Zakończenie LATA - Ognisko WROCŁAW - Sierpień/Wrzesień

Wszystko o organizowanych przez Was dla Was imprez keszerskich...

Moderator: Moderatorzy

tboniasty
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: tboniasty »

Opole tez chyba sie ruszy :)
Awatar użytkownika
sebastiank
Nowy na forum
Posty: 13
Rejestracja: wtorek 15 lipca 2008, 14:27
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: sebastiank »

I ja sie też postaram dotrzeć :D A co wkońcu będzie OGNICHO OGNICHO. Czy planowane jest nocne szukanie skrzynek gdzieś w okolicach twierdzy wrocław :?:
[b]Sebastian[/b]
[b]Hardware:[/b] GPSmap60CSx [b]Software:[/b] GPMapa2008.2, UMP-pcPL, TOPO_100_PL and other
[url=http://www.sebastiank.za.pl]Podziemna Galeria[/url]
[url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=4077][img]http://www.opencaching.pl/statpics/4077.jpg[/img][/url]
Awatar użytkownika
elektronika
Wyjadacz
Posty: 329
Rejestracja: niedziela 02 marca 2008, 19:44
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Kontakt:

Post autor: elektronika »

WAŻNE:

Zmianie uległ lekko termin, forma i miejsce, ze względu na chęć przyjazdu kilku osób z poza Wrocławia.

Termin: Sobota 30.08.08 - Niedziela 31.08.08

Właściwa część imprezy zaczyna się popołudniu.

Ognisko i grill.

Podałem już współrzędne. Na miesce wybrałem Stanicę Harcerską pod Wrocławiem. Na terenie można zostawić auto, jest małe pseudo-boisko, dwa bunkry. Będzie można nocować. Nocleg pod namiotem lub w bunkrze (zamykany i ogrzewany). Przydadzą się karimaty i śpiwory. Dodatkowo cieplejsza odzież. Na miejscu jest gaz, woda (nie wiem czy ciepla jest na dole, ale powinna być). Można brać dzieci. Dzieci mogą spać na dole, ale muszą być cieplej ubrane, ponieważ pomimo ogrzewania, temperatura nie przekracza 18st w bunkrze. Czasem uda się uzyskać inną temperaturę, lecz rzadko.

W planie oczywiście ognisko i grill. Można przyjeżdżać w sobotę od około 12.

Zostać tam można do niedzieli do ok. 12. Może trochę dłużej. Kto jest z Wrocławia, może wrócić do domu wieczorem lub w nocy.

Jeśli będziemy jeszcze w stanie i znajdzie się zdolny prowadzić kierowca (o ile bedzie tyle aut) to wybierzemy się do Wrocka na małe zwiedzanie nocą. Jeśli nie, to ogniskujemy do granic możliwości. Postaramy się jednak zorganizować do "zakazanych" podziemi wrocławia (polecam), gdzie obiecał nas zabrać FCK.

Do obiektu można oczywiście podjechać autem (15min od centrum - nie helikopterem)

Mozna dojechać w pobliże autobusem 125 lub 110. Potem spacer 15-25 min.

W razie pytań można dzwonić do mnie lub pisać. 500-148-191



Dodatkowo:

Organizacyjnie zbiórka po 25zł ode łba dorosłego i 15 od dziecka (koszty wynajęcia terenu, wody, prądu, gazu) w tej cenie wliczone jest już mięsiwo na ognisko i grilla, trochę napoi niealkoholowych, jakieś ciepłe napoje typu barszcz, etc. inne przegryzki i śniadanie.

Ta cena podana powyżej jest niezależna od tego czy ktoś nocuje, czy nie, ponieważ za teren musze płacić ode łba niezależnie od czasu pobytu.

Alkohole i trunki we własnym zakresie, tyle ile kto wypije.

Kase prosiłbym wplacić do 5 sierpnia, dla tych, którzy się zdecydują.

Na numer konta:

Bartosz Bednarek

54 1140 2004 0000 3002 4135 6149 (mbank)





SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Trzy najgrozniejsze na swiecie sytuacje to: programista z lutownica, sprzetowiec z kompilatorem i uzytkownik z pomyslami.
zyr
Forumator
Posty: 3247
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Post autor: zyr »

Do 5 pozostało jeszcze trochę czasu, namiot zmieniliśmy ostatnio i szkoda coby się marnował :) Także jeśli nic nie stanie na przeszkodzie to do 5 opłatę uiścimy i wtedy naszą obecność potwierdzę odpowiednim wpisem w logu.
Awatar użytkownika
elektronika
Wyjadacz
Posty: 329
Rejestracja: niedziela 02 marca 2008, 19:44
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Kontakt:

Post autor: elektronika »

Fajnie, że się zapowiadacie.

A gdzie pozostali :?:

Więcej NIViArzy już nie ma :?:

Zapisywać się tu :lol:
Trzy najgrozniejsze na swiecie sytuacje to: programista z lutownica, sprzetowiec z kompilatorem i uzytkownik z pomyslami.
tboniasty
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: tboniasty »

Elektronika jeszcze nie wiesz, że wszelakie zbiórki na forach często kończą się klapą? ;)

Niestety w sierpniu mam (mamy) bardzo napięty budżet, a że zmieniła się forma (noc w bunkrze brzmi zachęcająco) i zmienił się również aspekt finansowy imprezy, informuję, żeby nie brać nas (dwoje) pod uwagę.
Wiem, że to tylko pięć dych, ale wynajmijcie lotnisko (tak jak to będzie miało miejsce 24.08 ) na jeden dzień to pogadamy o wydatkach ;-)

Niewykluczone, że pojawią się jakieś bonusy i jednak zawitamy :)
Awatar użytkownika
elektronika
Wyjadacz
Posty: 329
Rejestracja: niedziela 02 marca 2008, 19:44
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Kontakt:

Post autor: elektronika »

Nuuu zawitajcie. Zawitajcie. My na was Czekamy :)
Nie przejmujcie się niczym :)
Walniemy was gdzieś w naszym namiocie :)
Trzy najgrozniejsze na swiecie sytuacje to: programista z lutownica, sprzetowiec z kompilatorem i uzytkownik z pomyslami.
Awatar użytkownika
elektronika
Wyjadacz
Posty: 329
Rejestracja: niedziela 02 marca 2008, 19:44
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Kontakt:

Post autor: elektronika »

Stuprocentowo zapisane osoby dorosłe, które złożyły swój własnoręczny niedowołany podpis na dzień 03.08.08:

FCK
DARKMOOR
DARKMOORKA
Elektronika -ja :)
Elektronika - moja :)
Klw-wro x2
Zyr x2 + maleństwo
Thombniasty x2
Saracen i Nanette
Renia_Team x2
Leesec&Woytos


Co by nie było, że chce zarobić, jak to dostałem ostatnio w mailu dość sugestywnie napisane, podaję kwotę jaka wpłynęła, aby wszystko było jawne: 340zł - będę to aktualizował na bieżąco w tym poście.
Dodatkowo lista zakupów i kosztów zostanie też tu opublikowana :lol:
Cena pobytu za każdą osobę dorosłą to 10zł i 5-8zł za dziecko (niezależnie od czasu pobytu, liczona przez dzierżawiących nam teren), reszta to koszta prowiantu, który zakupie. Dlatego są kwoty 25zł za łba dużego i 15 za pociechy. Myślę, że jak na lokalne warunki nie jest to dużo

Wpisze listę zakupów jak wszystko nabędę.




Dalej prawdopodobne osoby do potwierdzenia:


ILNEPTUNO -? - Czekam z powodu jego urlopu, ale raczej 100% obecność,
Kasztelan -?
EGON -?
EKIPA z Wrocław 4x4 - ?




Zmiany będę umieszczał bezpośrednio w tym poście.

ZAPRASZAMY wszystkich zdeklarowanych i pozostałych...
Ostatnio zmieniony czwartek 07 sierpnia 2008, 18:41 przez elektronika, łącznie zmieniany 9 razy.
Awatar użytkownika
Saracen
Forumator
Posty: 1443
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 23 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Post autor: Saracen »

Możesz na dopisać do pewniaków, przelew za 2 osoby zrobiony.
zyr
Forumator
Posty: 3247
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Post autor: zyr »

No to i my się piszemy.
Jak się niebo nie oberwie, albo inny kataklizm nie nastąpi to się stawimy, przelew wykonałem.
Renia Team
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: niedziela 20 lipca 2008, 20:29
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Renia Team »

I nas dopisz do listy pewniaków.
Przelew za 2 dorosłe osoby poszedł.
[url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=1504][img]http://www.opencaching.pl/statpics/1504.jpg[/img][/url][url=http://www.geocaching.com/profile/?guid=9852cf41-b11a-4f68-91e2-734f1eace277][img]http://img.geocaching.com/stats/img.aspx?txt=Let's+go+geocaching&uid=9852cf41-b11a-4f68-91e2-734f1eace277&bg=1"%20border="0"%20title="Profile%20for%20Renia%20Team"%20alt="Profile%20for%20Renia%20Team[/img][/url][url=http://geokrety.org/mypage.php?userid=992][img]http://geokrety.org/statpics/992.png[/img][/url]
Awatar użytkownika
elektronika
Wyjadacz
Posty: 329
Rejestracja: niedziela 02 marca 2008, 19:44
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Kontakt:

Post autor: elektronika »

Koleżankę Luizę prosze o podesłanie nicka z portalu. Kasa dotarła, ale nie do końca wiem kogo wpisać. To znaczy mam podejrzenia :lol: ale chce być pewny. :D

Pozostałym dzięki za wpłatę, jakby co to ja się ulatniam i ognicha nie ma :lol:

dla tych, którzy są w dreszczach pożadania za udziałem w ognichu, deklaruję, że konto jeszcze chwilę istnieje, a na listę można się wcisnąć, jeśli ktoś sie jeszcze ładnie uśmiechnie :D

Dodatkowo na stronie www.geoblog.com.pl do piątku pojawi się mały przewodnik geokeszersko-turystyczny dla wizytujących Wrocław z innych prowincji kraju :)
Trzy najgrozniejsze na swiecie sytuacje to: programista z lutownica, sprzetowiec z kompilatorem i uzytkownik z pomyslami.
Awatar użytkownika
Saracen
Forumator
Posty: 1443
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 23 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Post autor: Saracen »

Masz na geoblogu jakiś problem:

Kod: Zaznacz cały

Warning: include(/home/bednarek/public_html/blog/show_news.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/bednarek/public_html/blog/stary/index2.php on line 28

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/bednarek/public_html/blog/show_news.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/bednarek/public_html/blog/stary/index2.php on line 28
Awatar użytkownika
elektronika
Wyjadacz
Posty: 329
Rejestracja: niedziela 02 marca 2008, 19:44
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Kontakt:

Post autor: elektronika »

Aktualnie korzystam z pory nocnej i bawię się z nową wersją geobloga, dostosowaną łopatologicznie do szybkiego wklejania zdjęć, wgrywania gpx z trasą z gps, kml, itp. oraz rejestracją użytkowników, tak aby każdy mógł prowadzić swój geoblog.
Trzy najgrozniejsze na swiecie sytuacje to: programista z lutownica, sprzetowiec z kompilatorem i uzytkownik z pomyslami.
tboniasty
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: tboniasty »

Przelew za dwa półgłówki zrobiony ;-)
ODPOWIEDZ