Warszawa nocą.

Wszystko o organizowanych przez Was dla Was imprez keszerskich...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Cebulka
Wyjadacz
Posty: 446
Rejestracja: wtorek 13 października 2009, 23:33
Podziękował;: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Warszawa nocą.

Post autor: Cebulka »

Wątek poświęcony stołecznemu spotkaniu. Służy wzajemnemu porozumieniu, toteż dyżurnych forumowych zadymiarzy, malkontentów i innych toczyszonów uprasza się o kulturę oraz powściągliwość.

Co powiecie na trasę od Kolonii Lubeckiego przez Plac Zawiszy i Plac Starynkiewicza do Kamienicy pod Zegarem?
Spacer długi, ale niewymagający. Z ciekawszych atrakcji po drodze jest Bellona Drain– jeśli będzie nas mało, a opady nie będą zbyt intensywne w dniach poprzedzających, można by zaatakować. Jeżeli grupa będzie liczna, chętni mogą cofnąć się do skrzynki po zakończeniu imprezy. Zresztą kesza, który jest po sąsiedzku (Ile żółwi pływa w Bellonie) i tak nie zrobimy, bo jest czynny tylko w ludzkich godzinach.

Zapraszam do dyskusji i podawania własnych propozycji na tę (nie)powtarzalną noc.
Awatar użytkownika
WrednaBestia
Nowy na forum
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 25 kwietnia 2011, 19:49
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Warszawa nocą.

Post autor: WrednaBestia »

Ja z miłą chęcią się wybiorę na taki spacer , Ranwers pewnie też :) Co do trasy to ta zaproponowana pasuje mi całkowicie bo miejskich warszawskich keszy mam niezbyt wiele zdobytych .A poza tym w większym fajnym towarzystwie jakoś przyjemniej się mikrusów szuka ;)
Co do proponowanego terminu to pewnie najsensowniej będzie wybrać jakiś weekend: oprócz wyjazdu do Staszowa w ten pod koniec tego tygodnia i spływu Buraka bodajże 15 lipca to jak na razie nie mamy innych planów na pozostałe nadchodzące weekendy :D
Najlepsze lekarstwo na ból głowy -przybytek :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Cebulka
Wyjadacz
Posty: 446
Rejestracja: wtorek 13 października 2009, 23:33
Podziękował;: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Cebulka »

21 lipca to sobota. Zamysł jest taki, żeby zawsze była to trzecia sobota miesiąca. W razie, gdyby ktoś chciał, a nie mógł, to nie ma bólu, bo za miesiąc i tak powtórka :D
Jej, fajnie, że jest odzew.
Awatar użytkownika
burak
Wyjadacz
Posty: 379
Rejestracja: wtorek 02 września 2008, 13:39
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: burak »

Na razie termin wygląda obiecująco.. ale zobaczymy jak wyjdzie.. pomysł jak dla mnie git i o ile czas pozwoli będę aktywnie uczestniczył :)
Obrazek
Obrazek
Skąd w ludziach tyle zła, że używają tyle różowego koloru??
Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 2105
Rejestracja: niedziela 19 lipca 2009, 22:26
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: r00t7 »

chętnie bym się przeszedł for fun, ale niestety w ten weekend nas nie ma :(
Obrazek Obrazek
czajorek
Stały bywalec
Posty: 82
Rejestracja: czwartek 30 lipca 2009, 09:54
Podziękował;: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: czajorek »

Myślę, że w stolicy ostatnimi czasy zanikły całkowicie spotkania, więc taki cykl by i tę część Polski rozruszał... jako, że i mi stołeczne skrzynki w większości są obce, chętnie się przejdę i pomarudzę, jeśli tylko dane mi będzie dożyć do tego czasu... wstępnie jestem na tak i się dostosunkuję do trasy wycieczki... Pozdrówka
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
marvet
Wyjadacz
Posty: 312
Rejestracja: wtorek 20 września 2011, 22:45
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: marvet »

jak wszystko będzie OK, to i ja się pojawię - nie wiem tylko czy sam czy z kimś, termin odległy więc jeszcze wszystko się może zdarzyć,
fajnie będzie poznać nowych ludzi z terenów mi jeszcze nieznanych....
Obrazek Obrazek
rubeus
Wyjadacz
Posty: 207
Rejestracja: czwartek 05 listopada 2009, 11:51
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: rubeus »

Ponieważ planowaną okolicę mam z nielicznymi wyjątkami podczyszczoną, to się mogę przejść dla towarzystwa :-)
Postaram się ułożyć tak 'działkowanie' aby być :-)
Awatar użytkownika
MasterGraba
Wyjadacz
Posty: 322
Rejestracja: niedziela 17 lipca 2011, 14:52
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Kontakt:

Re: Warszawa nocą.

Post autor: MasterGraba »

Fajna sprawa i chętnie bym się wybrał ale obawiam się, że nie będzie mnie wtedy w kraju :(
Awatar użytkownika
maryush
Forumator
Posty: 986
Rejestracja: czwartek 07 kwietnia 2011, 13:13
Podziękował;: 26 razy
Otrzymał podziękowań: 63 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: maryush »

Idea zacna i klawy pomysł z nocnym keszowaniem - i mugoli mniej i jest to zazwyczaj czas wolny od kieratów. I dlatego jak najbardziej bym się wybrał.
Niestety, jako że jest to weekend i to letni, to najprawdopodobniej, jak w prawie każdy taki weekend, umknę z miasta na łono, tam gdzie fale radiowe zawracają, a "zasięg komórki" oznacza obszar w jakim czuć woń z obory.
Ale gdyby akurat nie, to pokażę swę gębę ;)
Elvis7
Forumator
Posty: 767
Rejestracja: poniedziałek 10 października 2011, 10:29
Podziękował;: 38 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Elvis7 »

Idea szczytna, więc chętnie się przyłącze. A co do trasy to się dostosuje :) do kolektywu.
Awatar użytkownika
Corhydron
Bywalec
Posty: 25
Rejestracja: wtorek 03 kwietnia 2012, 12:26
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Corhydron »

A ja to w sumie kilka pytań do was mam. Jak by ten spacerek wyszedł godzinowo? Od której do której tak pi razy oko? Mieszkam ok 100 km od Wawy, z transportem nie będę miał problemu (ehh te PKP). Nie uśmiecha mi się tylko gdzieś koczować w nocy w oczekiwaniu na pociąg w razie wcześniejszego zakończenia imprezy. W sumie jeszcze jedno pytanie, najważniejsze.. Czy przygarniecie do siebie na czas imprezy takiego szarego keszera jak ja? w sensie czy to że mam małe doświadczenie nie przeszkodzi w możliwości uczestniczenia w tym wydarzeniu? ;) jestem w pewnym sensie zielony co widać po moich statystykach ale za to nadrabiam chęcią edukacji w tym zakresie oraz tym, że jestem ambitny ;) GPSa (jeszcze) nie mam. Kesza w Wawie żadnego nie zaliczyłem, więc nie zrobi mi większej różnicy co podejmiemy po drodze.
Obrazek Obrazek
Elvis7
Forumator
Posty: 767
Rejestracja: poniedziałek 10 października 2011, 10:29
Podziękował;: 38 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Elvis7 »

Każdy z nas kiedyś zaczynał. Ja nie widzę żadnego problemu, żebyś keszował w trakcie spotkania, myślę, że inni też :) Swoją drogą wypadałoby podać jakieś miejsce startowe naszego tropu i jakieś ramy czasowe, żeby zacząć ogarniać trasę :)
Awatar użytkownika
łowca
Forumator
Posty: 1141
Rejestracja: środa 30 grudnia 2009, 10:15
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: łowca »

@CSK, myślę że większość z obecnych chętnie Cię przeszkoli, i z uzywania GPSa, i z 'zaawansowanych technik poszukiwawczych' :mrgreen:
Za ten post autor łowca otrzymał podziękowanie:
Corhydron
Obrazek Obrazek
Jeśli hobby koliduje ci z pracą - zmień pracę.
Awatar użytkownika
Corhydron
Bywalec
Posty: 25
Rejestracja: wtorek 03 kwietnia 2012, 12:26
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Corhydron »

Super, cieszę się :) jak nie przytrafi się jakaś sytuacja losowa typu trzęsienie ziemi, nie potrąci mnie samochód lub nie pomylą mnie w szpitalu z jakimś pacjentem i siłą w tym szpitalu nie zatrzymają - to będę ;)

Właśnie jadę do Warszawy, może coś przy okazji zaliczę ;)
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ