Oferta pomocy przy rejestracji cachy na gc.com

Tu piszemy na tematy związane z geocaching.com

Moderatorzy: nemrodek, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Highlander
Forumator
Posty: 1353
Rejestracja: czwartek 12 lutego 2009, 22:31
Podziękował;: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy

Post autor: Highlander »

Tatanka pisze:
Maciej eŚ pisze:Podanie na GC skrytki tylko w wersji PL dla mnie mija się z moim celem zakładania skrzynek na GC - czyli zapewnieniu zabawy dla odwiedzających Polskę zagranicznych geoturystów.
Masz rację o ile ktoś ma misję oprowadzania świata po swojej okolicy. Proste tradycyjne skrytki można robić dwujęzyczne (choć po co, skoro są proste?), ale nie fabularne quizy, gdzie jeszcze jest zabawa słowem.
Może moja wypowiedź zabrzmiała lekko misyjnie ;) ale czy coś w tym złego że chcę (chcemy) zapewnić darmową rozrywkę zagranicznym gościom w Trójmieście albo pokazać im miejsca które uważamy za ciekawe a w przewodnikach o nich nie przeczytają? Lekki quiz też im nie zaszkodzi.

Z quizami przyznaję Ci rację. W ich przypadku, przy pewnym stopniu ich fabularności tudzież zatopienia w naszych lokalnych smaczkach, tłumaczenie na inne języki przestaje mieć sens. Ale są quizy w których można się trochę pomęczyć i przygotować np. dwa równoległe kody które odkodowane tym samym kluczem podają podpowiedzi w dwóch językach. Nie wiem na ile to się sprawdza, wykonałem taki wysiłek np. przy skrytce w lasach pod Wejherowem, ale jak na razie wszyscy znalazcy okazali się polskojęzyczni :)
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
toczygroszek
Forumator
Posty: 1815
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Post autor: toczygroszek »

A w tej skrytce:
http://www.geocaching.com/seek/cache_de ... d475&log=y

Szwed był pierwszy. Wstyd Warszawiacy! :lol:
[url=http://www.geocaching.com/profile/?guid=efde318e-5da8-4e48-9bf9-726b9a41c98a][img]http://img.geocaching.com/stats/img.aspx?txt=...&uid=efde318e-5da8-4e48-9bf9-726b9a41c98a[/img][/url][url=http://www.drunners.de/cachestats/][img]http://www.drunners.de/cachestats/stat2.aspx?id=10025285[/img][/url][url=http://www.geocaching.org.pl][img]http://www.geocaching.org.pl/images/200x50.jpg[/img][/url]

Zablokowany