Spirala wydarzeń po Banie dla Dega 31.10.2017

Wątki nieaktualne, przeniesione z pozostałych forów, zamknięte

Moderator: Moderatorzy

Mieciu-B
Nowy na forum
Posty: 8
Rejestracja: środa 24 czerwca 2015, 23:12
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Spirala wydarzeń po Banie dla Dega 31.10.2017

Post autor: Mieciu-B »

Takie pytanie na zakończenie Grzegorzu: Będąc w OCTEAM (a także poza nim).... ilu inwigilowałeś Użytkowników Opencaching PL? Przyznałeś się do inwigilowana samego COGu, łącznie z podaniem modelu telefonu.... nie ważne..... Czy chcesz powiedzieć coś jeszcze, czy samo ma wypłynąć?.... Aha....., bo zapomniałem. Mnie uczyli tak: 8 godzin-praca, 8 godzin- rodzina, 5 godzin- sen, 3 godziny dla siebie. Wg Twojej bufonady, pisanej w komentarzach do skrzynek, tu na forum, jak i na jakimś portalu społecznościowym, poświęcasz dla nas 26 godzin na dobę. Kurde Grzegorz, kiedy Ty zmieniasz skarpetki i myjesz zęby?
Awatar użytkownika
chinczyk
Wyjadacz
Posty: 465
Rejestracja: środa 12 października 2011, 00:20
Podziękował;: 40 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy
Kontakt:

Re: Spirala wydarzeń po Banie dla Dega 31.10.2017

Post autor: chinczyk »

Mieciu-B pisze:Takie pytanie na zakończenie Grzegorzu: Będąc w OCTEAM (a także poza nim).... ilu inwigilowałeś Użytkowników Opencaching PL? Przyznałeś się do inwigilowana samego COGu, łącznie z podaniem modelu telefonu.... nie ważne..... Czy chcesz powiedzieć coś jeszcze, czy samo ma wypłynąć?.... Aha....., bo zapomniałem. Mnie uczyli tak: 8 godzin-praca, 8 godzin- rodzina, 5 godzin- sen, 3 godziny dla siebie. Wg Twojej bufonady, pisanej w komentarzach do skrzynek, tu na forum, jak i na jakimś portalu społecznościowym, poświęcasz dla nas 26 godzin na dobę. Kurde Grzegorz, kiedy Ty zmieniasz skarpetki i myjesz zęby?

buahahah Kierowniku !!! kartkę z kitlem dla tego Pana , oraz zastrzyk !

Człowieku ,Tomanku czy tam Maćku jeden kij wyobraź sobie że do OC są podpięte statystyki czyli taki automatyczny skrypt co sam się robi , i normalnie on robi dużą robotę , i normalnie za jego pomocą np. można uzyskać dane potrzebne do zidentyfikowania tego że aby napisać te kilka postów podszyłeś się bo sam masz bana. Po za tym samo forum loguje dane userów, po za tym są ciasteczka, sesje itd.
Nie wiem czy wiesz ale Onet wie kiedy jesz śniadanie. A Facebook nawet posiada wiedzę na temat tego kiedy sikasz na taką "inwigilację" zgadzasz się podczas rejestracji , akceptacji polityki ciasteczek itd ...

Dyskredytowany próbuje dyskredytować poszkodowanego - ciekawe. Wyczułeś **** i stwierdziłeś że nie może Ciebie zabraknąć ?.

Tak jak @krawdo napisał ocenie w tej sytuacji poddany jest inny człowiek, za inny czym. Możesz mieć opinię swoją na temat każdej osoby. Ale jeszcze jak chcesz wziąć udział w dyskusji takiej jak w cytacie powyżej nabądź odrobinę wiedzy w temacie a nie pisz pierdół. Wtedy rozmowa ma szanse być konstruktywna.
Za ten post autor chinczyk otrzymał podziękowania (total 3):
elmodemonicorapotekkrcr
Obrazek
baloniarz
Wyjadacz
Posty: 207
Rejestracja: wtorek 23 października 2012, 09:51
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Re: Spirala wydarzeń po Banie dla Dega 31.10.2017

Post autor: baloniarz »

@Mieciu-B czemu odwracasz kota ogonem, czy w myśl zasady "kowal zawinił a cygana powiesili"? Prawda jest taka, że Wołek przeginał i w końcu przegiął za mocno. Teraz przyszło za to zapłacić. Podejrzewam że wynik ankiety w COG o odwołanie Wołka z funkcji COGowicza pokaże kto ma brudne ręce. Oskarżenie o inwigilacje ładnie brzmi w ustach kogoś kto tylko mąci. Gdyby nie analiza logów to w życiu byśmy nie wiedzieli o nieuprawnionych i nagannych praktykach COGowiczów. Bez wniosku o analizę danych z logowań są to tylko dane statystyczne.
Awatar użytkownika
krcr
Wyjadacz
Posty: 345
Rejestracja: sobota 22 września 2012, 18:03
Podziękował;: 53 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Re: Spirala wydarzeń po Banie dla Dega 31.10.2017

Post autor: krcr »

deg pisze: Tomanek - przecież Ty masz bana na to forum za obrażanie innych użytkowników. Po co pisać pod zmienionymi nickami? trasznie mi gratulowałeś
Tak właśnie myślałem nad tym, czy nie dać mu klapsa... Ale wstrzymałem się, żeby nie było że władza ciśnie i zniewala...

Mieciu, czy jak tam na Ciebie wołają - przyjmij proszę chińskie ostrzeżenie.
Dwa strzały i sandały.
Niepraktykujący abstynent
Obrazek Obrazek
Mieciu-B
Nowy na forum
Posty: 8
Rejestracja: środa 24 czerwca 2015, 23:12
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Spirala wydarzeń po Banie dla Dega 31.10.2017

Post autor: Mieciu-B »

krcr pisze:
deg pisze: Tomanek - przecież Ty masz bana na to forum za obrażanie innych użytkowników. Po co pisać pod zmienionymi nickami? trasznie mi gratulowałeś
Tak właśnie myślałem nad tym, czy nie dać mu klapsa... Ale wstrzymałem się, żeby nie było że władza ciśnie i zniewala...

Mieciu, czy jak tam na Ciebie wołają - przyjmij proszę chińskie ostrzeżenie.
Dwa strzały i sandały.
Nie :) Blokuj Pan, blokuj, kiedyś zablokują i Pana :)
Awatar użytkownika
deg
Rada Techniczna
Posty: 1154
Rejestracja: sobota 07 grudnia 2013, 04:31
Podziękował;: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Spirala wydarzeń po Banie dla Dega 31.10.2017

Post autor: deg »

Temat rozwiązany, spokojnie można go zamknąć i przenieść do archiwum
"Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę" Antoni de Rivarol
Obrazek
Zablokowany