Publikacja skrzynki z OC bez zgody właściciela na GC ?

Tu piszemy na tematy związane z geocaching.com

Moderatorzy: nemrodek, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Post autor: Żywcu »

ted69 pisze: Co kraj to obyczaj :)
To akurat zaleta, myślę że to właśnie zachęca nas do poznawania innych kultur i krajów :wink:
Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Posty: 2045
Rejestracja: środa 24 września 2008, 19:51
Podziękował;: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Post autor: ronja »

toczygroszek pisze:....Jeśli bardzo chcesz, to mogę zainicjować wątek na forum Groundspeaka i przedstawić tam Twoją teorię.
Dziękuję za docenienie, ale moje chcenie w kontekście Twojej decyzji jest całkowicie zbędne. Chcesz, to przedstaw. Nie ma tu żadnych ograniczeń. Jeśli będę sam chciał, to też zrobię. Nie będę nikogo pytał, bądź prosił o dodatkową motywację.
toczygroszek pisze: (..........A może wypowiesz się w temacie, który zapoczątkował tę dyskusję ..........)

A po co? Jeden użytkownik serwisu OC zrobił aferę, że inny uzytkownik OC zarejestrował skrytkę trzeciego użytkownika OC w serwisie GC ....
OK, powiedziałeś. Dzięki....
toczygroszek pisze:.... z czego wychodzi, że winny jest serwis GC, Travelbugi i Toczygroszek. Skomentowałbym to, ale nie wiem czy się śmiać czy płakać, może Ty mnie naprowadzisz.
.... a tu wskoczyłeś na wyższe obroty :) Obawiam się, że naprowadzenie wymagałoby od nas obojga postawienia się w relacji klient (Ty) - terapeuta (ja) i poświęcenia wielu godzin (oraz Twoich pieniędzy). Co do pieniędzy - chętnie. Co do czasu - nie mam go. Wyjeżdżam na ferie :) A na serio: nie czuję potrzeby ingerowania w Twoje stany emocjonalne. Przeczytaj parę razy ten temat i wybierz...

Kończymy już ?
Obrazek Obrazek
Zablokowany