Warszawa nocą.

Wszystko o organizowanych przez Was dla Was imprez keszerskich...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
dzaczek
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: piątek 22 czerwca 2012, 10:15
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Warszawa nocą.

Post autor: dzaczek »

Cebulka pisze: Dzaczek, a jak byś rozegrał to, żeby grupki nie szły razem?
W każdej grupie musiał by byc lider prowadzący . Jeśli znamy listę keszy do zdobyci +/- można podzielić grupki na rożne punkty startu, jedna startuje na od wschodu druga od zachodu(kwestia jak rozłożone będą kesze ) byle XX osób nagle nie robiło zamieszania . By na koniec np o 1 w nocy spotkanie gdzieś imprezka for all : ). Ba a nawet można zrobić np 2 rożne trasy dla bardziej wymagających żadnych wrażeń :) i np rodzinną :) .
Awatar użytkownika
Cebulka
Wyjadacz
Posty: 446
Rejestracja: wtorek 13 października 2009, 23:33
Podziękował;: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Cebulka »

r00t7 pisze:Ale ja nie mowie o tej czesci z budyneczkami, tam i 6 osob to za duzo ;) ale caly teren dookola to okolo 20 keszy ;)
Szczerze mówiąc, ostatnio byłam tam z Wami po Kodzie 9 Symboli i nie mam zielonego pojęcia, które kesze na Odolanach są dobrze dostępne, które nie. :oops: Więc czy mógłbyś zaproponować trasę?
dzaczek pisze: Jeśli znamy listę keszy do zdobycia +/- można podzielić grupki na rożne punkty startu, jedna startuje na od wschodu druga od zachodu(kwestia jak rozłożone będą kesze )
Kesze zazwyczaj są rozłożone w linii prostej. Jedna grupa zawsze będzie poszkodowana, bo na koniec wyląduje hen daleko od centrum Warszawy, czyli daleko od Dworca Centralnego, z którego odjeżdżają wszystkie nocne i daleko od metra, które zaczyna kursować o 5.00 rano. A samo Centrum jako teren do keszowania odpada, bo tam jednak wszyscy mają większość skrzynek znalezionych
dzaczek pisze:By na koniec np o 1 w nocy spotkanie gdzieś imprezka for all : ).
Ostatnio o 1.00 w nocy mieliśmy zrobione ledwie połowę tego, co w planie...
dzaczek pisze:Ba a nawet można zrobić np 2 rożne trasy dla bardziej wymagających żadnych wrażeń :) i np rodzinną :)
A tym samym podzielić imprezę na dwie kompletnie osobne, których uczestnicy w większości w ogóle się nie spotkają, a do tego wyniosą ze spotkania zupełnie odmienne wspomnienia.
Nie, mnie osobiście ten pomysł wybitnie nie pasuje. ALE jest to znakomita idea na inne warszawskie spotkanie, i to niekoniecznie nocą, Tylko musi się znaleźć organizator. Takie typowe zawody keszerskie, solidnie przygotowane pod kątem stricte "sportowym". Sama chętnie wezmę udział w czymś takim. :D
Awatar użytkownika
łowca
Forumator
Posty: 1141
Rejestracja: środa 30 grudnia 2009, 10:15
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: łowca »

Cebulka pisze: ALE jest to znakomita idea na inne warszawskie spotkanie, i to niekoniecznie nocą, Tylko musi się znaleźć organizator. Takie typowe zawody keszerskie, solidnie przygotowane pod kątem stricte "sportowym". Sama chętnie wezmę udział w czymś takim. :D
Czyli przygotowanie listy np 10 skrzynek, start w sobotę w samo południe z trybuny na pl. Defilad, lista tak dobrana żeby dało się ją za pomocą komunikacji miejskiej obskoczyć w 4 godziny, ustawienie mety w jakimś sympatycznym miejscu typu Łazienki ...

Albo lista 30 skrzynek z których każdy zespół losuje np 5 ... e nie, to by niektórym dało fory :D
Obrazek Obrazek
Jeśli hobby koliduje ci z pracą - zmień pracę.
Awatar użytkownika
dzaczek
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: piątek 22 czerwca 2012, 10:15
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Warszawa nocą.

Post autor: dzaczek »

Co do dwóch osobnych imprez to zdecydowanie masz rację Chęć na zawody jest zawsze . Chodzenie całą grupą ma jedną wadę 5 osób keszuje reszta ma spotkanie towarzyskie co prawda bardzo fajne ;) . Nasuwa sie pytanie czy nie szkoda . może naprawdę warto było pomyśleć nad puszczeniem 2 3 mniejszych grup w kilkunastominutowych odstępach to w przypadku jakiejś awantury inna grupa była by tuż tuż .

Łowca popieram fajny pomysł :D
Awatar użytkownika
maryush
Forumator
Posty: 986
Rejestracja: czwartek 07 kwietnia 2011, 13:13
Podziękował;: 26 razy
Otrzymał podziękowań: 63 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: maryush »

A ja powiem tak:
Warszawa nocą była spoko. Ale jakby przerobić ją na "Warszawa nocą- the geocaching drinking game" to dopiero by było fajosko ;)
Nie znacie??
W skrócie biega o to, że po każdym zdobytym keszu grupa sie zatrzymuje i pijemy po kielonku (ew. chmielowym).
Przy dziesiątym keszu jesteśmy już tak zintegrowani że hej ;)

No dobra, żarty żartami, ale fakty faktami - WN zżarł trochę ogrom zainteresowania - było nas tam tyle żenim ostatni doszli na miejsce to pierwsi już dawno zrobili wpis do kesza i mogli go spokojnie odkładać. Tak, ew. rozwiązaniem może być podział na grupy ale może tak, że np. punkt startowy jest jeden, tras (podobnych jeśli chodzi o długość) jest kilka, a ludzie mogą sobie wybrać którą chcą przejść, i na koniec, powiedzmy o 1:00 spotykamy się nazad w jednym miejscu żeby pogadać/opić znalezienia. Wtedy grupy będą mniejsze i każdy będzie naprawdę uczestniczyl w szukaniu. Czyli to o czym już było powyżej.

Ja ze swojej strony mogę dopiąć do impry (np. na zakończenie) coś co nie doszło do skutku na Staszowskim - mogę zrobić krótkie warsztaty robienia logbooków jeśli oczywiście chcecie.
Awatar użytkownika
Stryker
Forumator
Posty: 1052
Rejestracja: piątek 23 lipca 2010, 15:32
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Stryker »

Tak tylko w ramach ciekawostki: 18.08 zaprzyjaźniony serwis obchodzi International Geocaching Day 2012.

Aby było jeszcze ciekawiej - w tym samym dniu organizowane jest również nocne keszowanie w Warszawie.

Może to będzie dodatkowa atrakcja ?;-D
Obrazek
Awatar użytkownika
maryush
Forumator
Posty: 986
Rejestracja: czwartek 07 kwietnia 2011, 13:13
Podziękował;: 26 razy
Otrzymał podziękowań: 63 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: maryush »

Stryker pisze:zaprzyjaźniony
:lol:
Awatar użytkownika
dzaczek
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: piątek 22 czerwca 2012, 10:15
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Warszawa nocą.

Post autor: dzaczek »

To się chyba ustawka nazywa :)
Awatar użytkownika
Stryker
Forumator
Posty: 1052
Rejestracja: piątek 23 lipca 2010, 15:32
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Stryker »

maryush pisze:
Stryker pisze:zaprzyjaźniony
:lol:
No w sumie... Cebulka wybiera się z psem, wsparcie ze Śląska i z Kielc też widzę będzie.. :D Macie już transparenty jakieś?:D
Obrazek
Awatar użytkownika
maryush
Forumator
Posty: 986
Rejestracja: czwartek 07 kwietnia 2011, 13:13
Podziękował;: 26 razy
Otrzymał podziękowań: 63 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: maryush »

Tak, dwustronne. Zależnie od okoliczności - na jednej stronie jest napis wołami "GEOKESZERZY WSZYSTKICH SERWISÓW ŁĄCZCIE SIĘ", a na drugiej "KTO NIE SZUKA Z NAMI TEN PRZECIWKO NAM!"
;)
Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 2110
Rejestracja: niedziela 19 lipca 2009, 22:26
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: r00t7 »

Cebulko : chodziło mi o tę część odolan gdzie jest kładka i taras widokowy :)
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Cebulka
Wyjadacz
Posty: 446
Rejestracja: wtorek 13 października 2009, 23:33
Podziękował;: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Cebulka »

Spotkanie z ekipą GC jest kuszące. Czy wszyscy mają kujki? :wink:
A tak* na poważnie, może ktoś zna szczegóły ich spotkania? To okazja na miarę zaćmienia Słońca. Fajnie by było wymienić doświadczenia.



*Czyt. "a tak", nie "atak".
Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 2110
Rejestracja: niedziela 19 lipca 2009, 22:26
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: r00t7 »

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Cebulka
Wyjadacz
Posty: 446
Rejestracja: wtorek 13 października 2009, 23:33
Podziękował;: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Cebulka »

No tak, no tak, to widziałam. Trochę za mało szczegółów, żeby określić, o której mniej więcej można by ich na tym forcie trafić.
Ale może by tak mały biforek dla chętnych o 19.00 na kordach GC?... :D
Ostatnio zmieniony sobota 04 sierpnia 2012, 01:08 przez Cebulka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 2110
Rejestracja: niedziela 19 lipca 2009, 22:26
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: r00t7 »

w razie co z chętnymi mogę się na odolany odłączyć ;) wszak w warszawskim centrum/pradze czy gdzie tam, szukać za bardzo nie mam czego :) Jeśli chętnych nie będzie wybiorę się ot tak towarzysko. Wiedzieć trzeba wcześniej, inne ciuchy na łażenie na odolany inne na spacer po mieście :)
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ