"Pierwsze koty" z Wiewiórami w Podkowie Leśnej

Wszystko o organizowanych przez Was dla Was imprez keszerskich...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
leo48
Nowy na forum
Posty: 18
Rejestracja: wtorek 29 marca 2016, 09:11
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Kontakt:

"Pierwsze koty" z Wiewiórami w Podkowie Leśnej

Post autor: leo48 »

Generalnie, wcale nie będąc entuzjastą opencachingowych eventów, sam o zorganizowanie takowego się pokusiłem. W niedalekiej ode mnie Podkowie Leśnej działa społeczne liceum ogólnokształcące, którego charakter skłonił mnie jakiś czas temu do założenia tam skrzynki "Kciuk i Wiewióry" - OP8CER a to z kolei spowodowało pewne zainteresowanie opencachingiem ze strony uczniów. Wspólnie z wicedyrektorem Pawłem Włoczewskim zadziałaliśmy inauguracyjnie w intencji "pierwsze koty za płoty" i z nadzieją na ciąg dalszy.

Moją zrozumiałą tremę jako organizatora-debiutanta potęgował fakt, że do naszego mini-peletonu dołączyło paru keszerów z kontem skrzynek znacznie od mojego bogatszym, zaś honorowym gościem na starcie był sam keram58. "Pierwsze koty" wypadły na tyle zadowalająco, że już knuję kolejne spotkanie, chyba na jesieni, i jeśli pójdzie po mojej myśli, to przygotuję taka atrakcję "z górnej półki", ze zjedzie się pół keszerskiej Warszawy i reszta świata.

Relację z wyprawy zamieściłem na jednym z moich blogów:
http://leo48.flog.pl/wpis/12562679/open ... ewiorami#w
Za ten post autor leo48 otrzymał podziękowania (total 3):
Elvis7lavinkaerykradek
Postanowiłem dać anons taki do dziennika,
odpowiednio duży, by uwagę skupiał:

"Chcę zostać porządnym człowiekiem, poszukuję wspólnika.
Nie będę się SAM wygłupiał" :wink:

[Marian Załucki]
Awatar użytkownika
Pawel brasia
Forumator
Posty: 1849
Rejestracja: sobota 23 sierpnia 2008, 19:06
Podziękował;: 39 razy
Otrzymał podziękowań: 77 razy

Re: "Pierwsze koty" z Wiewiórami w Podkowie Leśnej

Post autor: Pawel brasia »

Fajnie, że spotkanie udane i udało się zainteresować młodych ludzi tą formą zabawy. Powodzenia przy kolejnym spotkaniu!
ObrazekObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ