Waypointy wirtualne oznaczone jako nie wirtualne

Tu piszemy na tematy związane z geocaching.com

Moderatorzy: nemrodek, Moderatorzy

Awatar użytkownika
toczygroszek
Forumator
Posty: 1815
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Waypointy wirtualne oznaczone jako nie wirtualne

Post autor: toczygroszek »

Jakiś czas temu natrafiłem na dość kontrowersyjny zapis. Jak zapewne sporo użytkowników serwisu GC wie, etapy wirtualne oznaczane są jako "Question to Answer" z taką ikonką: Obrazek natomiast etapy nie wirtualne jako "Stages of a Multicache" z ikonką: Obrazek. Skutki są takie, że po opublikowaniu takiej skrytki nie można umieścić ani skrytki końcowej ani nie wirtualnego etapu bliżej niż 161 od nie wirtualnego etapu będącego częścią innej skrytki multi lub quiz. Etapów wirtualnych żadne limity nie obowiązują.

Jednak - i to jest moim zdaniem dość kontrowersyjne - autor skrytki multi lub quiz może zdefiniować etap wirtualny jako "Stages of a Multicache" czyli jako wirtualny. Reviewer może mu zasugerowac zmianę na "Question to Answer" ale autor skrytki może odmówić i skrytka musi zostać zaakceptowana. Wówczas, mimo iż etap bedzie w rzeczywistości wirtualny będzie funkcjonał na zasadach nie wirtualnego.

Proszę jednak nie korzystać z tego bez uzasadnionego powodu, takim powodem może być np chęć w najbliższej przyszłości zamiany etapu na nie wirtualny.
[url=http://www.geocaching.com/profile/?guid=efde318e-5da8-4e48-9bf9-726b9a41c98a][img]http://img.geocaching.com/stats/img.aspx?txt=...&uid=efde318e-5da8-4e48-9bf9-726b9a41c98a[/img][/url][url=http://www.drunners.de/cachestats/][img]http://www.drunners.de/cachestats/stat2.aspx?id=10025285[/img][/url][url=http://www.geocaching.org.pl][img]http://www.geocaching.org.pl/images/200x50.jpg[/img][/url]

Zablokowany