Strona 1 z 1

Wywołanie do tablicy

: poniedziałek 21 stycznia 2019, 10:45
autor: gagu
Chciałbym przywołać "do tablicy" osoby zaplątane w tym roku w przygotowanie Ogólnopolskiego Zlotu. Jak historia pokazuje termin tego przedsięwzięcia przypadał zawsze na przedłużony weekend z Bożym Ciałem. Czy i w tym roku tak jest to planowane?
Skąd moje pytanie?
Po rocznej przerwie planujemy wrócić z Świętokrzyskim Keszowaniem, które w poprzednich edycjach również miało swój termin w powiązaniu z pewnym wydarzeniem, a mianowicie końcem roku szkolnego.
W tym roku oba te terminy się nakładają, dlatego chciałbym wiedzieć, czy w tym czasie (20-23.06.2019) planuje ktoś z zaangażowanych robić Ogólnopolski Zlot?
Jeśli nie, to wchodzimy w ten termin z ŚKV, a jeśli tak, to przerzucamy się na kolejny weekend (28-30.06.2018).

Będę wdzięczny za szybkie określenie się, ponieważ musimy zarezerwować już termin w ośrodku, który ma być bazą dla ŚKV.

Re: Wywołanie do tablicy

: poniedziałek 28 stycznia 2019, 09:20
autor: gagu
Przypominam się z tematem. Proszę o informację w ciągu 2 tygodni od dzisiaj :).

Re: Wywołanie do tablicy

: środa 30 stycznia 2019, 10:08
autor: sajmon
To ja, jako kiedyś zaplątany w organizacje Zlotu się wypowiem:
na tą chwilę* osobiście nie planuję angażowania się w organizację zlotu. Co nie znaczy, że zlot się nie odbędzie - w końcu każdy może się tego podjąć :)
Dlatego sadzę, że zdrowo będzie albo
- zostawić termin do wykorzystania dla zlotu, bo może ktoś coś ogarnie
- połączyć eventy - o czym pisałem na FB
Swoją drogą warto zapytać, jakie plany mają w Kwidzynie, bo tam się kroją jakieś grubsze tematy.

*nie wykluczam zmiany stanowiska, jednak na pewno w moim wydaniu nie będzie pokazów dzikich zwierząt, fajerwerków i 650 nowych keszy. Raczej ognicho w już sprawdzonych miejscach - czyli zapewne frekfencyjna klapa ;)

Re: Wywołanie do tablicy

: środa 30 stycznia 2019, 10:53
autor: Kika
Z serii "nie znam się to się wypowiem"
Szczerze? Nie wyobrażam sobie żeby nie było Zlotu na Jurze - nawet w mini-formie, o której pisze Sajmon. Nidy nie chodziło o X keszy, koncerty czy fajerwerki. Choć takie niespodzianki zawsze były bardzo miłe. A keszy na Jurze i tak nadal w bród. Także ja ten termin "trzymam" i liczę, że się wszyscy zobaczymy.
Z drugiej strony zawsze żal mi było, że nie dane mi było dojechać na ŚK z racji bliskości terminów obu wydarzeń. Może połączenie obu eventów nie było by złym pomysłem.

Re: Wywołanie do tablicy

: czwartek 31 stycznia 2019, 07:09
autor: elmodemonico
sajmon pisze: środa 30 stycznia 2019, 10:08 Swoją drogą warto zapytać, jakie plany mają w Kwidzynie, bo tam się kroją jakieś grubsze tematy.
Cześć! Planów większych na czerwiec w Kwidzynie nie ma :-) Robimy 3 - dniowy zlot w pierwszej dekadzie września. W długi weekend czerwcowy zgodnie z tradycją bawimy się na południu Polski i niech tak zostanie. Swoją drogą fajnie, że są takie problemy - gorzej jakby się nic nie działo. Trzymam kciuki za powodzenie rozmów i za organizację.
Pozdrawiam
elmo

Re: Wywołanie do tablicy

: czwartek 31 stycznia 2019, 09:59
autor: gagu
Dzięki za komentarze. Poczekamy jeszcze trochę, może ktoś jeszcze zabierze głos.
Wstępny plan ŚKV jest, więc wszystko jest na dobrej drodze.

Re: Wywołanie do tablicy

: czwartek 31 stycznia 2019, 22:03
autor: kurier
Przy ustawianiu Kwidzyna czy tutejszej majówki nikt nie brał pod uwagę komplikowania z ogólnopolskim zlotem czy inną dobrą inicjatywą więc wszystko kwestia dogadania terminów z kolejnymi imprezami :)Wiemy o ŚK i chyba nikt nie będzie już się wpychał z niczym :)