Zakończenie LATA - Ognisko WROCŁAW - Sierpień/Wrzesień

Wszystko o organizowanych przez Was dla Was imprez keszerskich...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
fck
Wyjadacz
Posty: 337
Rejestracja: środa 23 kwietnia 2008, 22:14
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Post autor: fck »

22 sierpień 2008 elektronika komentarz do skrzynki
Z tym noclegiem w bunkrze moze być różnie. Właściciele terenu nie sprecyzowali mi się dokładnie. Na wszelki wypadek proszę wziąć namioty!!! Różnie bywa.
Najpierw upewnię się, czy rzeczywiście pomyliłem wejścia :P

Natomiast na ognisko można przybywać już około 12, my tam będziemy od rańca.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Hern
Forumator
Posty: 1022
Rejestracja: wtorek 15 lipca 2008, 01:34
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Post autor: Hern »

Ja nie lubię tłoku i kocham namioty, więc nawet jak będzie lało to ja biorę szmatę :)

PS: ojejkujeku ! Mój setny post, kiedy to się narobiło ?
ObrazekObrazekObrazek
NIE wyhaczam, NIE zaliczam, po prostu znajduję. A reszta o drzewo ...
Awatar użytkownika
Saracen
Forumator
Posty: 1443
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 23 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Post autor: Saracen »

ZYR pisze:(...)A, i jeszcze dzieciaka też gdzieś zostawimy, mniej kłopotu będzie.
To my też fretkę zostawimy...
Awatar użytkownika
elektronika
Wyjadacz
Posty: 329
Rejestracja: niedziela 02 marca 2008, 19:44
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Kontakt:

Post autor: elektronika »

Jako głowny organizator imprezy historyczno-turystycznej (niezły kit puściłem w urzędzie miasta) zapowiadam:

W bunkrze nie wiem jak ze spaniem. Gdy dzwonię i pytam o to, to słyszę bardzo mętne tłumaczenia. Prawdopodobnie więc mają coś nie sprawne (moze ogrzewanie), nie wiem. Ale postaram się stanąc nawet na glowie, żeby to załatwić.

Przyjeżdzać można będzie od około 12.00, będzie moja żona, którą część już zna. I pod moją nieobecność ona jest zarządcą i dyspozytorką tego zamieszania i tylo ona ma prawo załatwiać cokolwiek z właścicielami terenu i nikt więcej. Ja razem z Darkmoorami, pojawię się później, koło godziny 14 może 15. Pierwsze żarcie wystawimy około 15 lub 16. A potem się zobaczy jak wyjdzie. Jeśli wypali paintball to robimy go około 16 potem wypad do innych pobliskich bunkrów w wysokiej potem chlanie i ognicho,
a potem w nocy fck obiecal uzyskac dostep do jakichs podziemi we wrocku (szczegoly tego u niegom).

Potem jemy, pijemy dalej i spac.
Chyba ze na miejscu zmienimy jaskies plany.

Rano bedzie jakies sniadanko (jakie to zalezy jaki bedziemy w piatek mieli humor na zakupach końcowych :lol: )

Na koniec podziękować muszę mojej zonce, za trud wyzywienia nas na sniadanie, kasztelanowi i darkmoorom za pomoc w transporcie zakupów i towarów, ilneptunowi za pomoc finansową i partycypacje w kosztach jako jeden z gospodarzy i fck za część nocną (bunkry w centrum miasta), na koniec cinkowi (baczny obserwator fifa :lol: ) za zalatwienie szczegolow technicznych obiektu i paintballa.
Trzy najgrozniejsze na swiecie sytuacje to: programista z lutownica, sprzetowiec z kompilatorem i uzytkownik z pomyslami.
Awatar użytkownika
fck
Wyjadacz
Posty: 337
Rejestracja: środa 23 kwietnia 2008, 22:14
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Post autor: fck »

W bunkrze nie wiem jak ze spaniem. Gdy dzwonię i pytam o to, to słyszę bardzo mętne tłumaczenia. Prawdopodobnie więc mają coś nie sprawne (moze ogrzewanie), nie wiem. Ale postaram się stanąc nawet na glowie, żeby to załatwić.
Byłem dzisiaj u Sovy, ogrzewanie chyba na bank nie działa, wilgoć w schronie jest przestraszliwa, na jednej stronie (chyba w jedynce) pojawiają się nawet sople soli na stropie przy niższych temperaturach. Elektryka chyba też działa tylko w jedynce, albo dwójce (w każdym razie tylko w połowie kompleksu). Podziękuj Dobrze Wiesz Komu.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
elektronika
Wyjadacz
Posty: 329
Rejestracja: niedziela 02 marca 2008, 19:44
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Kontakt:

Post autor: elektronika »

Nie wiem jak obiekt wyglada bo mnie tam nie bylo trochu czasu. Zobaczymy w praniu. Ponoć namioty w razie co się znajdą (dziesiątki).
Trzy najgrozniejsze na swiecie sytuacje to: programista z lutownica, sprzetowiec z kompilatorem i uzytkownik z pomyslami.
Awatar użytkownika
elektronika
Wyjadacz
Posty: 329
Rejestracja: niedziela 02 marca 2008, 19:44
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Kontakt:

Post autor: elektronika »

Saracen, to jak zostawiacie fretkę, to ja wam mojego młodego podrzuce :lol:
Trzy najgrozniejsze na swiecie sytuacje to: programista z lutownica, sprzetowiec z kompilatorem i uzytkownik z pomyslami.
ilneptuno
Stały bywalec
Posty: 144
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: ilneptuno »

Będę tylko w sobotę popołudniu. Jeżeli ktoś nie będzie zmotoryzowany to na wycieczkę do bunkrów mogę zabrać 3 osoby do mojego samochodu.

P.S. Właśnie przed chwilą sprawdziłem pogodę na sobotę ma być tak: słońce, niewielkie zachmurzenie i 21 stopni. Zapowiada się ładny dzień. :D :P
[url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=3][img]http://www.opencaching.pl/statpics/3.jpg[/img][/url]
Awatar użytkownika
Hern
Forumator
Posty: 1022
Rejestracja: wtorek 15 lipca 2008, 01:34
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Post autor: Hern »

Za to w nocy ma być 10 :)
ObrazekObrazekObrazek
NIE wyhaczam, NIE zaliczam, po prostu znajduję. A reszta o drzewo ...
tboniasty
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: tboniasty »

Szkoda, ze juz przetrzepalismy sasiadujace z ogniskiem skrzynki ;-)
Awatar użytkownika
Saracen
Forumator
Posty: 1443
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 23 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Post autor: Saracen »

tboniasty pisze:Szkoda, ze juz przetrzepalismy sasiadujace z ogniskiem skrzynki ;-)
Nie wszyscy;-) Ale będziemy chyba we Wroku od rana, to się nadrobi;-)
Awatar użytkownika
elektronika
Wyjadacz
Posty: 329
Rejestracja: niedziela 02 marca 2008, 19:44
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Kontakt:

Post autor: elektronika »

T. to zadzwońcie jak rano będziecie, darkmoory u mnie będą.
Trzy najgrozniejsze na swiecie sytuacje to: programista z lutownica, sprzetowiec z kompilatorem i uzytkownik z pomyslami.
zyr
Forumator
Posty: 3247
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Post autor: zyr »

My z Ulą, Melą i Krepsem ruszymy koło 8, więc dotrzeć powinniśmy koło 12-13.
Awatar użytkownika
Hern
Forumator
Posty: 1022
Rejestracja: wtorek 15 lipca 2008, 01:34
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Post autor: Hern »

ZYR pisze:My z Ulą, Melą i Krepsem ruszymy koło 8, więc dotrzeć powinniśmy koło 12-13.
Też mam zamiar koło tej godziny wyjechać, ale swój przyjazd przewiduję raczej ok 13-14-tej. Może dlatego, że chcę coś zjeść w "Zajeździe Górskim" (polecam karkówkę) no i może co wyhaczę po drodze ;-)
ObrazekObrazekObrazek
NIE wyhaczam, NIE zaliczam, po prostu znajduję. A reszta o drzewo ...
Awatar użytkownika
SQ6XL
Nowy na forum
Posty: 12
Rejestracja: sobota 16 sierpnia 2008, 11:39
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: SQ6XL »

Co Wy tak bez tych dzieciaków wszyscy, Dominik ma 10 lat mam nadzieję , że znajdzie towarzystwo ?
Jak ma łapać bakcyla jak nie będzie miał z kim gadać ?
Co do mnie to postaram sie zainteresowanych wprowadzić w zasady działania systemu APRS.
Zabiorę też radiostację KF z osprzętem , jak warunki pozwolą to porozkładam zabawki.
Co do spania to my w namiocie.
73 de SQ6XL !
ODPOWIEDZ