Warszawa nocą.

Wszystko o organizowanych przez Was dla Was imprez keszerskich...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Cebulka
Wyjadacz
Posty: 446
Rejestracja: wtorek 13 października 2009, 23:33
Podziękował;: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Cebulka »

Trasa jest publikowana w logu na pięć dni przed spotkaniem. Jest zatem dostatecznie dużo czasu, żeby się przygotować.
Mnie Odolany odpowiadają, czemu by nie. Zwłaszcza, że jest okazja pójść z kimś zorientowanym. Jednak jeśli większość będzie wolała pójść gdzie indziej, to pójdziemy gdzie indziej (na razie większość się jakoś w ogóle nie odzywa...). Myślę, że w ciągu najbliższego tygodnia wszystko się wyklaruje.
Co do odłączania, dzielenia na podgrupy itp.: miesiąc ma jeszcze 29 lub 30 innych dni, kiedy można coś zorganizować i będzie naprawdę świetnie, jeśli coś zostanie zorganizowane :wink:
Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 2110
Rejestracja: niedziela 19 lipca 2009, 22:26
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: r00t7 »

Cebulka pisze:Trasa jest publikowana w logu na pięć dni przed spotkaniem. Jest zatem dostatecznie dużo czasu, żeby się przygotować.
Mnie Odolany odpowiadają, czemu by nie. Zwłaszcza, że jest okazja pójść z kimś zorientowanym. Jednak jeśli większość będzie wolała pójść gdzie indziej, to pójdziemy gdzie indziej (na razie większość się jakoś w ogóle nie odzywa...). Myślę, że w ciągu najbliższego tygodnia wszystko się wyklaruje.
Co do odłączania, dzielenia na podgrupy itp.: miesiąc ma jeszcze 29 lub 30 innych dni, kiedy można coś zorganizować i będzie naprawdę świetnie, jeśli coś zostanie zorganizowane :wink:
zawsze można pójść jako ostatni, jak wy na pierwszym spotkaniu na most :) widok na wschód słońca z wieży musi być piękny :)
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Krysiul
Forumator
Posty: 1055
Rejestracja: środa 09 czerwca 2010, 21:35
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Krysiul »

Dla mnie Odolany brzmią bardzo zachęcająco - duża gęstość skrzynek na metr kwadratowy, a ze względu na miejsce jest szansa, że bardzo fajnych :) Tylko czy w przypadku licznej grupy nie dojadą nas jacyś sokiści, jeśli będziemy kręcić się przy torach?
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
marvet
Wyjadacz
Posty: 312
Rejestracja: wtorek 20 września 2011, 22:45
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: marvet »

ja tylko bardzo proszę, aby trasa nie przechodziła przez Mokotów, Starówkę i centrum :D
właśnie wróciłem z nocnego keszowania w Wawie :) (kesze jeszcze nie pologowane)


EDIT: już pologowane :D
Ostatnio zmieniony sobota 11 sierpnia 2012, 11:24 przez marvet, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
marvet
Wyjadacz
Posty: 312
Rejestracja: wtorek 20 września 2011, 22:45
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: marvet »

Czy ktoś ze z mobilnych Warszawiaków, jeśli bym się dostał do Wawy rano 18.08, miałby możliwość pojechania ze mną do Ostrów Mazowiecka???
Planuje zakup samochodu, i wykminiłem, że ten termin będzie najlepszy! Wszystkie koszty oczywiście ponoszę :D
Obrazek Obrazek
Agatha
Wyjadacz
Posty: 268
Rejestracja: poniedziałek 07 maja 2012, 21:31
Podziękował;: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Agatha »

Śląsk chce na Pragę:)
A na poważnie: spotkanie może zorganizować każdy. To akurat zorganizowała Cebulka i rzuciła pomysł- według mnie dobry. Jeśli trzeba głosować: Praga.

I jeszcze jedno: jestem przeciwnikiem wszelkiego rodzaju zawodów w zdobywaniu keszy, sportcachingu, speedcachingu, czy jak to nazwiemy...

Dziękuję:)
Agata
Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Posty: 952
Rejestracja: niedziela 26 września 2010, 09:28
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Kontakt:

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Doc_with_the_dog »

Łooo.... ale się dzieje... Zastanawiam się, czy tutaj na forum większość ludzi ma patologiczny popęd do formalizowania wszystkiego, co się da sformalizować, a nawet tego czego się nie da, bądź wcale nie trzeba?
Cebulka rzuciła pomysł Pragi. Jest ok. Jeśli komuś nie pasuje, to niech po prostu przybędzie na następne spotkanie, które odbędzie się za miesiąc. Z tego co czytam, to pomysłodawcą cyklicznych spotkań w Warszawie jest właśnie Cebulka, więc wara wszystkim od torpedowania Jej pomysłów i propozycji.

Co do speedcachingu... hmmm... w Staszowie coś takiego było i zdania są podzielone. Jeśli zatem znajdą się chętni, to proszę bardzo. Oddzielny event zadowoli wszystkich.
Skoro ogólnym założeniem WN była integracja, to niech tak zostanie i dzielenie ekip nie ma najmniejszego sensu.
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.
Awatar użytkownika
Cebulka
Wyjadacz
Posty: 446
Rejestracja: wtorek 13 października 2009, 23:33
Podziękował;: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Cebulka »

Widzę, że szanowni goście spoza stolycy idą ostro... :wink:
Alternatywa pt. Odolany jest bardzo obiecująca, ale skonsultowaliśmy z Rootem, że w większej ekipie raczej awykonalna, a przynajmniej ryzykowna. Jeśli nikt nie zgłasza innych idei, pozostaniemy przy Pradze, jeśli pozwolicie.
Nadal uważam, że pomysł dzielenia się na grupy jest bardzo dobry. Zdaję sobie sprawę z tego, że przy dużym obłożeniu kesze znajdują tylko ci, którzy idą z przodu. Jednak formuła spotkania z założenia nie podlega negocjacji, jedynie trasa. A co do trasy, jakoś nie ma szczególnych zamówień, pomijając Odolany.
Mi osobiście chodzi przede wszystkim o to, żeby coś się w końcu ruszyło w Warszawie, żeby powstawały nowe. oryginalne, fajne eventy. Więc - tak jak mówiłam na poprzedniej WN - szczerze zachęcam do zakładania spotkań wedle własnej koncepcji! Ludzie, do nas wszyscy mają blisko :D
Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 2110
Rejestracja: niedziela 19 lipca 2009, 22:26
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: r00t7 »

fakt, odolany w zbyt dużej i nieprzygotowanej ekipie - to nie przejdzie ;) Tak więc praga będzie jak znalazł. Sporo ciekawych keszy i świetny klimat wielu zakątków.
ale skoro praga nocą - proponuję dodać jeszcze jeden atrybut spotkania:D Wiele miejsc zaproponowanych na nocną trasę jest dosyć niebezpiecznych. okolica ruskich napisów na murze, wiaduktu nad 11 listopada, polleny i piekarni zwłaszcza. Tam zarobić w dziób można i w dzień.
Wszystko zależy od tego jak silna będzie ekipa ;) Na pewno nocny spacer po pradze pełen jest najróżniejszych wrażeń.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Posty: 952
Rejestracja: niedziela 26 września 2010, 09:28
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Kontakt:

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Doc_with_the_dog »

r00t7 pisze: Wiele miejsc zaproponowanych na nocną trasę jest dosyć niebezpiecznych. okolica ruskich napisów na murze, wiaduktu nad 11 listopada, polleny i piekarni zwłaszcza. Tam zarobić w dziób można i w dzień.
Czyli nie zabierać prowokujących elementów stroju w barwach niebiesko-białych?" ;)
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.
Awatar użytkownika
Cebulka
Wyjadacz
Posty: 446
Rejestracja: wtorek 13 października 2009, 23:33
Podziękował;: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Cebulka »

Cebulka pisze:Nadal uważam, że pomysł dzielenia się na grupy jest bardzo dobry.
Tzn. uściślając: jest bardzo dobry, ale nie na tym evencie.

Fakt, Praga nie jest najbezpieczniejsza. Myślę jednak, że kilkunastoosobowej grupy nikt nie będzie chciał w dziób bić. Poza tym trasa wiedzie z głębokiej Pragi ku Centrum, więc te dziwne miejsca obskoczymy prawdopodobnie w miarę wcześnie.
Weźmiemy pałki, łomy i co tam jeszcze wpadnie pod rękę :wink:
Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 2110
Rejestracja: niedziela 19 lipca 2009, 22:26
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: r00t7 »

Doc_with_the_dog pisze:
r00t7 pisze: Wiele miejsc zaproponowanych na nocną trasę jest dosyć niebezpiecznych. okolica ruskich napisów na murze, wiaduktu nad 11 listopada, polleny i piekarni zwłaszcza. Tam zarobić w dziób można i w dzień.
Czyli nie zabierać prowokujących elementów stroju w barwach niebiesko-białych?" ;)
no nie zdecydowanie odradzam taki ruch :) chyba że chcesz pobić rekord Bolta na setkę :D

ogółem im nas więcej tym lepiej, jeżeli o 20 ruszymy w kierunku centrum to już w ogóle nie powinno być źle :)
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Cebulka
Wyjadacz
Posty: 446
Rejestracja: wtorek 13 października 2009, 23:33
Podziękował;: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Cebulka »

Zatem Praga przyklepana.
Zrezygnowałam tylko z zaczynania w knajpie, skoro chcemy się jak najwcześniej przemieścić ku cywilizacji.
rubeus
Wyjadacz
Posty: 207
Rejestracja: czwartek 05 listopada 2009, 11:51
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: rubeus »

Cebulko, na następną nocną Warszawę proponuję wam zawczasu Ursynów :-)
Awatar użytkownika
Cebulka
Wyjadacz
Posty: 446
Rejestracja: wtorek 13 października 2009, 23:33
Podziękował;: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Cebulka »

A wiesz, że nawet o tym myślałam?
Tak okolice od metra Kabaty w kierunku metra Imielin, nie? Albo jeszcze dalej na północ, gdyby nie robić wszystkiego z buta, ale przemieszczać się metrem w międzyczasie. Tylko dla niewarszawiaków to będzie mało atrakcyjne. Na pewno zapodam w każdym razie.
ODPOWIEDZ