zmiany w składzie RT (Rady Technicznej)

Moderatorzy: Rada Techniczna, Centrum Obsługi Geocachera

Awatar użytkownika
art_noise
Forumator

zmiany w składzie RT (Rady Technicznej)

Post autor: art_noise » niedziela 10 stycznia 2016, 22:33

Od dziś pracę zaczyna "odświeżona" Rada Techniczna w składzie: Boguś z Polska - lider zespołu, Wrygiel, Kojoty (wszyscy działający już wcześniej w RT). Miło nam, że do zespołu dołączą również Bartek111 i Deg.

Jednocześnie Decyzją RR2016 z dniem 10.01.2016 r. kończymy wspłpracę z użytkownikiem Bechem, działąjącym dotychczas w Radzie Technicznej.

Bechemowi dziękujemy za dotychczasową pracę na rzecz serwisu i prosimy o niezwłoczne przekazanie dostępu do serwerów OC aktualnej RT. Do czasu przekazania uprawnień, obecni członkowie RT nie mają możliwości działania, dlatego liczymy na szybką reakcję Bechema w tej sprawie.

Zapraszamy do współpracy osoby chętne do działania w RT. Wszyskich zainteresowanych prosimy o kontakt z Bogusiem.

RR2016
http://www.youtube.com/watch?v=UymAoyAT_bI

Serce zostało na OC. Rozum przeszedł na GC.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
DeepBlue
Stały bywalec

Re: zmiany w składzie RT (Rady Technicznej)

Post autor: DeepBlue » poniedziałek 11 stycznia 2016, 07:34

Powyższe decyzje zostały przedyskutowane, podjęte i ogłoszone bez baloniarza i mojej wiedzy. Świadomie pomijam określenie "zgody", bo jej brak z naszej strony i tak byłby bez znaczenia. Chodzi mi tylko o elementarne zasady współpracy, nie wspominając o szacunku dla naszych wyborców.
Obrazek

Awatar użytkownika
bechem
Stały bywalec

Re: zmiany w składzie RT (Rady Technicznej)

Post autor: bechem » poniedziałek 11 stycznia 2016, 10:02

Przypominam, że jestem jedną z 2 osób posiadających uprawnienia do serwera. Twierdzenie, że przeze mnie "stara nowa RT" nie może pracować jest nadużyciem. Po pierwsze możecie poprosić drugą osobę, która może nadać Wam uprawnienia, a po drugie, jeśli chcecie dostać te uprawnienia ode mnie to stwórzcie taką RT, która będzie szanowała zwykłego użytkownika OC.

Tak więc podsumowując: ja w obecnej sytuacji nie zrobię totalnie nic. Ani nie zaszkodzę, ani nie pomogę.

ODPOWIEDZ