Wybory do COG 2021/2022 - Mhonar

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Mhonar
Nowy na forum
Podziękował;: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Wybory do COG 2021/2022 - Mhonar

Post autor: Mhonar »

Cześ :)
Nick w serwisie - Mhonar, czasami ktoś powie do mnie Radek, "czarnobylski" rocznik, swieżak w temacie COG, nieświeży :mrgreen: w serwisie OC (od 2014 roku) . Mieszkam w Kędzierzynie-Koźlu, woj. opolskie i walczę z tym, by zamiast jeździć "na śląsk" i robić tam legendę, mógłbym w końcu podjąć parę keszy wstydu, 200m od mojego domu. Na razie przegrywam ale cały czas się rozwijam. Ponadto pomagam nowym keszerom, jak tylko "pojawiają się" gdzieś w okolicy, jako przewodnik, sam wychodzę z propozycją pomocy, kontaktu do siebie itd. Chce tym samym aktywizować naszą małą społeczność i sprawić by Ci nowi pozostali z nami na dłużej, co przekłada się na aktywną zabawę nas wszystkich. Jako keszer staram się "rozruszać" okolicę, działać i zakładać kesze w woj. opolskim .

Osobiście nie przepadam za podejmowaniem autokratycznych decyzji, dlatego też jako COGowicz będę stawiał na możliwość dyskusji, konsultowania zmian i nowości z zainteresowanym gronem (wątki na forum, ankiety) . Jeśli będzie to możliwe technicznie (tu ukłon w stronę naszych speców od informatyki) informacje na stronie głównej OC.

Dla mnie COG i to, że temat nazywa się wybory, nie jest i nigdy nie będzie tożsame z czymś na wzór polityki. Nie wrzucę tutaj żadnego kodeksu wyborczego, nie będę niczego obiecywał (zwłaszcza, że każdej obietnicy dotrzymuje - dlatego robię to rzadko) . Chciałbym poświęcić część swojego czasu wsparciu tej fajnej zabawy, która tak wielu motywuje do poznawania ciekawych miejsc i wychodzenia z domu.

Według niektórych, w kwestiach keszerskich jestem "dość prawilny" :lol: , staram się być obiektywny, nie mam problemów emocjonalnych, chłodno oceniam sytuację i nie wdaje się w pyskówki ;P

Zainteresowanie to tylko woj. opolskie , wychodzi na to ,że to taka kameralna miejscówka, dzięki czemu osobiście znam chyba większość aktywnie keszujących, a jak nie, to mam nadzieję poznać niebawem . Oczywiście w kwestiach globalnych, każdemu służę pomocą.

Chciałem napisać dwa zdania.. wyszły jak zwykle, trzy :?
Za ten post autor Mhonar otrzymał podziękowania (total 7):
mangus i 27@Błękitna TeamkarwdokrcrXxMELONIKxXstasiekmkeram58
Awatar użytkownika
karwdo
Wyjadacz
Podziękował;: 81 razy
Otrzymał podziękowań: 160 razy

Re: Wybory do COG 2021/2022 - Mhonar

Post autor: karwdo »

Nie znamy się długo, ledwie niecały rok...
Co można o Mhonarze powiedzieć...
"Człowiek z zasadami".💪
Solidność i "prawilność"... to dwa argumenty, które do mnie przemawiają!
Takich ludzi OC potrzebuje na cito!
Za ten post autor karwdo otrzymał podziękowanie:
Mhonar
Krzykacza nie przekrzyczysz! Nawet gdy zakleisz mu usta, puści Ci swój wrzask z odtworzenia. Obrazek
Obrazek
Mhonar
Nowy na forum

karwdo pisze: poniedziałek 19 kwietnia 2021, 01:12 Nie znamy się długo, ledwie niecały rok...
Ja dalej twierdzę, że na naleśniku w Katowicach w 39' zbijaliśmy piątki :) No ale niech będzie, że nasze spotkanie było pod szyldem Komarów i Kleszczy :mrgreen: Zasady to może i dobra cecha ale z mojej prawilności zdarzało Ci się gnić :P
Za ten post autor Mhonar otrzymał podziękowanie:
karwdo
Awatar użytkownika
karwdo
Wyjadacz

Mhonar pisze: poniedziałek 19 kwietnia 2021, 15:41 ...ale z mojej prawilności zdarzało Ci się gnić :P
Nie pamiętam, zarobiony jestem;)
Krzykacza nie przekrzyczysz! Nawet gdy zakleisz mu usta, puści Ci swój wrzask z odtworzenia. Obrazek
Obrazek
Mhonar
Nowy na forum

Nie spodziewałem się aż tylu kliknięć, dziękuję wszystkim za oddane na mnie głosy :)
Gratulacje dla zwycięzców! Owocnej pracy ;)

Bawimy się dalej! :)
Radek.
Za ten post autor Mhonar otrzymał podziękowania (total 5):
keram58XxMELONIKxXCiacholBłękitna Teamnieska
Awatar użytkownika
karwdo
Wyjadacz

Klasa Mhonar!
COG to miejsce dla takich ludzi jak Ty... ale nie trzeba być w COG, by dla Społeczności robić fajne rzeczy;)
Za ten post autor karwdo otrzymał podziękowanie:
Mhonar
Obrazek
ODPOWIEDZ