WYBORY DO RR KADENCJA 2014/2015

Moderatorzy: Rada Techniczna, Centrum Obsługi Geocachera

Awatar użytkownika
Nannette
Forumator

WYBORY DO RR KADENCJA 2014/2015

Post autor: Nannette » środa 14 maja 2014, 16:37

Zapraszam w imieniu obecnej Rady Rejsu do aktywnego uczestnictwa w wyborach na następną kadencję 2014/2015

Wybierać będziemy pięcioosobową Radę Rejsu, która w drodze rekrutacji wybierze skład COG.
http://wiki.opencaching.pl/index.php/Za ... Rada_Rejsu
Terminarz wyborów wygląda następująco:
1. od 15. maja do 21. maja br nastąpi zgłaszanie kandydatur - w specjalnym wątku do tego przeznaczonym lub poprzez wiadomość email: rr (at) opencaching.pl
2. od 15. maja do 29. maja (godz 12:00) br kandydaci potwierdzają chęć uczestniczenia
3. od 1. czerwca do 14. czerwca głosowanie - w specjalnie przygotowanej ankiecie na stronie opencaching.pl.
Na czas głosowania - obowiązuje cisza wyborcza.
4. 15. czerwca zamknięcie głosowania i ogłoszenie wyników wyborów
5. od 16. czerwca do 30. czerwca nowowybrana RR dokona rekrutacji COG
6. 1. lipca 2014 przejęcie obowiązków przez Radę Rejsu i COG

Głosować mogą osoby zarejestrowane w serwisie na miesiąc przed ogłoszeniem wyborów i mające w dzień ogłoszenia wyborów conajmniej 10 znalezień.
W wyborach można oddać jeden głos, na maksymalnie pięciu kandydatów, nie ma możliwości zmiany głosu.
Lądy i morza przemierzam, kulę ziemską z otwartym czołem. Polski mam paszport na sercu. Skąd, pytam, skąd go wziąłem? A wziąłem go z dumy i trudu, ze znoju codziennej pracy, ze stali, z żelaza, z węgla. A węgiel to koks, to antracyt.

ODPOWIEDZ