Zakończenie LATA - Ognisko WROCŁAW - Sierpień/Wrzesień

Wszystko o organizowanych przez Was dla Was imprez keszerskich...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
elektronika
Wyjadacz
Posty: 329
Rejestracja: niedziela 02 marca 2008, 19:44
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Kontakt:

Zakończenie LATA - Ognisko WROCŁAW - Sierpień/Wrzesień

Post autor: elektronika »

Po raz drugi ognisko we Wrocławiu. Serdeczne zaproszenia dla wszystkich okolicznych geokeszerów i nie tylko tych okolicznych. Jeśli ktoś przyjedzie z dalszego miejsca i będzie miał ochotę lub ktoś z lokalnych poszukiwaczy, gwarantuję nocne zwiedzanie wrocka wraz z poszukiwaniem keszy jeśli będą chętni.

Lokalizacja do uzgodnienia:
Wstępne propozycje to Rędzin (tam gdzie ostatnio) lub Opatowice.

Termin:
Koniec siepnia, początek września. Dzień wolny od pracy.

Godzina: od ok.15 do granic zdrowego rozsądku (lub do upadłego :) )

EDIT:

WAŻNE:

Zmianie uległ lekko termin, forma i miejsce, ze względu na chęć przyjazdu kilku osób z poza Wrocławia.

Termin: Sobota 30.08.08 - Niedziela 31.08.08

Właściwa część imprezy zaczyna się popołudniu.

Ognisko i grill.

Podałem już współrzędne. Na miesce wybrałem Stanicę Harcerską pod Wrocławiem. Na terenie można zostawić auto, jest małe pseudo-boisko, dwa bunkry. Będzie można nocować. Nocleg pod namiotem lub w bunkrze (zamykany i ogrzewany). Przydadzą się karimaty i śpiwory. Dodatkowo cieplejsza odzież. Na miejscu jest gaz, woda (nie wiem czy ciepla jest na dole, ale powinna być). Można brać dzieci. Dzieci mogą spać na dole, ale muszą być cieplej ubrane, ponieważ pomimo ogrzewania, temperatura nie przekracza 18st w bunkrze. Czasem uda się uzyskać inną temperaturę, lecz rzadko.

W planie oczywiście ognisko i grill. Można przyjeżdżać w sobotę od około 12.

Zostać tam można do niedzieli do ok. 12. Może trochę dłużej. Kto jest z Wrocławia, może wrócić do domu wieczorem lub w nocy.

Jeśli będziemy jeszcze w stanie i znajdzie się zdolny prowadzić kierowca (o ile bedzie tyle aut) to wybierzemy się do Wrocka na małe zwiedzanie nocą. Jeśli nie, to ogniskujemy do granic możliwości. Postaramy się jednak zorganizować do "zakazanych" podziemi wrocławia (polecam), gdzie obiecał nas zabrać FCK.

Do obiektu można oczywiście podjechać autem (15min od centrum - nie helikopterem)

Mozna dojechać w pobliże autobusem 125 lub 110. Potem spacer 15-25 min.

W razie pytań można dzwonić do mnie lub pisać. 500-148-191



Dodatkowo:

Organizacyjnie zbiórka po 25zł ode łba dorosłego i 15 od dziecka (koszty wynajęcia terenu, wody, prądu, gazu) w tej cenie wliczone jest już mięsiwo na ognisko i grilla, trochę napoi niealkoholowych, jakieś ciepłe napoje typu barszcz, etc. inne przegryzki i śniadanie.

Ta cena podana powyżej jest niezależna od tego czy ktoś nocuje, czy nie, ponieważ za teren musze płacić ode łba niezależnie od czasu pobytu.

Alkohole i trunki we własnym zakresie, tyle ile kto wypije.

Kase prosiłbym wplacić do 5 sierpnia, dla tych, którzy się zdecydują.

Na numer konta:

Bartosz Bednarek

54 1140 2004 0000 3002 4135 6149 (mbank)





SERDECZNIE ZAPRASZAMY



P.S.
Jaroszy również zapraszamy :). Smażone ziemniaki i wyroby sojowe zapewnione.


--
EDIT: Dla wszystkich przyjezdnych postaram się znaleźć jakąś możliwość noclegowania gdzieś w tanim hoteliku lub czymś podobnym. Dokładne namiary, ew rezerwacje itp, dam cynk za jakiś czas.
Ostatnio zmieniony czwartek 24 lipca 2008, 16:44 przez elektronika, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzy najgrozniejsze na swiecie sytuacje to: programista z lutownica, sprzetowiec z kompilatorem i uzytkownik z pomyslami.
Awatar użytkownika
Saracen
Forumator
Posty: 1443
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 23 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Post autor: Saracen »

Nikogo tam nie znamy, ale chętnie poznamy. Na razie niczego nie obiecujemy, poza tym, że się postaramy :wink:
Awatar użytkownika
fck
Wyjadacz
Posty: 337
Rejestracja: środa 23 kwietnia 2008, 22:14
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Post autor: fck »

Saracen, bądź hanys i niy godej ino jedź z wybranką, bo mie tu somemu w gorolowie smutno :mrgreen:

BTW. Dla najwytrwalszych w planach przygotowana opcja nocnego zejścia pod miasto.. :twisted:
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
elektronika
Wyjadacz
Posty: 329
Rejestracja: niedziela 02 marca 2008, 19:44
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Kontakt:

Post autor: elektronika »

Hmm. Czy o tym zejściu myślę dobrze, tak jak myśle?
Jeśli dobrze myślę, to bedzie warto to zobaczyć :)
Trzy najgrozniejsze na swiecie sytuacje to: programista z lutownica, sprzetowiec z kompilatorem i uzytkownik z pomyslami.
Awatar użytkownika
fck
Wyjadacz
Posty: 337
Rejestracja: środa 23 kwietnia 2008, 22:14
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Post autor: fck »

Dokładnie o tym :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazek
ZYSKI
Nowy na forum
Posty: 13
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: ZYSKI »

termin koniec sierpnia począrek września zdecydowanie pasuje. Końcem września mam spotkanie GPSmaniaków:), czekam na podanie terminu. Pozdrawiam
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
elektronika
Wyjadacz
Posty: 329
Rejestracja: niedziela 02 marca 2008, 19:44
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Kontakt:

Post autor: elektronika »

Ok. Aktualna opcja jest taka:

30 Sierpień, godzina 15. (Kto chce może być wczeniej, ja będę od rana grzał miejsce)

Wyspa Opatowicka lub jeśli będzie tam dużo ludzi, to kawałek dalej w stronę trestna.
Miejsca parkingowe niedalego.
Trzy najgrozniejsze na swiecie sytuacje to: programista z lutownica, sprzetowiec z kompilatorem i uzytkownik z pomyslami.
ZYSKI
Nowy na forum
Posty: 13
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: ZYSKI »

Opcja dobra :D jak by co to ja sie pisze :D

Pozdrawiam
Pozdrawiam
ilneptuno
Stały bywalec
Posty: 144
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: ilneptuno »

Na dzień dzisiejszy pasi!!!!!!!!

Mam pytanie do kolegi fck: czy na podziemną eksploracje tajemniczy budowli można zabrać 5 dziecko?
Chodzi mi o skalę trudności tej wyprawy i czy można zabrać dziecko? :)
[url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=3][img]http://www.opencaching.pl/statpics/3.jpg[/img][/url]
Awatar użytkownika
fck
Wyjadacz
Posty: 337
Rejestracja: środa 23 kwietnia 2008, 22:14
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Post autor: fck »

Do przeskoczenia barierka, przejście schodów; korytarze zawilgocone, czasem stoi minimalnie woda w środkowym korytarzu. Ciemno jak w ekhm. Niewiem, czy byłby to najlepszy pomysł; szczególnie, że dziecko trzeba mieć cały czas na oku a o to będzie trudno bo zazwyczaj moi "goście" otwierali tylko buzie i nie wiedzieli gdzie oczy podziać :P
ObrazekObrazekObrazek
ilneptuno
Stały bywalec
Posty: 144
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: ilneptuno »

Dzięki za odpowiedź. Przynajmniej wiem na czym stoję. Ja w każdym razie piszę się na tę wyprawę do "wnętrza Ziemi"

:D :D :D
[url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=3][img]http://www.opencaching.pl/statpics/3.jpg[/img][/url]
sebekejestem
Nowy na forum
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 13 lipca 2008, 15:55
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: sebekejestem »

Ja też mogę9(jako nowicjusz)?:> :D:D:D jak tak to się piszę
PS może grupowy wypad z Wawki?:> :D
[url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=4096][img]http://www.opencaching.pl/statpics/4096.jpg[/img][/url]
Awatar użytkownika
elektronika
Wyjadacz
Posty: 329
Rejestracja: niedziela 02 marca 2008, 19:44
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Kontakt:

Post autor: elektronika »

mozesz, oczywywiście. Każdy kto chce, może.
Trzy najgrozniejsze na swiecie sytuacje to: programista z lutownica, sprzetowiec z kompilatorem i uzytkownik z pomyslami.
sebekejestem
Nowy na forum
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 13 lipca 2008, 15:55
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: sebekejestem »

No oto fajowsko może jeszcze ktoś będzie chętny ze stolicy to może się jakoś dogadamy hihi fajowsko a póki co lece szukać dalej :twisted:
[url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=4096][img]http://www.opencaching.pl/statpics/4096.jpg[/img][/url]
Awatar użytkownika
Hern
Forumator
Posty: 1022
Rejestracja: wtorek 15 lipca 2008, 01:34
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Post autor: Hern »

Ja bym też te okolice chętnie zobaczył, bo tak naprawdę jest to prawie jedyny nieznany mi rejon Polski.
Jednak wiążącą decyzję mogę podjąć dopiero za 2-3 tygodnie, jak wrócę z ekspedycji.
ObrazekObrazekObrazek
NIE wyhaczam, NIE zaliczam, po prostu znajduję. A reszta o drzewo ...
ODPOWIEDZ