Strona 1 z 1

zmiany w składzie RT (Rady Technicznej)

: niedziela 10 stycznia 2016, 22:33
autor: art_noise
Od dziś pracę zaczyna "odświeżona" Rada Techniczna w składzie: Boguś z Polska - lider zespołu, Wrygiel, Kojoty (wszyscy działający już wcześniej w RT). Miło nam, że do zespołu dołączą również Bartek111 i Deg.

Jednocześnie Decyzją RR2016 z dniem 10.01.2016 r. kończymy wspłpracę z użytkownikiem Bechem, działąjącym dotychczas w Radzie Technicznej.

Bechemowi dziękujemy za dotychczasową pracę na rzecz serwisu i prosimy o niezwłoczne przekazanie dostępu do serwerów OC aktualnej RT. Do czasu przekazania uprawnień, obecni członkowie RT nie mają możliwości działania, dlatego liczymy na szybką reakcję Bechema w tej sprawie.

Zapraszamy do współpracy osoby chętne do działania w RT. Wszyskich zainteresowanych prosimy o kontakt z Bogusiem.

RR2016

Re: zmiany w składzie RT (Rady Technicznej)

: poniedziałek 11 stycznia 2016, 07:34
autor: DeepBlue
Powyższe decyzje zostały przedyskutowane, podjęte i ogłoszone bez baloniarza i mojej wiedzy. Świadomie pomijam określenie "zgody", bo jej brak z naszej strony i tak byłby bez znaczenia. Chodzi mi tylko o elementarne zasady współpracy, nie wspominając o szacunku dla naszych wyborców.

Re: zmiany w składzie RT (Rady Technicznej)

: poniedziałek 11 stycznia 2016, 10:02
autor: bechem
Przypominam, że jestem jedną z 2 osób posiadających uprawnienia do serwera. Twierdzenie, że przeze mnie "stara nowa RT" nie może pracować jest nadużyciem. Po pierwsze możecie poprosić drugą osobę, która może nadać Wam uprawnienia, a po drugie, jeśli chcecie dostać te uprawnienia ode mnie to stwórzcie taką RT, która będzie szanowała zwykłego użytkownika OC.

Tak więc podsumowując: ja w obecnej sytuacji nie zrobię totalnie nic. Ani nie zaszkodzę, ani nie pomogę.