Kto wybiera kretynów na członków tej rady???

Wątki nieaktualne, przeniesione z pozostałych forów, zamknięte

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
jjactive
Nowy na forum
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 14 lipca 2009, 20:43
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Kto wybiera kretynów na członków tej rady???

Post autor: jjactive »

Dostałem od niejakiego Voit-a ultimatum skutkujące skasowaniem mojego konta.

Rozumiem że chłop się zagubił w tym wirtualnym świecie i nie rożróźnia już realnego świata od tego z OC.

Do tego odrobina władzy pomieszała mu kompletnie w zmysłach i chce realizować jakieś swoje chore fantazje zaczerpnięte rodem z piaskownicy.

Niestety ograniczoność tej osoby może spowodować zanik ruchu OC na pomorzu. Więc pamiętajcie Państwo los pomorskiego OC zależy od tego mistrza o ksywie Voit.

Dałem mu jeszcze szansę ..zobaczymy czy faktycznie tak mu zależy rozwijaniu ruchu OC na pomorzu jak mi to klaruje w swoim pełnym uniesień mailu.

Dzięki wszystkim za miłą zabawę ale niestety dzięki tego typu osobnikom i ich komplesom władzy tudzież regulaminów wszelakich wszystko można w niedługim czasie pospsuć. Do czego jeśli będzie trzeba aktywnie się przyczynię.

A wystarczyła by odrobina rozumu połączona ze zdrowym rozsądkiem i wszystko można było załatwić w cywilizowany sposób.

Niestety z rozumem się już rodzimy ..albo i nie;) Widać u tego członka rady już na ratunek jest za późno:(((
Awatar użytkownika
filips
Forumator
Posty: 2199
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 81 razy
Kontakt:

Post autor: filips »

Słuchaj kolego. Nie jesteś anonimowy. Tu możesz sobie krzyczeć (choć pewno za chwile moderator da Ci ostrzeżenie). Ale nie radzę realizować swoich gróźb w realu.

bez pozdrowień
Awatar użytkownika
ted69
Forumator
Posty: 6197
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 44 razy
Kontakt:

Post autor: ted69 »

Ostre slowa, zarzuty - ale o co chodzi dokladnie ?
Obrazek . Obrazek
Thathanka
Wyjadacz
Posty: 499
Rejestracja: niedziela 02 listopada 2008, 08:38
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Post autor: Thathanka »

Dobra, przyznam się - głosowałem na Voita. 8)
Awatar użytkownika
Highlander
Forumator
Posty: 1353
Rejestracja: czwartek 12 lutego 2009, 22:31
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Post autor: Highlander »

No właśnie - o co chodzi? Jeśli zdecydowałeś się napisać list otwarty, to chyba warto podać jakiś konkret. Ja nie zauważyłem żeby w "oddziale OC Pomorze" się coś złego działo. Poszło o jakąś skrzynkę?
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Post autor: Żywcu »

Nie znam sprawy ale forma Twojej wypowiedzi - wiele mówi. Dziwię się, że kolega w ogóle chciał z Tobą rozmawiać.
Daj na luz i jeszcze raz przeczytaj, co Ci napisano - tym razem, ze zrozumieniem proszę...

Czy, o tą skrzynkę chodzi? : http://www.opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=7364
Awatar użytkownika
Voit
Forumator
Posty: 1161
Rejestracja: poniedziałek 03 marca 2008, 09:26
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Post autor: Voit »

Nie Żywcu, nie o tą skrzynkę chodzi...
...Chodzi o skrzynkę Domek Abrahama.
Do Rady wpłynęło zgłoszenie problemu dotyczące skrzynki Domek Abrahama.
Tak się złożyło, że to akurat ja prowadzę to zgłoszenie...
Od 21 września napisałem do jjactive trzy maile z prośbą o zwrot skrzynki.
Następnym krokiem była prośba o zwrot skrzynki i informacja, że jeśli tak się nie stanie to Rada ograniczy funkcjonalność konta jjactive.
Niestety - głucho.
W czwartym mailu poinformowałem o decyzji Rady zawieszającej konto jjacitve. Cisza.
…I oto któregoś pięknego dnia Rada otrzymuje maila z informacją że jjactive nie może się zalogować.
Mail wysłany z innego adresu niż ten podany w formulażu rejestracyjnym.
Wysłaliśmy więc na nowy adres informację o tym co jest przyczyną zawieszenia konta i prośbę o sprawdzenie konta pocztowego z adresu użytego do rejestracji w serwisie OC PL
W odpowiedzi otrzymaliśmy mętne tłumaczenia, że poczty nie sprawdza bo przychodzi wiele spamu.
Że ma około trzystu znalezień na koncie więc nie planował ukraść skrzynki, tylko nie ma czasu pojechać do Gdyni i oddać.
Że nie ma piętnastu lat i nie żyje wyłącznie geocachingiem, więc do Gdyni pojedzie, ale nie wie kiedy...
...Powstrzymam się od komentarza...
Poneważ równolegle prowadziliśmy (celowo używam liczby mnogiej, gdyż moje działania były realizacją decyzji Rady) działania zmierzające do reaktywowania skrzynki bez udziału jjacive -przypomnę brak odpowiedzi na cztery kolejne maile- i ustaliliśmy termin reaktywacji skrzynki w Gdyni na najbliższą sobotę, 9 października.
jjactive został powiadomiony o terminie wyznaczonym przez Radę na zwrot skrzynki, oraz o warunku przywrócenia funkcjonalności konta – odłożeniue skrzynki na miejsce ukrycia przed sobotą.

Pomijając fakt ewidentnego lekceważenia norm przyjętych w geocachingu i fakt nieodbierania poczty, skuteczne powiadomienie jjactive o przyczynach zawieszenia i warunku przywrócenia funkcjonalności konta nastąpiło w sobotę 03 października.
Chyba dość czasu na zwrot cudzej własności, prawda?
Faktycznie, kolejka SKM z Gdańska do Gdyni jedzie nieco dłużej niż napisanie dwóch paszkwili pod moim adresem w mailach do Rady i stworzenie nowego tematu na Forum.
Ale niewiele dłużej...
Tym bardziej że po dacie zabrania skrzynki Domek Abrahama, jjactive logował znalezienia i komentarze, więc dysponował wolnym czasem.
...Do soboty równiez pozostało jeszcze trochę czasu.
Ostatnio zmieniony piątek 09 października 2009, 07:54 przez Voit, łącznie zmieniany 1 raz.
Za ten post autor Voit otrzymał podziękowanie:
spanish inquisition
..."Im bardziej jej szukam, tym bardziej jej tam nie ma"... trójmiasto, Kępa Redłowska (OP18B6), 29/05/2009 godz 22.30
Awatar użytkownika
ted69
Forumator
Posty: 6197
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 44 razy
Kontakt:

Post autor: ted69 »

Wpis do logu skrzynki:
09 wrzesień 2009 jjactive skrzynka znaleziona

Skrzynkę znalazłem ale odłożyć na miejsce nie spalając przy tym lokalizacji kesza niestety nie dałem rady. Zdecydowanie za dużo ludzi. Przy najbliższej okazji postaram się odłożyć kesza na miejsce.
Wielu z nas mialo pewnie podobna sytuacje - skrzynke zostala podjeta a umieszczenie jej spowrotem jest problemem. To jeden z "urokow" geocachingu :)
O ile takie zachowanie moznaby jakos tlumaczyc w przypadku osoby poczatkujacej w zabawie - o tyle po kims ze sporym juz doswiadczeniem mozna wymagac wiecej.
Dodatkowo - piszac tego agresywnego maile - obraza nie tylko RR ale wszystkoch ktorzy brali udzial w glowaniu na RR.

Mam na koncie kilka skrzynek kolo ktorych bylem, ktore nawet czasami widzialem i ...... tylko komentarz. A jesli juz podjalem skrzynke to albo czekalem (czasami ponad godzine) na odpowiedni moment na odlozenie skrzynki na miejsce albo - tego samego dnia - wracalem tam pozno wieczorem by ja odlozyc.


P.S. tez glosowalem na Voita przy ostatnich wyborach do RR :)
Obrazek . Obrazek
zyr
Forumator
Posty: 3247
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Post autor: zyr »

I ja też głosowałem na Voita :)
Sprawa wygląda tak jak opisał Voit i wyrażał on jednomyślną opinię wszystkich członków rady.
etnamars
Forumator
Posty: 1530
Rejestracja: niedziela 08 lutego 2009, 14:57
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Post autor: etnamars »

To ja jeszcze sobie pozwolę odpowiedzieć na pytanie w temacie wątku.

Wybrali ich wszyscy, którzy głosowali.
Widocznie wszyscy jesteśmy kretynami...

EDIT: z wyjątkiem toczygroszka (który, jak podejrzewam w ogóle nie głosował)
Ostatnio zmieniony piątek 09 października 2009, 09:19 przez etnamars, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
marwaldor
Forumator
Posty: 965
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Post autor: marwaldor »

moderatorze Voicie: zerknij tu:

http://marcinmilkowski.pl/Slowniki/Slow ... =Sprawd%BC

jak piastujesz takie stanowisko to nie sadz ,kwiatkow'

Ja na Voita nie glosowalem, oddalem glos na na kogos innego - tez okazal sie niezlym czlonkiem RR
Za ten post autor marwaldor otrzymał podziękowanie:
Voit
Awatar użytkownika
toczygroszek
Forumator
Posty: 1815
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Post autor: toczygroszek »

etnamars pisze: Wybrali ich wszyscy, którzy głosowali.
Widocznie wszyscy jesteśmy kretynami...
ja nie głosowałem na Voita...
[url=http://www.geocaching.com/profile/?guid=efde318e-5da8-4e48-9bf9-726b9a41c98a][img]http://img.geocaching.com/stats/img.aspx?txt=...&uid=efde318e-5da8-4e48-9bf9-726b9a41c98a[/img][/url][url=http://www.drunners.de/cachestats/][img]http://www.drunners.de/cachestats/stat2.aspx?id=10025285[/img][/url][url=http://www.geocaching.org.pl][img]http://www.geocaching.org.pl/images/200x50.jpg[/img][/url]
jjactive
Nowy na forum
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 14 lipca 2009, 20:43
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: jjactive »

Teraz czas na kilka moich słów:

Po pierwsze posądzeniem mnie o kradzież wywołałeś waść gromkie rozbawienie moich kolegów z pracy czytających razem ze mną te twoje wypociny(zazwyczaj ciężko ich czymś rozbawić). Gdybyś wiedział czym się zajmuję zawodowo sam byś stwierdził jak absurdalne są twoje sugestie. Chyba jednak za dużo filmów kryminalnych waść oglądasz skoro we wszystkich tylko przestępców widzisz.

Skoro twierdzisz że coś umyślnie zagarnełem to zapraszam do Gdańskiej Prokuratury przy ulicy Wały Jagiellońskie 36 w celu zgłoszenia tego faktu:)

Po drugie nie jesteś osobą przed którą mam zamiar w jakikolwiek sposób się tłumaczyć. Napiszę tylko tyle że skrzynkę byłem zmuszony zabrać ze sobą wyłącznie z powodów tzw. szrokopojętej troski o nią. W warunkach jakie istniały przy próbie jej odkładania każde moje działanie skutkowało by zniknięciem skrzynki. Szukałem jakiejś alternatywnej lokalizacji ale w środku miasta jest o to ciężko stąd fakt pozostania skrzynki w moim posiadaniu tudzież odnotowanie tego faktu w logu czego również nie musiałem czynić.

Po trzecie nie będziesz waść mi dyktował co kiedy i dlaczego mam robić. W chwili obecnej odłożenie skrzynki na miejsce jest technicznie niewykonalne więc termin piątkowy wieczór można spokojnie przełożyć na łamy literatury SF. A jeśli nawet odłożenie było by technicznie możliwe to i tak nie jechałbym specjalnie 100 km tylko po to aby odłożyć malutkie pudełeczko z kartką papieru w środku wyłącznie w celu sprawienia satysfakcji jakiemuś bufonowatemu członkowi "rady".

Nie dla wszystkich OC jest głównym celem w życiu i jedyną pasją. Każdy zdrowo myślący człowiek to zrozumie ..niestety fanatycy wszelacy mają z tym poważne problemy.

Traktowałem OC jako dobrą zabawę przy okazji licznych wypraw na łono przyrody połączenych z poszukiwaniami keszy.

Teraz widzę że to nie tylko zabawa ale dla co poniektórych religia i dla tej religii gotowi są poświęcić wszystko niezależnie od skutków swojego postępowania. Później ludzie zastanawiają się skad się bierze terroryzm na świecie.

Kończąc od razu napiszę że skrzynka nie wróci na miejsce w dniu dzisiejszym. Realnym terminem może być okres do końca października to tak dla widomości innych żeby potem rada nie bredziła o moim braku dobrej woli.

Sugerowałem czasowe zawieszenie skrzynki niestety szanowna "rada" o tym słyszeć nie chciała.

Od razu zaznaczam że w przypadku skasowania konta przez wielmożną "radę" podejmę czynności mające na celu oczyszczenie okolicy z zalegających tam śmieci.

Skoro nie potraficie bawić się z innymi to postaram się aby głównym celem obrad rady był problem ginących skrzynek a nie rozwój OC w naszym regionie.

Liczę na rozum i zdrowy rozsądek choć u jednego członka rady. Na voit-a nie liczę gdyż człek ten zatracił już zdolność rozróżniania realiów panujących wokół niego :wink:

Pozdrawiam wszystkich faktycznych pasjonatów OC ..aczkolwiek jeszcze nie fanatyków:)
Awatar użytkownika
Highlander
Forumator
Posty: 1353
Rejestracja: czwartek 12 lutego 2009, 22:31
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Post autor: Highlander »

jjactive pisze:
[...]

Od razu zaznaczam że w przypadku skasowania konta przez wielmożną "radę" podejmę czynności mające na celu oczyszczenie okolicy z zalegających tam śmieci.

Skoro nie potraficie bawić się z innymi to postaram się aby głównym celem obrad rady był problem ginących skrzynek a nie rozwój OC w naszym regionie.

[...]

Pozdrawiam wszystkich faktycznych pasjonatów OC ..aczkolwiek jeszcze nie fanatyków:)
Dość złowrogie pozdrowienia w kontekście powyższych gróźb. Chyba że skrytki założone przez faktycznych pasjonatów zostaną oszczędzone?


Panowie - wszyscy jesteśmy dorośli - padło wiele nieprzyjemnych słów, ale wygaście emocje i spróbujcie się porozumieć poza forum, na pewno nie jest na to za późno.
Komunikacja poprzez ogólnodostępne forum z pewnością nie doprowadzi do kompromisu, tym bardziej że forumowicze nie mają dostępu do twardego materiału dowodowego oprócz waszych relacji, więc ich opinie będą naładowane emocjami i domniemaniami.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
ted69
Forumator
Posty: 6197
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 44 razy
Kontakt:

Post autor: ted69 »

jjactive pisze:... w celu sprawienia satysfakcji jakiemuś bufonowatemu członkowi "rady"....
Uzywanie tego typu okreslen swiadczy o piszacym a nie o adresacie.

Stwierdzenie
jjactive pisze: Liczę na rozum i zdrowy rozsądek choć u jednego członka rady.
w kontekscie
jjactive pisze: Od razu zaznaczam że w przypadku skasowania konta przez wielmożną "radę" podejmę czynności mające na celu oczyszczenie okolicy z zalegających tam śmieci.

Skoro nie potraficie bawić się z innymi to postaram się aby głównym celem obrad rady był problem ginących skrzynek a nie rozwój OC w naszym regionie.
brzmi ....... ciekawie :lol:

I tyle w tym temacie
Obrazek . Obrazek
Zablokowany