Warszawa nocą.

Wszystko o organizowanych przez Was dla Was imprez keszerskich...

Moderator: Moderatorzy

Elvis7
Forumator
Posty: 767
Rejestracja: poniedziałek 10 października 2011, 10:29
Podziękował;: 38 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Elvis7 »

Warszawa Nocą na rowerach? Czemu nie
Awatar użytkownika
łowca
Forumator
Posty: 1141
Rejestracja: środa 30 grudnia 2009, 10:15
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: łowca »

Elvis7 pisze:Warszawa Nocą na rowerach? Czemu nie
Nocna Masa Krytyczna, hah.

Art. 32.

1. Liczba pojazdów jadących w zorganizowanej kolumnie nie może przekraczać:
1.samochodów osobowych, motorowerów lub motocykli – 10;
2.rowerów lub wózków rowerowych – 15;
3.pozostałych pojazdów – 5.


2. Odległość między jadącymi kolumnami nie może być mniejsza niż 500 m dla kolumn pojazdów samochodowych oraz 200 m dla kolumn pozostałych pojazdów.



A za jazdę po chodnikach można oberwać mandatem, a wymandatowanie całej grupy to może mało śmieszne byc.
Obrazek Obrazek
Jeśli hobby koliduje ci z pracą - zmień pracę.
Teokryt
Wyjadacz
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek 06 sierpnia 2012, 12:19
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Teokryt »

2.rowerów lub wózków rowerowych – 15;
Na ostatnią WN przyszło 11 osób wiec nam to nie grozi, zresztą jak będzie więcej osób (a mysle ze max było by 30) można zrobić tak ze trasa jest okrężna i ekipy sie dzielą na dwie grupy i jadą w przeciwne kierunki trasy, spotykają się w połowie a potem znów na końcu.
Jazda ulicami rzecz jasna lub ścieżkami rowerowymi. Po 23 w Warszawie się naprawdę fajnie rowerem jedzie (jak wracałem o 3 w nocy z ostatniej WN - kurde, rewelacja! ciepło, przyjemnie, cicho ruch niemal zerowy :)
Awatar użytkownika
Krysiul
Forumator
Posty: 1055
Rejestracja: środa 09 czerwca 2010, 21:35
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Krysiul »

Teraz może być więcej osób, bo nie będzie sesji. Co do rowerowego nocnego spotkania, to ja bym to widział jako oddzielny event, a nie jako kolejną edycję WN.
Co do trasy nr 2 - patrząc po mapie, nie wydaje mi się, żeby było tam dużo chaszczy - BYĆ MOŻE przy fortowych skrzynkach i jednej gliniance, co da łącznie bodajże 4-5 keszy.
ObrazekObrazekObrazek
Teokryt
Wyjadacz
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek 06 sierpnia 2012, 12:19
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Teokryt »

Teraz może być więcej osób, bo nie będzie sesji. Co do rowerowego nocnego spotkania, to ja bym to widział jako oddzielny event, a nie jako kolejną edycję WN.
Nie no zdecydowanie, jako taki spin-off WN.
nie wydaje mi się, żeby było tam dużo chaszczy - BYĆ MOŻE przy fortowych skrzynkach i jednej gliniance, co da łącznie bodajże 4-5 keszy.
Z doświadczenia - dla większości nie jest to problem isć po kesza z pełnym impetem. Z tego co pamietam tam są jakieś ogrodzenia które trzeba przeskakiwać czy coś w tym guście...
skyqen
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: wtorek 04 września 2012, 20:28
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: skyqen »

Event za 4 dni, w "nadchodzących wydarzeniach" pustka, na forum cicho.. Rozumiem że każdy w terenie i nie ma czasu siedzieć przy komputerze :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Krysiul
Forumator
Posty: 1055
Rejestracja: środa 09 czerwca 2010, 21:35
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Krysiul »

Z poufnych źródeł wiem, że jednak wpadają z terenu na forum i czekają na jakieś info ;)
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Ranwers
Forumator
Posty: 807
Rejestracja: wtorek 30 marca 2010, 15:52
Podziękował;: 28 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Ranwers »

Event opublikowany. Przepraszam za opóźnienie, ale dopiero wróciliśmy z 10 dniowego spływu kajakowego. Krysiul, jak nieraz przygotowałeś fajną i spójną trasę, którą właściwie wystarczyło przepisać - wielkie dzięki za to :) koniecznie pokaż się na soczek chmielowy :D

Mam nadzieję, że spotkamy się w, jak zwykle, zacnym gronie i wszyscy będziemy przygotowani do keszowania :twisted:
Jeśli góra idzie do Ciebie, a Ty nie jesteś Mahometem - spieprzaj, to lawina!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Ranwers
Forumator
Posty: 807
Rejestracja: wtorek 30 marca 2010, 15:52
Podziękował;: 28 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Ranwers »

Witajcie!

Niestety nie mam możliwości poprowadzić WN w najbliższą sobotę. Nie udało mi się też znaleźć odpowiedniego zastępstwa. Zmusza mnie to do odwołania spotkania. Niestety nie jest to jedyna zła wiadomość, ponieważ już teraz wiem, że we wrześniu stoję na styk z wolnym czasem i może okazać się, że sierpniowa sytuacja powtórzy się. To wszystko oznacza, że najprawdopodobniej Warszawa Nocą, jako cykliczny event, dobiega końca.

Było mi niezmiernie miło spotykać się z Wami, zarówno podczas Cebulkowych WN, jak i tych organizowanych przeze mnie. Znaleźliśmy masę keszy, przeszliśmy pewnie ponad ćwierć tysiąca kilometrów i bawiliśmy się wyśmienicie. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w Warszawach Nocą, za miłe spotkania i mam nadzieję, że spotkamy się przy skrzynkach jeszcze nie raz.

Ranwers :)
Jeśli góra idzie do Ciebie, a Ty nie jesteś Mahometem - spieprzaj, to lawina!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
MaciekB
Nowy na forum
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek 05 listopada 2012, 20:33
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Warszawa nocą.

Post autor: MaciekB »

Było do przewidzenia...
Rave
Nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: środa 28 sierpnia 2013, 15:50
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Rave »

Cześć,
Szkoda, że spotkania się zakończyły. Mam w związku z tym pytanie - czy w Warszawie są jakieś grupki cacherów które spotykają się (mniej regularnie) i wspólnie poszukują skrytek? Chętnie spróbowałbym swoich sił w geocachingu, ale jestem zupełnie zielony w temacie, więc równie chętnie podłączyłby się do jakiś grup, o ile takowe są :)
Z góry dzięki za odpowiedzi :)
Pozdrawiam
Teokryt
Wyjadacz
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek 06 sierpnia 2012, 12:19
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Teokryt »

Regularnie raczej nie ale jest kilak rodzajów grup wystarczy popatrzeć to tu to na FB. Sa®ózni ludzie i tacy co lubia łazć po chaszczach i kniejach, a sa tacy co wolą zaszyć się z quizami do rozwiązania.
Awatar użytkownika
Krysiul
Forumator
Posty: 1055
Rejestracja: środa 09 czerwca 2010, 21:35
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Krysiul »

Nie szczyp się i załóż swój event, a na pewno znajdą się chętni - np. ja, o ile będę mógł i okolica będzie z mojego punktu widzenia ok ;) Wiem, że nazwa "event" brzmi grubo, ale w praktyce ludzie organizują tak po prostu kameralne wypady keszowe.

Też żałuję, że WN utraciła ciągłość - to były naprawdę wyjątkowe spotkania, które miały swoich stałych bywalców, niekoniecznie z Warszawy, i które gromadziły i łączyły keszerów z różnych części Polski. Nigdy nie zapomnę tych nocnych wypraw po lesie, skakania po mostach (albo pływania ;P), tournee naokoło lotniska z ochroną omiatającą nas reflektorami i odmrażania rąk na dachu Fotonu czy nóg po całej nocy przy -15 stopniach.
Za ten post autor Krysiul otrzymał podziękowanie:
Rave
ObrazekObrazekObrazek
skyqen
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: wtorek 04 września 2012, 20:28
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: skyqen »

Od ostatniej Warszawy Nocą minęły 3 miesiące.. Ciekawi mnie czy wola nocnego keszowania w narodzie zupełnie umarła, czy jednak znaleźli by się chętni :wink: A może keszerzy z innych dużych miast pomyśleli by o organizacji eventu tego typu?
Obrazek
Awatar użytkownika
Michu4000
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: środa 04 sierpnia 2010, 11:54
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Warszawa nocą.

Post autor: Michu4000 »

Myślę, że chętni by się znaleźli - ja bym wpadł o ile czas pozwoli. Potrzebny jest tylko organizator, który ogarnie trasę, ludzi itp.
Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ