Spotkanie z Dzień Dobry TVN PILNE

Wszystko o organizowanych przez Was dla Was imprez keszerskich...

Moderator: Moderatorzy

andrzejski
Nowy na forum
Posty: 18
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Spotkanie z Dzień Dobry TVN PILNE

Post autor: andrzejski »

Witam,

skontaktowali się ze mną dziennikarze programu "Dzień Dobry TVN" w sprawie przygotowywanego programu nt. geocachingu. Prawdopodobnie do realizacji dojdzie w najbliższą środę (potwierdzenie będę miał w poniedziałek). Jeśli jest ktoś chętny do wzięcia udziału w programie i może dojechać do Krosna (podkarpackie) to proszę o kontakt na as@e-post.pl lub tel 502677837.

Pozdrawiam Andrzej Skibicki
andrzejski
Nowy na forum
Posty: 18
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

TVN najbliższa środa WAŻNE

Post autor: andrzejski »

Wiem, że jest już taki wątek, ale sprawa jest pilna i ważna.
W środę jest przygotowywany odcinek dla "Dzień Dobry TVN". Start o 10 rano. W planie szukanie i chowanie skrzynki. Jeśli jest ktoś z okolic Krosna i miałby ochotę wziąć w tym udział to zapraszam i proszę o kontakt Andrzej Skibicki (andrzejski) 502677837

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Saracen
Forumator
Posty: 1443
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 23 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Post autor: Saracen »

Połączyłem oba posty, proszę o nie dublowanie postów.
BTW medialny rozgłos przyniósł nam do tej pory raczej więcej złego niż dobrego.
wojtek_rz
Bywalec
Posty: 27
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: wojtek_rz »

Cześć
Ciekaw jestem, czy coś z tego nagrania wyszło ?
Saracen pisze:BTW medialny rozgłos przyniósł nam do tej pory raczej więcej złego niż dobrego.
Tak można się domyślać. Ale akurat w moim regionie, mam na myśli okolice Rzeszowa, w ciągu roku nie widać jakiegoś szczególnego rozkwitu zabawy. Poszukiwaczy przybyło może kilku (w tym zakładaczy pewnie ze trzech, maksimum). No ale jakby nagle miało przybyć 20 przypadkowych wirtuali, to ja już wole, tych co prawda kilka, ale starannie przygotowanych skrzynek tradycyjnych, które ostatnio u nas się pojawiły.

pozdrawiam
[url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=79][img]http://www.opencaching.pl/statpics/79.jpg[/img][/url]
rododendron
Bywalec
Posty: 25
Rejestracja: sobota 20 września 2008, 19:23
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: rododendron »

dzisiaj puscili w DDTVN material o OC z Włochem w roli glownej :) widzial ktos? :)
scbs_wampir
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: niedziela 04 maja 2008, 08:15
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: scbs_wampir »

ja widzialam. nie spodziewajac sie niczego, zupelnie nieswiadoma wlaczylam rano telewizor i o maly wlos nie zakrztusilam sie mandarynka:P

osobiscie uwazam ze material byl dobry chociazby glownie dlatego, iz nie bylo tak takiego jaknego 'sluchajcie ludzie ale to jest swietna sprawa i w dodatku modne' a takie wrecz 'apele' nigdy nic dobrego nie wnosza. tym razem mam nadzieje ze bedzie inaczej. nie potrzeba 'keszowcow' ktorzy wykopia 2 skrzynki, zaloza 5 i znikna bo im sie znudzi.

co nie zmienia faktu ze taki szok z samego rana zaraz po obudzeniu sie moze nieswiadomego keszowca zjadajacego mandarynke zabic:P
ODPOWIEDZ