Geocaching - Jelenia Góra

Wszystko o organizowanych przez Was dla Was imprez keszerskich...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
bechem
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: sobota 19 listopada 2011, 00:39
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Geocaching - Jelenia Góra

Post autor: bechem »

Witam,

razem z chinczykiem postanowiliśmy zrobić lokalną stronę dla okolic Jeleniej Góry. Zapraszamy pod ten adres: https://www.facebook.com/pages/Geocachi ... 6088483383.

W niedalekiej przyszłości (początek grudnia) chcemy zorganizować kolejne spotkanie w Jeleniej.

Nasza motywacja do ruszenia tematu jest bardzo prosta. Skończyły się nam skrzynki w Jeleniej :). Trzeba się zorganizować, żeby było czego szukać :).

Zapraszamy!!!

Po przemyśleniu uwag z tego wątku, postanowiliśmy założyć również grupę. W sumie nadrzędnym celem tej inicjatywy jest komunikacja między nami keszerami.
https://www.facebook.com/groups/geocaching.jelenia.gora
Ostatnio zmieniony środa 23 listopada 2011, 23:13 przez bechem, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
MasterGraba
Wyjadacz
Posty: 322
Rejestracja: niedziela 17 lipca 2011, 14:52
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Kontakt:

Re: Geocaching - Jelenia Góra

Post autor: MasterGraba »

Może pomyślcie o grupie , my mamy taką w Świętokrzyski. Nazwa na facebooku: Geocaching Świętokrzyskie
Awatar użytkownika
bechem
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: sobota 19 listopada 2011, 00:39
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Geocaching - Jelenia Góra

Post autor: bechem »

No właśnie przed chwilą się nad tym z chinczykiem zastanawialiśmy. Zobaczymy. Można i jedno i drugie zrobić. Strona może być tylko bardziej informacyjna.
emersoft
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: piątek 21 listopada 2008, 09:34
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Geocaching - Jelenia Góra

Post autor: emersoft »

bechem pisze: Skończyły się nam skrzynki w Jeleniej :).
To jakiś żart, prawda?
W promieniu 30km (czyli teoretycznie dostępne rowerem) masz około 290, a w promieniu 100km (czyli w zasięgu wyjazdu samochodem na jednodniową wycieczkę) masz ponad 6200. Jeszcze ci mało ?

BTW. Szkoda, że nie było was na evencie w Piechowicach...
Awatar użytkownika
bechem
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: sobota 19 listopada 2011, 00:39
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Geocaching - Jelenia Góra

Post autor: bechem »

Też żałuję, że mnie nie było. To był akurat dzień, kiedy dowiedziałem się o geocaching, więc po prostu nie zdążyłem się dowiedzieć.

Co do żartu. Nie mam roweru ani samochodu i nie zawsze czas na jednodniowe wycieczki.
Awatar użytkownika
chinczyk
Wyjadacz
Posty: 465
Rejestracja: środa 12 października 2011, 00:20
Podziękował;: 40 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy
Kontakt:

Re: Geocaching - Jelenia Góra

Post autor: chinczyk »

No szkoda że nie było mnie w Piechowicach , ale do końca nie widziałem czy w ten weekend będę w JG wogóle, dlatego nie obligowałem się do zawitania na imprezie.

Co do ilości skrzynek ok, jest ich w okolicy jeszcze "troche" ale na rower jest już troszkę za zimno, a co do samochodu akurat w tej chwili go nie ma :) Cel spotkania jak dla mnie jest poznać innych keszerów wymienić uwagi, czegoś się może nauczyć. To nie ma być wielki event z keszowaniem itd. A widząc po wpisach do lokalnych skrzynek pojawia się trochę nowych osób więc może warto.

Pozdrawiam
Obrazek
ODPOWIEDZ