Kto wybiera kretynów na członków tej rady???

Wątki nieaktualne, przeniesione z pozostałych forów, zamknięte

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
jjactive
Nowy na forum
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 14 lipca 2009, 20:43
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: jjactive »

Co do korespondencji to proszę bardzo sam ją upublicznię choć w tej chwili nie dysponuję całością.

Więc potwierdzę że faktycznie były wysłane 2 lub 3 maile upominające na które nie było reakcji z prostego powodu że ich nie przeczytałem. Już mniejsza z tym dlaczego.

Z mojej strony wyglądało to tak pod koniec września/początek października próbuję się zalogować na moje konto - nie działa. Pierwsza myśl że są jakieś problemy techniczne ewentualnie przenoszenie na nowe serwery zdarza się. Kilka dni później próbuję ponownie z takim samym skutkiem. Szukam adresu mailowego gdzie można zgłosić problem techniczny i dnia 3 października 2009 ok. godz. 10:00 piszę na adres ocpl@opencaching.pl mail o treści:

Witam

Chce się zalogować na swoje konto i nie moge tego zrobic. Haslo i login na bank sa poprawne. Mój login jjactive.

Pozdrawiam

W odpowiedzi dostaję wiadomość:

Witam.
Informuję że Twoje konto zostało zablokowane.
Powodem blokady konta był brak reakcji na trzy maile od Rady OC PL, dotyczące skrzynki „Domek Abrahama”.
Bardzo proszę o sprawdzenie konta pocztowego podanego podczas rejestracji w Serwisie i wpisów w logu skrzynki „Domek Abrahama”.
Bardzo proszę o kontakt :
rr@opencaching.pl

Voit

W tym momencie faktycznie sprawdzam czy coś takiego miało miejsce i faktycznie owe maile zostały do mnie wysłane niestety w chwili obecnej ich treścią nie dysponuję gdyż były odebrane na innym komputerze i tam się znajdują. Z ich treścią się zapoznaję i piszę wyjaśnienie szanownemu Voitovi

Kolejna wiadomość do rady wysłana 6 października godz. 12:30 o treści cyt.:

Witam

Niestety rzadko zaglądam na tamto konto gdyż służy ono do zbierania tzw
spamu po wszelakich logowaniach i ciężko tam wśród masy śmieci wyłowić
faktyczne wiadomości skierowane do mnie.

Co do skrzynki to ma się dobrze i kradzenie jej jest chyba ostatnią rzeczą
która mogłaby mi przyjść do głowy. Zresztą jako potencjalny "złodziej" nie
wpisywałbym się do logu że skrzynkę zabrałem.

Po drugie liczba odkrytych skrzynek (coś koło 300) również powinna świadczyć
o tym że faktycznie byłem przymuszony skrzynkę zabrać, gdyż jakiekolwiek
inne działanie skończyłoby się jej ujawnieniem a co za tym idzie kompletną
dezintegracją.
.
Trzecia sprawa to to że miszkam dość daleko od samego miejsca ukrycia
skrzynki i sam proces odkładania odbędzie się gdy będę przebywał w tamtych
rejonach.

Grożenie kasowaniem konta nic tu nie pomoże gdyż trzeba sobie uświadomić że
nie każdy tam zarejestrowy ma 15 lat i dysponuje nieograniczoną ilością
wolnego czasu. Niektórzy są dużo starsi i mają zoobowiązania rodzinno
zawodowe więc ze znalezieniem czasu bywa trudniej.

Co do skrzynki to postaram się pojawić w Gdyni w najbliższym czasie i ją
odłożyć. Konkretnego terminu niestety podać nie mogę. Ostatnio mam masę
spraw na głowie co skutkuje kompletnym brakiem czasu.

Sądzę że lepszym rozwiązaniem będzie czasowe zawieszenie skrzynki.. Przy
kilkuset trójmiejskich skrzynkach chwilowa dezaktywacja jednej chyba nikomu
krzywdy nie uczyni ..no może oprócz "fanatycznych wyznawców" którzy oprócz
tej zabawy nie mają innego celu w życiu.

Oczywiście o samym fakcie odłożenia poinformuję mailowo.

Pozdrawiam
jjactive

Na co 7 października o godz. 21:30 wysłano odpowiedź o trści:

Witam.
W imieniu Rady Serwisu OC PL informuję, że ostateczny termin zwrotu skrzynki „Domek Abrahama” upływa w piątek w nocy.
W sobotę w godzinach porannych skrzynka zostanie reaktywowana.
Jedynym warunkiem przywrócenia pełnej funkcjonalności konta „ jjactive” , jest zwrot skrzynki przed terminem jej reaktywacji.
Po tym terminie konto zostanie skasowane.
Chciałbym przypomnieć, że każdy użytkownik Serwisu OC PL ma takie same prawa i obowiązki względem innych kolegów geocacherów, choć faktem jest że od użytkowników z bogatszym doświadczeniem i większą liczbą znalezień oczekujemy większej świadomości zasad panujących w naszym środowisku.
Jeśli zabierasz coś co do Ciebie nie należy i przez miesiąc nie możesz zwrócić, zasłaniając się obowiązkami rodzinnymi i zawodowymi, to musisz liczyć się z konsekwencjami…
Adres mailowy podany podczas rejestracji konta służy do przekazywania informacji.
Jak sam widzisz, czasem przekazujemy tą drogą informacje mające znaczenie zasadnicze dla współpracy w ramach Serwisu.
Swoją postawą wyrażasz lekceważenie ogólnie przyjętych zasad.
Z tego właśnie względu , oraz z uwagi na dobro innych użytkowników OC PL, decyzja Rady jest nieodwołalna.
Podsumowując: Na zwrot skrzynki czekamy do piątku w nocy.
Jeśli tak się nie stanie, skrzynkę reaktywujemy bez Twojego udziału.
Jest jeszcze trochę czasu i liczymy na pozytywne zakończenie sprawy.
Pozdrawiam
Voit

Tu mi ciśnienie skoczyło poziomem odpowiedzi i napisałem jeszcze dwa maile nie wiem czy dotarły gdyż daimon mailer zwrócił oba z adnotacją że nie dotarły do adresata. Ogólnie treść jest podobna do treści tematu i głównym ich celem było poinformowanie mości Voita o działaniach które mam zamiar podjąc oraz o niskiej ocenie poziomu intelektualnego mr Voita.

Resztę widać na forum.

Wspaniałomyślna rada reprezentowna przez arcyintelektualistę Voita dała mi ultimatum na całe 2 dni (słownie dwa). Oczywiście większość przyjmie tak kretyńskie ultimatum ale w moim przypadku coś takiego jest niedopuszczalne szczególnie że napisałem tym miszczom OC że oddanie tej skrzynki w chwili obenej jest technicznie niewykonalne.

Czyli od czasu wysłania mojego pierwszego zapytania wyjaśniającego 3 października do momentu upłynięcia ultimatum mija całe 6 dni. Jak na skazanie kogoś w tak krótkim czasie to ta rada faktycznie pracuje w błyskawicznym tempie ..ferując przy tym najsurowsze znane im wyroki. Aż strach pomyśleć co by było gdyby tej radzie powierzyć jakąkolwiek inną władzę wykonawczą wewnątrz określonego społeczeństwa ..chyba wieszali by każdego za sam fakt używania komórek mózgowych ..w końcu to oni są przecież najmądrzejsi (Hitler i Stalin ..też tak mieli) :wink:

Groźbami w tym przypadku nic nie osiągniecie. Im bardziej będziecie starali się pokazać kto tu rządzi tym więcej na tym stracicie. Jedynym rozwiązaniem jest zdrowy rozsądek.

I to chyba tyle wyjeśnień z mojej strony które jestem winien pozostałym dyskutantom - całą resztę znajdziecie Państwo w wypocinach Voita.
Awatar użytkownika
trojmiasto
Administrator
Posty: 1946
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 20:45
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: trojmiasto »

Za zgodą Rady i użytkownika jjactive udostępniam treść korespondencji:
[2009-09-21 01:04:54] Voit: Mail do jjactive :
"Witam.
Bardzo proszę o odłożenie skrzynki "Domek Abrahama" na właściwe miejsce.
Długotrwałe przetrzymywanie skrzynki poza miejscem ukrycia jest sprzeczne z praktyką i dobrym obyczajem Serwisu OC.PL
Pozdrawiam
Voit/RR"
Zero reakcji

Skrzynka Domek Abrahama została zawieszona, a Rada zastanawiała się jakie kroki podjąć w celu odzyskania skrzynki. Po opracowaniu planu działania, przedyskutowaniu i przegłosowaniu zmian i poprawek, wysłaliśmy drugiego maila, tej treści:
[2009-09-22 19:22:40] Voit:
Pierwszego maila z prośbą o zwrot skrzynki wysłałem do jjactive 21 września.
Dziś wyślę drugiego tej treści:
"Witam.
Ponownie proszę o zwrot skrzynki "Domek Abrahama", zabranej z miejsca ukrycia 09/09/2009.
Brak reakcji na tą wiadomość może spowodować ograniczenie funkcjonalności Twojego konta w Serwisie OCpl.
Przypominam, że uporczywe przetrzymywanie skrzynki poza miejscem ukrycia jest sprzeczne z zasadami zabawy i może zostać zinterpretowane jako próba kradzieży skrzynki.
Bardzo proszę o pilny kontakt z Radą OC.pl
Voit"
Zero odpowiedzi.
Jednocześnie nadmieniam, że tylko w tym mailu padło słowo 'kradzież', w takim kontekście jaki widzicie.
[2009-09-28 23:38:59] Voit:
Treśc maila do jjactiv:
"Skrzynka Domek Abrahama - po raz trzeci
Witam.
W związku z brakiem reakcji na dwie poprzednie wiadomości, w imieniu Rady Opencaching Polska informuję, że w przypadku dalszego przetrzymywania skrzynki "Domek Abrahama" poza miejscem ukrycia w dniu 01 października 2009 zawiesimy konto "jjactive".
Proszę o natychmiastowy zwrot skrzynki na pierwotne miejsce ukrycia.
Pozdrawiam
Voit/RR"
Jak sami się domyślacie - zero reakcji.
Zgodnie z opracowanym planem działania, przyszła pora na zawieszenie konta.
[2009-10-01 23:18:14] Voit: Treść maila do jjactve:
"Witam.
W związku z brakiem reakcji na trzy maile z prośbą o zwrot skrzynki "Domek Abrahama", na mocy decyzji Rady Serwisu OC PL, informuję o zawieszeniu konta jjactive.
Przez najbliższy tydzień czekamy na potwierdzoną informację o zwrocie skrzynki na pierwotne miejsce ukrycia.
Jeśli tak się nie stanie, po upływie tygodnia konto zostanie skasowane.
Informację o zwrocie skrzynki proszę przesłać na adres :
rr@opencaching.pl
Voit/ RR"
I cisza. Aż do pierwszej próby zalogowania się jjactive do Serwisu, która miała miejsce 03.10. Wtedy właśnie otrzymaliśmy zgłoszenie problemu z logowaniem.
Mail wysłany został z innego adresu niż ten podany w formularzu rejestracyjnym.
Oczywiście, kont pocztowych można mieć dowolną ilość, jednak odpowiedzialność za brak kontaktu ponosi użytkownik podający adres, z którego poczty nie odbiera.
[2009-10-03 16:49:31] Voit:
Odpowiedż na nowy adres mailowy:

"Witam.
Informuję że Twoje konto zostało zablokowane.
Powodem blokady konta był brak reakcji na trzy maile od Rady OC PL, dotyczące skrzynki „Domek Abrahama”.
Bardzo proszę o sprawdzenie konta pocztowego podanego podczas rejestracji w Serwisie i wpisów w logu skrzynki „Domek Abrahama”.
Bardzo proszę o kontakt :
rr@opencaching.pl
Voit"
W rzeczywistości wysłane zostały cztery maile.

06. 10. Otrzymaliśmy maila od jjactive:
"Witam
Niestety rzadko zaglądam na tamto konto gdyż służy ono do zbierania tzw
spamu po wszelakich logowaniach i ciężko tam wśród masy śmieci wyłowić
faktyczne wiadomości skierowane do mnie.
Co do skrzynki to ma się dobrze i kradzenie jej jest chyba ostatnią rzeczą
która mogłaby mi przyjść do głowy. Zresztą jako potencjalny "złodziej" nie
wpisywałbym się do logu że skrzynkę zabrałem.
Po drugie liczba odkrytych skrzynek (coś koło 300) również powinna świadczyć
o tym że faktycznie byłem przymuszony skrzynkę zabrać, gdyż jakiekolwiek
inne działanie skończyłoby się jej ujawnieniem a co za tym idzie kompletną
dezintegracją.
Trzecia sprawa to to że miszkam dość daleko od samego miejsca ukrycia
skrzynki i sam proces odkładania odbędzie się gdy będę przebywał w tamtych
rejonach.
Grożenie kasowaniem konta nic tu nie pomoże gdyż trzeba sobie uświadomić że
nie każdy tam zarejestrowy ma 15 lat i dysponuje nieograniczoną ilością
wolnego czasu. Niektórzy są dużo starsi i mają zoobowiązania rodzinno
zawodowe więc ze znalezieniem czasu bywa trudniej.
Co do skrzynki to postaram się pojawić w Gdyni w najbliższym czasie i ją
odłożyć. Konkretnego terminu niestety podać nie mogę. Ostatnio mam masę
spraw na głowie co skutkuje kompletnym brakiem czasu.
Sądzę że lepszym rozwiązaniem będzie czasowe zawieszenie skrzynki.. Przy
kilkuset trójmiejskich skrzynkach chwilowa dezaktywacja jednej chyba nikomu
krzywdy nie uczyni ..no może oprócz "fanatycznych wyznawców" którzy oprócz
tej zabawy nie mają innego celu w życiu.
Oczywiście o samym fakcie odłożenia poinformuję mailowo.
Pozdrawiam
jjactive"
Jak sami widzicie, w tym mailu nie ma nic co świadczyłoby że jjactive sprawą się przejął. Wręcz przeciwnie, raczej chyba nie dostrzega problemu pisząc: jedna skrzynka z kilkuset, nie mam piętnastu lat, oddam jak będę w w okolicy, nie mam czasu, niebawem, jak najszybciej.
[2009-10-07 21:27:21] Voit:
"Witam.
W imieniu Rady Serwisu OC PL informuję, że ostateczny termin zwrotu skrzynki „Domek Abrahama” upływa w piątek w nocy.
W sobotę w godzinach porannych skrzynka zostanie reaktywowana.
Jedynym warunkiem przywrócenia pełnej funkcjonalności konta „ jjactive” , jest zwrot skrzynki przed terminem jej reaktywacji.
Po tym terminie konto zostanie skasowane.
Chciałbym przypomnieć, że każdy użytkownik Serwisu OC PL ma takie same prawa i obowiązki względem innych kolegów geocacherów, choć faktem jest że od użytkowników z bogatszym doświadczeniem i większą liczbą znalezień oczekujemy większej świadomości zasad panujących w naszym środowisku.
Jeśli zabierasz coś co do Ciebie nie należy i przez miesiąc nie możesz zwrócić, zasłaniając się obowiązkami rodzinnymi i zawodowymi, to musisz liczyć się z konsekwencjami…
Adres mailowy podany podczas rejestracji konta służy do przekazywania informacji.
Jak sam widzisz, czasem przekazujemy tą drogą informacje mające znaczenie zasadnicze dla współpracy w ramach Serwisu.
Swoją postawą wyrażasz lekceważenie ogólnie przyjętych zasad.
Z tego właśnie względu , oraz z uwagi na dobro innych użytkowników OC PL, decyzja Rady jest nieodwołalna.
Podsumowując: Na zwrot skrzynki czekamy do piątku w nocy.
Jeśli tak się nie stanie, skrzynkę reaktywujemy bez Twojego udziału.
Jest jeszcze trochę czasu i liczymy na pozytywne zakończenie sprawy.
Pozdrawiam
Voit"
Odpowiedź od jjactive:
Chłopie skoro jesteś na tyle tępy że nie potrafisz zrozumieć logicznych argumentów to może to da ci cioś do myślenia. A mianowicie jeśli do końca tygodnia moje konto nie zostanie w pełni przywrócone to obiecuję że do wiosny wszystkie skrzynki znajdujące się w 3M i okolicy trójmiasta przetaną istnieć ..no może z wyjątkiem wirtualnych gdyż tych fizycznie usunąć się nie da.
Widać chłopie sodówka od tej odrobiny władzy uderzyła ci do głowy i swoje kompleksy z dziecinstwa chcesz realizowac stawiajac komus jakies chore ultimatum. W takich przypadkach polecam jakiegos dobrego psychiatrę być może on znajdzie lekarstwo na twoje chore fantazje.
Skoro tak bardzo zalezy ci na rozwaleniu tej zabawy na pomorzu to proszę bardzo.
Pozdrawiam
I jeszcze:
Widząc chłopie twoją ograniczoność napiszę tylko tylko: jeśli do końca tygodnia moje konto nie będzie w pełni przywrócone to obiecuję kompletne odśmiecenie okolicy ..cokolwiek przez to zrozumiesz!!!!!!!!!!!!!!!
A do realizacji swojej potrzeby pokazania władzy polecam najbliższą piaskownicę. Może na którymś z bawiących się tam dzieci zrobisz wrażenie. Dla mnie twój mail jest żałosną formą prezentacji swoich ukrytych kompleksów.
Mam nadzieję że inni ci podziękują za to że również i im popsujesz w ten sposób zabawę!!!!!!!!!
Obecnie dysponujecie pełną wiedzą na temat przepływu informacji i chronologii wydarzeń.
Sami możecie ocenić, czy chcecie bawić się na zasadach proponowanych przez jjactive.
Jest co prawda gorzej niż było, ale za to lepiej niż będzie.
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Post autor: Żywcu »

W pełni rozumiem i popieram decyzję RR.
Kolega jjactive, olał wszelkie prośby, nawet nie podając rozsądnego powodu (poza ogólnikami "nie, bo nie"). Jego reakcja jest nad wyraz napastliwa i żałosna zarazem. Najwyraźniej nie zrozumiał intencji. Widząc jego reakcje, nie sądzę aby potrafił w swoim zachowaniu dostrzec coś niewłaściwego - to smutne...
Za ten post autor Żywcu otrzymał podziękowanie:
Calineczka
Awatar użytkownika
toczygroszek
Forumator
Posty: 1815
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Post autor: toczygroszek »

Liszewski, daj mi numer konta to Ci wyślę 10 zeta - kupisz se nowe pudełeczko.
[url=http://www.geocaching.com/profile/?guid=efde318e-5da8-4e48-9bf9-726b9a41c98a][img]http://img.geocaching.com/stats/img.aspx?txt=...&uid=efde318e-5da8-4e48-9bf9-726b9a41c98a[/img][/url][url=http://www.drunners.de/cachestats/][img]http://www.drunners.de/cachestats/stat2.aspx?id=10025285[/img][/url][url=http://www.geocaching.org.pl][img]http://www.geocaching.org.pl/images/200x50.jpg[/img][/url]
Awatar użytkownika
Calineczka
Wyjadacz
Posty: 274
Rejestracja: niedziela 25 stycznia 2009, 12:28
Podziękował;: 26 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

Tatanka pisze:
Calineczka pisze:Hitlera też byś bronił?
Czekałem na to. Pudełko z tworzywa z kilkoma przedmiotami o znikomej cenie jest warte tylu złych emocji? Chyba dobrze byłoby wykonać kilka kroków wstecz i zacząć rozmowę od początku.
Tatanka, no i CO Z TEGO? Mojego punktu widzenia to nie zmienia, nadal o sprawie sądzę jak sądziłem, a nawet jestem w tym przekonaniu utwierdzony publikacją maili. Jeśli na to czekałeś to ciesze się, że coś sobie udowodniłeś i się doczekałeś :D . Za zdrowie. Jeśli uważasz że to tylko pudełko i NIC za tym nie idzie-dyskusja z Tobą nie ma sensu. Wydawało mi się że jak ktoś chowa kesze to nie myśli o nich w ten sposób.


Trójmiasto, dzięki za opublikowanie. Nawet nie wiem, jak to skomentować-słów brakuje. Z kimś, kto używa takiej argumentacji, w takim tonie....chyba pozostaje tylko robić swoje.

Ciekawe jest to, że nie po raz pierwszy spotykam się z kimś kto ma coś wspólnego z prawem, jego znajomością, przestrzeganiem, kodeksami, etc itd, szafuje paragrafami i....zachowuje się pogardliwie i obraźliwie wobec innych, rzekł bym nawet agresywnie. Syndrom pępka świata...władza uderza do głowy. No i argumentacja, "bo jak nie to..."...iście z piaskownicy do której to jjactive odsyła Voita.
Moim zdaniem można by pokusić się o polubowne załatwienie sprawy i przywrócenie konta jjactive jedynie w przypadku, gdyby ten przeprosił za swoje obraźliwe w stosunku do RR zachowanie, wykazał dobrą wolę i odłożył bądź przekazał komuś kesza i...zobowiązał się do założenia ciekawej skrzyneczki :D

Dla mnie brzmi jak science-fiction, ale nigdy nie mów nigdy. :D
[url=http://www.swiatelka.pl/][img]http://www.swiatelka.pl/userbar.png[/img][/url]
Awatar użytkownika
Voit
Forumator
Posty: 1161
Rejestracja: poniedziałek 03 marca 2008, 09:26
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Post autor: Voit »

Skrzynka Domek Abrahama została zabrana z miejsca ukrycia 9 września.
Do 18 września jjactive aktywnie szuka skrzynek, loguje znalezienia i komentarze. Jednak nie ma czasu zwrócić skrzynki na miejsce...
21 września Rada otrzymała zgłoszenie problemu związego z brakiem skrzynki na miejscu ukrycia.
Tak się złożyło że w imieniu Rady akurat ja zajmuję się tym zgłoszeniem...

Od zabrania skrzynki z miejsca ukrycia minął miesiąc. Niestety w tym czasie jjactive nie podjał żadnych, podkreślę absolutnie żadnych kroków, aby problem rozwiązać i odłożyć skrzynkę na miejsce.

...Od siebie dodam, że to żałosne że jjactive wypowiada się o czymś takim jak "poziom intelektualny".
..."Im bardziej jej szukam, tym bardziej jej tam nie ma"... trójmiasto, Kępa Redłowska (OP18B6), 29/05/2009 godz 22.30
Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2071
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Post autor: krystiant »

jjactive pisze:Skoro rada z uporem maniaka powołuje się na regulamin i jego przestrzeganie
Że się tak złośliwie zapytam (i to nie jest pytanie do jjactive) - jest w regulaminie jakiś punkt odnośnie terminu, w którym powinno się odłożyć kesza na miejsce? :wink:
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
Spider
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Spider »

Post usuniety na prosbe autora.
Ostatnio zmieniony niedziela 11 października 2009, 13:04 przez Spider, łącznie zmieniany 1 raz.
etnamars
Forumator
Posty: 1530
Rejestracja: niedziela 08 lutego 2009, 14:57
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Post autor: etnamars »

krystiant pisze:Że się tak złośliwie zapytam (i to nie jest pytanie do jjactive) - jest w regulaminie jakiś punkt odnośnie terminu, w którym powinno się odłożyć kesza na miejsce? :wink:
Pkt 3.3 zasad naszej zabawy.
http://wiki.opencaching.pl/index.php/Kodeks_geocachera
spider pisze:Cytat:
3.4 Użytkownik musi dbać o to, aby publikowane przez niego w Serwisie treści nie naruszały obowiązującego prawa
do skrzynek (w świetle prawa śmieci) umieszczanych w lesie?
To idąc wątkiem Tatanki http://pl.wikipedia.org/wiki/You_forgot_Poland

:lol:
Ostatnio zmieniony niedziela 11 października 2009, 13:29 przez etnamars, łącznie zmieniany 2 razy.
Spider
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Spider »

Post usuniety na prosbe autora.
etnamars
Forumator
Posty: 1530
Rejestracja: niedziela 08 lutego 2009, 14:57
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Post autor: etnamars »

Spider pisze: To nie jest regulamin...
To nie jest odpowiedź na Twoje pytanie. Świat nie kręci się wokół Ciebie, ani wokół jjactive, mimo że się Wam tak wydaje.

Na Twoje pytanie odpowiedź brzmi:
http://wiki.opencaching.pl/index.php/Za ... wisu_OC_PL
Pkt 4.2., 4.4.
Spider
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Spider »

Post usuniety na prosbe autora.
etnamars
Forumator
Posty: 1530
Rejestracja: niedziela 08 lutego 2009, 14:57
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Post autor: etnamars »

Spider pisze: Możesz zacytować, gdzie jest ta odpowiedź bo ja jej nie widzę.
Napisane wyraźnie że RR ma prawo interweniować. Widać ze sam regulamin nie jest "idiotoodporny", bierze pod uwagę że mogą występować skrzynki, które są sporne, niezgodne z prawem czy współżycia społecznego, natomiast nie uwzględnia występowania (tu cytat z tematu wątku)"kretynów", którzy nie będą przestrzegali zasad zabawy.
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Post autor: Żywcu »

Spider pisze:To nie jest regulamin...
To jest regulamin http://www.opencaching.pl/viewlogs.php? ... wlogsall=y
- punkty 2.2 i 3.3
Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2071
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Post autor: krystiant »

etnamars pisze:
krystiant pisze:Że się tak złośliwie zapytam (i to nie jest pytanie do jjactive) - jest w regulaminie jakiś punkt odnośnie terminu, w którym powinno się odłożyć kesza na miejsce? :wink:
Pkt 3.3 zasad naszej zabawy.
http://wiki.opencaching.pl/index.php/Kodeks_geocachera
Hmm, hmm, i kto to mówi :wink: Ale co innego jak robi to założyciel... i odkłada na drugi dzień.
Co jednak zrobić, jak przy podejmowaniu jest spokój, a później sytuacja się zmienia...
O ile rozumiem zabranie skrzynki, żeby uchronić przed dekonspiracją i opisanie tego w logu, który dostaje właściciel na maila - dzięki czemu ma możliwość tymczasowego zawieszenia i uważam, że jest to odpowiedzialne zadanie to już nie potrafię znaleźć usprawiedliwienia dla tak długiego przetrzymywania skrzynki. Gdyby mi się przydarzyła taka sytuacja z daleka od domu to starałbym się skontaktować z właścicielem i odesłał pudełko pocztą...
Od kogoś, kto ma więcej niż 15 lat spodziewałbym się jednak trochę więcej ogłady i posługiwania się bardziej rzeczowymi argumentami a nie zastraszaniem... od rady zaś w pierwszej kolejności próby dogadania się w sprawie znalezienia rozwiązania satysfakjonującego obie strony, a nie występowania od razu z żądaniami popartymi straszeniem...
Za ten post autor krystiant otrzymał podziękowanie:
kwieto
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
Zablokowany