Auto-stop

Wszystko o organizowanych przez Was dla Was imprez keszerskich...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Liszewski.36
Wyjadacz
Posty: 212
Rejestracja: poniedziałek 20 lipca 2009, 23:19
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Auto-stop

Post autor: Liszewski.36 »

Czy ktoś w środowy ranek nie wybiera się z trójmiasto do Warszawy? Dwie osoby, w tym ja :)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
wilq.bb
Stały bywalec
Posty: 103
Rejestracja: wtorek 15 września 2009, 10:46
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Auto-stop

Post autor: wilq.bb »

Zobacz sobie na www.carpooling.pl

Polecam - sam korzystam i daje ogłoszenia tam (korzysta z tego cywilizowana europa) :mrgreen: - kiedyś na pokładzie miałem ekipę czesko, serbsko, amrykańsko, belgijską i do tego ja(jako kierowca wyszło miałem podróż prawie za free :D
Nie sztuka się nawalić .... sztuka to utrzymywać stan lekkiej korby pod kopułą :D
Obrazek Obrazek
Rockrider
Nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: piątek 23 września 2011, 14:05
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Auto-stop

Post autor: Rockrider »

W weekend bylem w Bytowie. Niestety nie udało mi się w pełni zaliczyć skrzynki OP423D - Wojna w Śródziemiu. Skrzynka jest MEGA fajna - 3 etapowa. W związku z tym planuję tam jechać po raz drugi (przy okazji pewnie wykoszę wszystkie inne skrzynki w Bytowie) i zbieram ekipę, by koszty transportu samochodowego obniżyć. Termin do ustalenia - ale im szybciej tym lepiej. Wiadomości najlepiej na priv.
Kika
Stały bywalec
Posty: 187
Rejestracja: piątek 12 września 2008, 23:59
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Auto-stop

Post autor: Kika »

Wybieramy się z Chesterem na 4 ID do Blachowni - wyjazd 9 listopada (środa) rano z Trójmiasta, powrót 13 listopada (niedziela) w godzinach wieczornych. Chętnie przyjmiemy kogoś na pokład żeby obniżyć koszty przejazdu. Możemy zabrać 2 osoby (biznes class) lub 3 (wersja turystyczna) - możemy też wziąć kogoś na trasie - lecimy A1, na Łódź i Częstochowę. Zainteresowanych proszę o PW.
P.S. Na pokładzie nie serwujemy posiłków :lol:
Awatar użytkownika
dags
Bywalec
Posty: 27
Rejestracja: wtorek 29 marca 2011, 23:20
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Auto-stop

Post autor: dags »

Cześć :)
11.11.2011 wybieram sie pandowozem na ID4 jade sama także mam 3 miejsca wolne, jeżeli ktoś chętny to zapraszam, wyjeżdzam dość wcześnie rano z Katowic - chce dokończyć PPL :) piątek na dzien dzisiejszy jest bardziej realnym terminem natomiast nie wykluczam wyjazdu w czwartek wieczorem.
pozdrawiam dags
fishu
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: poniedziałek 21 marca 2011, 23:06
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Auto-stop

Post autor: fishu »

dags pisze:Cześć :)
11.11.2011 wybieram sie pandowozem na ID4 jade sama także mam 3 miejsca wolne, jeżeli ktoś chętny to zapraszam, wyjeżdzam dość wcześnie rano z Katowic - chce dokończyć PPL :) piątek na dzien dzisiejszy jest bardziej realnym terminem natomiast nie wykluczam wyjazdu w czwartek wieczorem.
pozdrawiam dags
@ dags - rozumiem iż ustalenia z m2m nadal aktualne i atakujemy część PL'ki na 2 auta?
Obrazek
Awatar użytkownika
dags
Bywalec
Posty: 27
Rejestracja: wtorek 29 marca 2011, 23:20
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Auto-stop

Post autor: dags »

yeap :)
Awatar użytkownika
Okrzyk
Nowy na forum
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 10 lipca 2012, 03:13
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Auto-stop

Post autor: Okrzyk »

Wybieram się w pierwszej połowie sierpnia Polska-Francja aż po Pireneje stopem. Może ktoś chce się przyłączyć?
Koniec sierpnia przeznaczam na kilka szczytów w Pirenejach, a wrzesień na Alpy.
Awatar użytkownika
Psikiszek
Stały bywalec
Posty: 100
Rejestracja: czwartek 01 grudnia 2011, 14:36
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Auto-stop

Post autor: Psikiszek »

Organizowana jest niedzielna przejażdżka z Białegostoku. Głównie okolice Białowieży. Wszystkie szczegóły są pod tym linkiem.
https://docs.google.com/document/d/1I5o ... 7txGM/edit
ODPOWIEDZ