Nie narzekajcie publicznie, że ludzie nie chcą tam pisać i sami musicie ciągnąć ten kierat. Stać Was na dyskryminację i uznaniowość? To napiszcie otwartym tekstem, zamiast kluczyć między słowami. Czy warto rozważać wrzucenie czegoś na funpage`a? Każdy sam sobie odpowie. My zrezygnujemy z relacji, jaką chcieliśmy przygotować z podróży do jednego z krajów, gdzie OC raczkuje. Może założymy tam kesze, a może tylko opublikujemy je na lokalnym serwisie? Po co oszukiwać się, że komuś w redakcji funpaga zależy na tym? Róbcie więc, Admini, katalog dla postronnych, żeby nie zaburzyli Wam koncepcji bycia najzajefajniejszymi :) To tyle, resztę napisałem w odpowiedzi na FB. Była generalnie w stylu "żałośni jesteście w dym dwulicowi, nara (bez ciągu dalszego) :twisted:
Temat uważam za zamknięty. Powód? Brak po drugiej stronie partnera do uczciwej rozmowy.
EDIT: dodano jeden wyraz.
Obrazek Obrazek
got100
Wyjadacz
Podziękował;: 115 razy
Otrzymał podziękowań: 102 razy

Re: Fanpage - usuwanie postów

Post autor: got100 »

ronja pisze: środa 21 lipca 2021, 17:10 Jeśli ktoś się zastanawia, kto wyciął na zasadzie złośliwości mój wpis, to odsyłam do tzw. afery szczecińskiej
Z którego roku? :wink:
Za ten post autor got100 otrzymał podziękowania (total 2):
kuriermaciej.rutecki
ODPOWIEDZ