Sebastian, program wyborczy COG.

Tu piszemy na tematy związane z serwisem Opencaching.pl

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sebastian
Forumator

Re: Sebastian, program wyborczy COG.

Post autor: Sebastian » wtorek 17 kwietnia 2018, 02:30

KEISOR:

1. Wyjaśnij pojęcie nepotyzmu. Na podstawie dowolnego stowarzyszenia wskaż zagrożenia płynącego z takiego rozwiązania.

Nie dostrzegam, bym spotkał się z nepotyzmem kiedykolwiek, więc trudno mnie wskazać jakiekolwiek zagrożenia dla realizacji celów statutowych stowarzyszenia.

2. Na podstawie dowolnej osoby (żeby daleko nie szukać niech to będzie ostatnia kadencja) udowodnij, że osoba ta, która
została wyrzucona ze struktur COG nie powinna pełnić więcej tej funkcji (przydatne zagadnienia: stracić zaufanie/ działać na szkodę/ nie cieszyć się dobrą opinią, itd.)

Nikt nigdy nie został wyrzucony z COG, więc nie mogę udzielić odpowiedzi na twoje pytanie.

3. Udowodnij, że osoba która notorycznie konfabuluje, ma kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem nie powinna pełnić funkcji w COG.

O tym powinien decydować niezawisły sąd RP.

4. Jak rozumiesz stwierdzenie, że "najlepiej pomagać, nie pomagając..."?

Tutaj nie odpowiem, bowiem nie rozumiem pytania.

5. Kim jest Kamila, którą wszyscy znają?

Kamila wie o wszystkim - https://www.youtube.com/watch?v=UdQcmPux_RQ
Obrazek

Awatar użytkownika
Sebastian
Forumator

Post autor: Sebastian » wtorek 17 kwietnia 2018, 05:51

deg pisze:
poniedziałek 16 kwietnia 2018, 08:35
Sebastian pisze:
niedziela 15 kwietnia 2018, 23:43
3. Jeśli odpowiedź na drugie pytanie brzmi: TAK, chciałbym wiedzieć KOMU TYM RAZEM będziesz wspomniany dostęp przekazywał.
--
To proste pytanie -- mojej żonie.
Qle, Sebastian,
zgodnie z moją najlepszą wiedzą, to... Ty nie masz żony...

A pytanie jest bardzo ciekawe. Z jednej strony - oczywistym wydaje się, że do konta typu Mario&Monia dostęp mają 2 osoby. Ale nie jest oczywistym czy do kont poszczególnych COGowiczów ma dostęp ktoś jeszcze. Czym innym też jest prosta konsultacja sprawy z najbliższą osobą, a czym innym - przekazanie jej pełnego dostępu do konta którym może zarządzać bez nadzoru.
Odpowiedzi:

1. Deg, dlaczego insynuujesz, że nie mam żony? Mam tu przedstawiać wszelakie dokumenty. Oczywiście, że mam żonę [....], razem spłodziliśmy [....].

2. Nigdy, ale to absolutnie nigdy nie przekazywałem dostępu decyzyjnego do swojego konta w serwisie OC jakiejkolwiek innej osobie. Jak najbardziej JLM ma dostęp do wszystkiego, liczę się z jej każdym słowem. Kiedy JLM pracowała w RR, jej decyzja zawsze była ostateczna i nigdy się w pracę RR nie wtrącałem, kiedy służyłem społeczności w COG, prosiłem o pomoc JLM, ale zawsze to ja podejmowałem decyzję. Myślę, że jest to jasne. Podczas mojej pracy w COG wszystkie litery, cyfry, posty, decyzje napisałem własnymi dziesięcioma palcami, na tej klawiaturze.

Proszę o dalsze pytania ?
Obrazek

Awatar użytkownika
LadyMoon
Bywalec
Podziękował: 3 razy
Otrzymane podziękowania: 6 razy

Post autor: LadyMoon » wtorek 17 kwietnia 2018, 06:41

2. Nigdy, ale to absolutnie nigdy nie przekazywałem dostępu decyzyjnego do swojego konta w serwisie OC jakiejkolwiek innej osobie. Jak najbardziej JLM ma dostęp do wszystkiego, liczę się z jej każdym słowem. Kiedy JLM pracowała w RR, jej decyzja zawsze była ostateczna i nigdy się w pracę RR nie wtrącałem, kiedy służyłem społeczności w COG, prosiłem o pomoc JLM, ale zawsze to ja podejmowałem decyzję. Myślę, że jest to jasne. Podczas mojej pracy w COG wszystkie litery, cyfry, posty, decyzje napisałem własnymi dziesięcioma palcami, na tej klawiaturze.

Proszę o dalsze pytania ?
[/quote]
Po pierwsze to bzdura i kolejne kłamstwo, jakich wiele z Twoich ust pada, bo wszystko co dotyczyło Twojej osoby i OC już dawno usunęłam, nie mam żadnych dostępów i absolutnie nie chcę mieć, nie interesuje mnie co wyczyniasz i nie chcę o tym wiedzieć/ słyszeć itp. Na temat OC, Twoich dziwnych stowarzyszeń i innych poczynań również wręcz zabroniłam Ci się do mnie odzywać, bo nie interesuje mnie absolutnie Twoje życie i to, co Ty wyprawiasz. Odcięłam się od tego grubą krechą. Uważam, że dla dobra społeczności powinieneś wreszcie zniknąć z OC. Dobrze wiesz, że unikam przecież kontaktu z Tobą, jak tylko mogę, więc nie pisz, że obecnie liczysz się z każdym moim słowem, bo to kłamstwo. Jeśli chodzi o OC to temat między nami jest dawno zamknięty, skończony jak i cały mój koleżeński kontakt z Tobą. Więc proszę, nie pisz publicznie bzdur i spójrz w końcu prawdzie w oczy, mamy rok 2018 a nie 2014 ( na którym Ty się ciągle zatrzymałeś) i nie ma już kogoś takiego dla Ciebie jak JLM.
Sorry za off top, ale innej możliwości sprostowania tych bzdur nie widzę.
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi LadyMoon za post (razem 2):
telefonalarmowychinczyk

Awatar użytkownika
Sebastian
Forumator
Podziękował: 191 razy
Otrzymane podziękowania: 73 razy

Post autor: Sebastian » wtorek 17 kwietnia 2018, 07:23

Po powyższej wypowiedzi, definitywnie i ostatecznie wycofuję swoją kandydaturę z obecnych wyborów do COG 2018/2019.

Przepraszam, że zawiodłem osoby, który oddały na mnie głos. Dziękuję za zaufanie. Przepraszam, że nie dałem rady. Niemniej, wszystko, co nie zabija - wzmacnia.

Będę wam służyć społeczności Opencaching Polska, do końca Świata, a nawet jeden dzień dłużej :)

EDIT, komu przekazać formalnie, że mój zamiar kandydowania, został usunięty?
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Sebastian za post:
telefonalarmowy
Obrazek

Jano
Wyjadacz
Podziękował: 108 razy
Otrzymane podziękowania: 80 razy

Post autor: Jano » wtorek 17 kwietnia 2018, 08:04

Sebastian pisze:
wtorek 17 kwietnia 2018, 01:39
Moja żona to [....], spłodziliśmy [....]. Cała rodzina keszuje.
Sebastian pisze:
wtorek 17 kwietnia 2018, 05:51
Oczywiście, że mam żonę [....], razem spłodziliśmy [....].
Sebek, sorry ale kiedy ostatnio byłeś u lekarza...?
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Jano za post:
telefonalarmowy
Pozdrawiam
Jano

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
kurier
Centrum Obsługi Geocachera
Podziękował: 14 razy
Otrzymane podziękowania: 12 razy

Post autor: kurier » wtorek 17 kwietnia 2018, 08:07

Sebastian pisze:
wtorek 17 kwietnia 2018, 07:23
Po powyższej wypowiedzi, definitywnie i ostatecznie wycofuję swoją kandydaturę z obecnych wyborów do COG 2018/2019.

EDIT, komu przekazać formalnie, że mój zamiar kandydowania, został usunięty?
Pisz do Czarodzieja zanim się rozmyslisz.
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi kurier za post:
telefonalarmowy

Awatar użytkownika
Sebastian
Forumator

Post autor: Sebastian » wtorek 17 kwietnia 2018, 08:51

Jano pisze:
wtorek 17 kwietnia 2018, 08:04
Sebastian pisze:
Sebastian pisze:
1.
[....] to nazwisko panieńskie mojej małżonki, a [....], to jej obecne dane osobowe, mam jeszcze podać PESEL mojej małżonki?
2.
Z lekarzem spotkałem się w ubiegłym tygodniu, serwisując sprzęt medyczny w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym.
Obrazek

Awatar użytkownika
Czarodziej
Rada Techniczna

Post autor: Czarodziej » wtorek 17 kwietnia 2018, 09:00

Jako, że zostałem wywołany to się odzywam.
kurier pisze:
wtorek 17 kwietnia 2018, 08:07
Pisz do Czarodzieja zanim się rozmyslisz.
Odczytuję to jako zgodę COGu na wyrzucenie kandydata podczas wyborów.

Sebastian. Czekam na oficjalną (mailową / wiadomość via OC) prośbę o usunięcie Twojej kandydatury.
LUB
Czekam na oficjalną  wiadomość od COG z informacją, że post sebastiana jest wystarczający do usunięcia jego kandydatury.

Awatar użytkownika
kurier
Centrum Obsługi Geocachera

Post autor: kurier » wtorek 17 kwietnia 2018, 09:11

Czarodzieju sądzę, że Sebastian sam napiszę do Ciebie. Kandydat zrobi raczej to sam niż mieszać w sprawy nazwijmy prywatne COG. Podpowiedziałem jedynie do kogo powinien się odezwać. Na moje oko jeśli w wątku o programie wyborczym kandydat informuje o wycofaniu to już konkret.

Awatar użytkownika
elmodemonico
Bywalec
Podziękował: 33 razy
Otrzymane podziękowania: 26 razy

Post autor: elmodemonico » wtorek 17 kwietnia 2018, 09:28

Jano pisze:
wtorek 17 kwietnia 2018, 08:04
Sebastian pisze:
Sebastian pisze:
Szanowni,
mam gorącą prośbę o to, aby zakończyć dyskusję w tym wątku, a w szczególności dotyczącą oceny kandydata Sebastiana i jego życia prywatnego. Zaczyna się robić moim zdaniem za "gęsto" i niemerytorycznie, dlatego też proszę o pozostawienie do oceny własnej kandydaturę kolegi Sebastiana. W mojej ocenie takie posty (jak m.in zacytowanyny) nie są ani śmieszne, ani właściwe w dyskusji na temat wyborów do COG. Kolega zdecydował się o wycofaniu kandydatury: doceńmy to, podziękujmy za czas, który poświęcił odpowiadając na zadane pytania i życzmy mu powodzenia.
Po oficjalnym potwierdzeniu przez Czarodzieja rezygnacji Sebastiana z kandydowania do COG proszę moderację o zamknięcie tego wątku.
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi elmodemonico za post (razem 7):
kojotykurierronjaerykradekstasiekmrredanBłękitna Team
Obrazek

Awatar użytkownika
Sebastian
Forumator

Post autor: Sebastian » wtorek 17 kwietnia 2018, 09:35

Poproszę zdecydowanie i ostatecznie, by Czarodziej wycofał moją kandydaturę z wyborów do COG, będę niezmiermie wdzięczny. Dziękuję.
Obrazek

Awatar użytkownika
deg
Forumator
Podziękował: 161 razy
Otrzymane podziękowania: 343 razy

Post autor: deg » wtorek 17 kwietnia 2018, 09:49

Jak już wszyscy apelują, to i ja się przyłączę. Myślę, że fajnie by było, gdyby stąd zniknęły dane osobowe byłej żony Sebastiana. Nie sądzę, aby udzielała zgody na jej przetwarzanie i to w takim kontekście. Sebastian ma pełne prawo publikowania jakichkolwiek swoich danych (włącznie z numerem karty kredytowej), ale tu wchodzą w grę dane osoby trzeciej. Uszanujmy jej prywatność.

@Sebastian, @Jano, @elmodemonico
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi deg za post (razem 2):
elmodemonicokurier
1% podatku dla mojej niepełnosprawnej córki: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko", KRS 0000186434, cel szczegółowy 329/D Gabriela Deja

"Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę" Antoni de Rivarol
Obrazek

RoDaJJ
Nowy na forum

Post autor: RoDaJJ » wtorek 17 kwietnia 2018, 12:04

W związku z rezygnacją Sebastiana z kandydowania w wyborach do COG 2018 temat jego programu wyborczego zostaje zamknięty.

Zablokowany