Koniec starej wersji bazy

Wszystko co bazy dotyczy, pytania, wątpliwości, sprzęt itp...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
filips
Forumator
Posty: 2199
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 81 razy
Kontakt:

Koniec starej wersji bazy

Post autor: filips »

Witam,
ponieważ nowa wersja bazy - jak sądzę - działa już w miarę poprawnie, podjąłem decyzje o zaprzestaniu udostępniania "starej" wersji bazy, z dniem - powiedzmy - 21 stycznia 2009 - czyli z okazji Dnia Babci.

Zapraszam zatem wszystkich pozostających przy starej wersji bazy (jak wynika ze statystyk to max kilka osób) do przerzucenia się na nową wersję. Wszystkie niezbędne informacje: http://oc.achjoj.info/index-n.php#baza

pozdrawiam i miłego wieczoru,
F
Ostatnio zmieniony poniedziałek 06 kwietnia 2009, 20:40 przez filips, łącznie zmieniany 1 raz.
Za ten post autor filips otrzymał podziękowanie:
Bas
Awatar użytkownika
Bas
Forumator
Posty: 3849
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Post autor: Bas »

Najbardziej podoba mi sie pomysl paczek z ostatnich dni !
Szalenie przydatne. Z automatu mozna dane rozpakowac i miec swiety spokoj z rsync ;)
Awatar użytkownika
filips
Forumator
Posty: 2199
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 81 razy
Kontakt:

Post autor: filips »

Myślałem, że wszyscy są fanami rsynca, jak ja ;)
Awatar użytkownika
Bas
Forumator
Posty: 3849
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Post autor: Bas »

u mnie:
- rsync samych tylko plikow html idzie piorunem - pliki synchronizowane sa jeden po drugim. Super!
- rsync pliki+obrazki trwa 5-20 minut niemal zawsze bez istotnego zwiazku z iloscia przeslanych danych. Wieki trwa zanim w ogole jakis plik zacznie splywac (zwykle 5-10 minut), a i pozniej sa przestoje. Tragedia!

Tak mam od baardzo dawna, wiec to nie jest jakies ostatnie zamieszanie. Powiem wiecej - teraz idzie szybko (czyli max. 20-25 minut). Obszedlem w koncu ten problem jakis czas temu, ale ciesze sie, ze te paczki jednak weszly :) W polaczeniu z wget i unzip wystarczy jeden maly bat i po sprawie :)
ODPOWIEDZ