OC i GC razem od 1 stycznia 2016 r.

Moderatorzy: Rada Techniczna, Centrum Obsługi Geocachera

Awatar użytkownika
DeepBlue
Stały bywalec
Posty: 171
Rejestracja: niedziela 08 stycznia 2012, 18:56
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 58 razy

OC i GC razem od 1 stycznia 2016 r.

Post autor: DeepBlue »

Droga Społeczności,
wychodząc naprzeciw prośbie zespołu reprezentującego zaprzyjaźniony portal na terenie naszego kraju, jednocześnie zdając sobie sprawę z faktu, że dłużej negocjacji nie da się utrzymać w tajemnicy, informujemy, że Geocaching Polska zwrócił się do nas z propozycją przejęcia Opencaching.
Niniejszym, nie chcąc podejmować tak daleko idącej w skutkach decyzji w wąskim gronie OC-Team, poddajemy pomysł zjednoczenia dwóch kluczowych projektów pod dyskusję.
Do końca roku 2015 Opencaching.pl będzie funkcjonować pod dotychczasową nazwą. Po tym terminie Geocaching Polska proponuje przejęcie naszych baz danych, jednocześnie gwarantując pokrycie wszystkich kosztów związanych z planowaną operacją.
Wszystkie skrzynki gotowe do szukania w dniu 31.12.2015 zachowają swój status; skrzynki tymczasowo niedostępne, zarchiwizowane, wirtualne i webcam od 1 stycznia 2016 r. zostaną usunięte z systemu.
Okres przejściowy planuje się od 1 lipca br. - tego dnia Rada Rejsu zrzeknie się części praw, w zamian, razem z chętnymi członkami COG i RT, przejmując tymczasowo obowiązki Reviewerów GC, odpowiedzialnych za funkcjonowanie Opencaching w okresie przejściowym.
W związku z pojawiającymi się już zarzutami pragniemy poinformować, że żadna z osób odpowiedzialnych za ewentualne przejęcie Opencaching.pl nie czerpie, ani czerpać nie będzie z tego tytułu żadnych korzyści majątkowych. Nasza praca dla Was nadal będzie nieodpłatna, a środki za ulepszenie konta do „Premium” będą przeznaczone, jak dotychczas, tylko i wyłącznie na rozwój portalu Geocaching.com.
Tym postem chcemy otworzyć dyskusję na temat zjednoczenia OC i GC, jednocześnie oficjalnie zapowiadając referendum w sprawie zjednoczenia, przewidziane na lipiec-sierpień 2015.

Z keszerskim pozdrowieniem,
za RR2015,
DeepBlue
Obrazek

Awatar użytkownika
chinczyk
Wyjadacz
Posty: 458
Rejestracja: środa 12 października 2011, 00:20
Podziękował;: 146 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy
Kontakt:

Re: OC i GC razem od 1 stycznia 2016 r.

Post autor: chinczyk »

Zapomnieliśmy zdementować tę informację , i potwierdzić że był to jedynie żart Prima Aprilisowy :)
Obrazek

Zablokowany