Ogniosko Wrocław - Lesica, Rędzin

Wszystko o organizowanych przez Was dla Was imprez keszerskich...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Bas
Forumator
Posty: 3849
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Post autor: Bas »

Trzeba jeszcze rozwazyc mozliwosc, ze ten dowcipnis nie wpisuje sie do logow...
ALE
moze robil to na poczatku.
Awatar użytkownika
woytas
Wyjadacz
Posty: 366
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Post autor: woytas »

moja skromna osobe spotkala bardzo przykra sytuacja.
Odwiedzilem cache na sniezce (GC) i bezposrednio ktos po mojej wizycie zlupil cache i zwinol bardzo pieknego coina oraz do TB zamienil figurke - jeden z czeskich "kolegow" wyzywal mnie od cytuje"polskich zlodziei..." - przykra sprawa...
Niestety wsrod osob bawiacych sie w caching znajduja sie tacy ktorych raduje niszczeni i kradziez naszych skrzynek...
[url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=12][img]http://www.opencaching.pl/statpics/12.jpg[/img][/url]
Awatar użytkownika
elektronika
Wyjadacz
Posty: 329
Rejestracja: niedziela 02 marca 2008, 19:44
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Kontakt:

Post autor: elektronika »

Ale łupienie aż kilku skrzynek, zresztą to już nie pierwsze przypadki w całym mieście. Dobrze, że logbooki mi zostały w środku. Mam nauczke, żeby nosić więcej zestawów naprawczych na sprawdzanie skrzynek.
Trzy najgrozniejsze na swiecie sytuacje to: programista z lutownica, sprzetowiec z kompilatorem i uzytkownik z pomyslami.
Awatar użytkownika
atris
Stały bywalec
Posty: 98
Rejestracja: wtorek 13 maja 2008, 22:54
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: atris »

Ja już dawno (właściwie od moich pierwszych skrzynek) zauważyłem, że jak jestem po pewnej określonej osobie (notabene pod innymi nickami wypełniającej logi w skrzynkach, inaczej na stronie), to zastaję skrzynkę w stanie "skrzywdzonym". Często jest to zabazgrywanie wszystkich stron loga, czasem gorzej.

Można by zgodzić się z Bas'em i woytas'em, że jest to przypadek, gdyby coś takiego nie pojawiało się notorycznie, do tego w całym mieście i nie sprawdzało sie praktycznie zawsze.
Awatar użytkownika
fck
Wyjadacz
Posty: 337
Rejestracja: środa 23 kwietnia 2008, 22:14
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Post autor: fck »

ekhm...

explorator chaos ? :twisted:
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
elektronika
Wyjadacz
Posty: 329
Rejestracja: niedziela 02 marca 2008, 19:44
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Kontakt:

Post autor: elektronika »

Explrator haos to jak wywnioskowalem sprawdzajac wpisy w logach i na stronie to damska grupa znana tu jako shadow. Faktycznie po ich nakryciu ciebiem skrzynek zauwazylem braki lub w pewien sposob zniszczenie w skrzynkach. Jest jednak bardzo prawdopodobne, ze to zupelny przypadek wynikajacy z duzej aktywnosci grupy w naszym miescie przy odkrywaniu skrzynek. Jednak pragne zwrocic uwage ze nie wszystkie skrzynki odkeyte przez nich ulegly zniszczeniu lub zdekompletowaniu. Moze to tez wynikac z niedbalosci niektorych lub nieostroznosci przy odkrywaniu. Tym bardziej, jak pisalem wczesniej, nue zlapalemnikogo za reke i nie mozna oskarzac. Predzej czy poznej wyjdzie kto jest taki zabawny.
Jedbak niestety aktualnie musialem poswiecic wiecej czasu na przejrzenie skrzynek juz zalozonych i naprawe niz na zakladanie bowych. A niestety tego wolnego czasu na zabawe nie kazdy ma duzo.
Trzy najgrozniejsze na swiecie sytuacje to: programista z lutownica, sprzetowiec z kompilatorem i uzytkownik z pomyslami.
ilneptuno
Stały bywalec
Posty: 144
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: ilneptuno »

elektronika pisze: Jedbak niestety aktualnie musialem poswiecic wiecej czasu na przejrzenie skrzynek juz zalozonych i naprawe niz na zakladanie bowych. A niestety tego wolnego czasu na zabawe nie kazdy ma duzo.
Potwierdzam!!!!

Reaktywacja kesza czasem potrafi być bardzie czasochłonna niż założenie nowego.
Myślę jednak że jest to temat na osobny wątek.
[url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=3][img]http://www.opencaching.pl/statpics/3.jpg[/img][/url]
ODPOWIEDZ