Strona 1 z 2

Łącka Noc w Olsztynie

: sobota 04 września 2010, 20:10
autor: Grazka
Mam pytanie: czy ktoś z trójmiejskich keszerów wybiera się na event 25 września do Olsztyna? Nie dam rady dojechać, a mam przesyłkę do dostarczenia na to spotkanie. Czekam na wieści. Pozdrawiam!

Re: Łącka Noc w Olsztynie

: sobota 04 września 2010, 23:45
autor: Rydzol
jak to nie dasz rady? Jak już się zalogowałaś to... kobyłka u płota.. czy jakoś tam

Re: Łącka Noc w Olsztynie

: niedziela 05 września 2010, 13:38
autor: Grazka
Tak - owszem - zalogowana BYŁAM. Niestety ważniejsze sprawy wywieją mnie do Warszawy. A będziesz do tego czasu w delegacji w 3city? Może przejmiesz i przekażesz przesyłkę? :wink:

Re: Łącka Noc w Olsztynie

: niedziela 05 września 2010, 14:49
autor: Rydzol
niestety

Re: Łącka Noc w Olsztynie

: niedziela 05 września 2010, 18:49
autor: Liszewski.36
Grazka pisze:Tak - owszem - zalogowana BYŁAM. Niestety ważniejsze sprawy wywieją mnie do Warszawy. A będziesz do tego czasu w delegacji w 3city? Może przejmiesz i przekażesz przesyłkę? :wink:
Ostatecznie można skontaktować się z olsztyńskim Geocacherem i przekazać pocztowo przeszyłkę ;)

Re: Łącka Noc w Olsztynie

: niedziela 05 września 2010, 20:08
autor: Grazka
Liszewski.36 pisze: Ostatecznie można skontaktować się z olsztyńskim Geocacherem i przekazać pocztowo przeszyłkę ;)
Pewnie, że można, ale jak zginie to szlag mi weźmie skrzynkę i coś jeszcze, więc wolę przekazanie z rąk do rąk lub ewentualnie zawieźć ją tydzień wcześniej osobiście (i pewnie na tym się skończy).

Re: Łącka Noc w Olsztynie

: czwartek 09 września 2010, 11:24
autor: Rydzol
Chciałbym w tym miejscu zapytać wszystkich, którzy zamierzają uczestniczyć w Łąckiej Nocy co do planów, zamiarów i chęci, bo sam spot, jak na razie nie jest sprecyzowany co do after party. Pytam oczywiście za zgodą rene_zen. Chcąc więc poczynić jakieś wstępne plany, proszę, by każdy wpisał tu propozycję keszy, które tej nocy chciałby zdobyć. Będzie nas trochę osób, więc jest możliwość również podziału na grupy, bądźcie zatem wolni w tych propozycjach. Myślę, że obowiązkowym keszem będzie zapowiedziany sovkowy spacer na orientację po Olsztynie, a reszta zależy od was. Dobrze by to było jednak wcześniej przygotować. Rozumiem też, że niektórzy (w tym ja) mają już większość keszy zdobytych, lub mogą nie przepadać za stadnym zdobywaniem keszy i chcieliby po prostu dłużej posiedzieć i porozmawiać. Te osoby również proszę o info tutaj, że interesuje ich tylko party. Będzie to ułatwieniem przy planowaniu. Proszę wasze propozycje wpisywać tu do 19 września włącznie.

Re: Łącka Noc w Olsztynie

: czwartek 09 września 2010, 11:28
autor: Rydzol
Od razu zacznę na dobry początek ;) :
tylko party, bez keszowania. No ale gdybym miał zostać sam to chętnie potowarzyszę w terenie :)

Re: Łącka Noc w Olsztynie

: czwartek 09 września 2010, 17:14
autor: snp
My sobie pokeszujemy z sobotniego popoludnia, potem jak najbardziej integracja. Aczkolwiek, jesli ktoś się wybierze na nocne kesze, to ja też ;)

Re: Łącka Noc w Olsztynie

: czwartek 09 września 2010, 20:53
autor: alex22
Jesli uda sie dojechać to cała nocka prawdopodobnie keszersko. Moze uda sie tez dowieżć ( dojechac OP1704 ) kilka keszy mobilnych. Pozdrawiamy :mrgreen:

Re: Łącka Noc w Olsztynie

: czwartek 09 września 2010, 21:29
autor: Rydzol
super, miło będzie poznać :) A i Renata jak zobaczy KESZOwus to może się skusi na jakiś zakup i Olsztyn też się dorobi podobnego ustrojstwa ;D

Re: Łącka Noc w Olsztynie

: czwartek 09 września 2010, 21:36
autor: Grazka
@Rydzol: inputuj inputuj ;)
Anyway bawcie się dobrze :)

Re: Łącka Noc w Olsztynie

: czwartek 09 września 2010, 21:45
autor: martuś
My razem z r00t7 wyjeżdżamy w sobotę z rana, więc do czasu spotkania zapewne zbyt wielu keszy w Olsztynie zrobić nie zdążymy, tak więc piszemy się na wszystko :D Bardzo interesuja nas quizy, jednak zdajemy sobie sprawe z tego ze zdobywanie ich gromadą moze nie byc fair :wink:
Moze starówka i najbliższe okolice a potem hulaj dusza? :D weźmy pod uwagę to, że będziemy pod wpływem, więc nie może to być jakoś bardzooo daleko :)

Re: Łącka Noc w Olsztynie

: czwartek 09 września 2010, 22:05
autor: Rydzol
Quiz quizowi nierówny. Sgraffito można zdobywać gromadnie ;) http://www.opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=8989

Re: Łącka Noc w Olsztynie

: piątek 10 września 2010, 00:28
autor: r00t7
jak wyjdzie zobaczymy w praniu :) widzę że ekipa alexa chętna na keszowanie, więc jak nas śliwowica nie rozłoży to i my się chętnie wybierzemy:)