Strona 1 z 1

OC i GC razem od 1 stycznia 2016 r.

: środa 01 kwietnia 2015, 07:11
autor: DeepBlue
Droga Społeczności,
wychodząc naprzeciw prośbie zespołu reprezentującego zaprzyjaźniony portal na terenie naszego kraju, jednocześnie zdając sobie sprawę z faktu, że dłużej negocjacji nie da się utrzymać w tajemnicy, informujemy, że Geocaching Polska zwrócił się do nas z propozycją przejęcia Opencaching.
Niniejszym, nie chcąc podejmować tak daleko idącej w skutkach decyzji w wąskim gronie OC-Team, poddajemy pomysł zjednoczenia dwóch kluczowych projektów pod dyskusję.
Do końca roku 2015 Opencaching.pl będzie funkcjonować pod dotychczasową nazwą. Po tym terminie Geocaching Polska proponuje przejęcie naszych baz danych, jednocześnie gwarantując pokrycie wszystkich kosztów związanych z planowaną operacją.
Wszystkie skrzynki gotowe do szukania w dniu 31.12.2015 zachowają swój status; skrzynki tymczasowo niedostępne, zarchiwizowane, wirtualne i webcam od 1 stycznia 2016 r. zostaną usunięte z systemu.
Okres przejściowy planuje się od 1 lipca br. - tego dnia Rada Rejsu zrzeknie się części praw, w zamian, razem z chętnymi członkami COG i RT, przejmując tymczasowo obowiązki Reviewerów GC, odpowiedzialnych za funkcjonowanie Opencaching w okresie przejściowym.
W związku z pojawiającymi się już zarzutami pragniemy poinformować, że żadna z osób odpowiedzialnych za ewentualne przejęcie Opencaching.pl nie czerpie, ani czerpać nie będzie z tego tytułu żadnych korzyści majątkowych. Nasza praca dla Was nadal będzie nieodpłatna, a środki za ulepszenie konta do „Premium” będą przeznaczone, jak dotychczas, tylko i wyłącznie na rozwój portalu Geocaching.com.
Tym postem chcemy otworzyć dyskusję na temat zjednoczenia OC i GC, jednocześnie oficjalnie zapowiadając referendum w sprawie zjednoczenia, przewidziane na lipiec-sierpień 2015.

Z keszerskim pozdrowieniem,
za RR2015,
DeepBlue

Re: OC i GC razem od 1 stycznia 2016 r.

: środa 08 kwietnia 2015, 19:53
autor: chinczyk
Zapomnieliśmy zdementować tę informację , i potwierdzić że był to jedynie żart Prima Aprilisowy :)