Kto wybiera kretynów na członków tej rady???

Wątki nieaktualne, przeniesione z pozostałych forów, zamknięte

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
tboniasty
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: tboniasty »

jjactive pisze:Później ludzie zastanawiają się skad się bierze terroryzm na świecie.
jjactive pisze:postaram się aby głównym celem obrad rady był problem ginących skrzynek
:roll:
jjactive
Nowy na forum
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 14 lipca 2009, 20:43
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: jjactive »

Jak najbardziej podpisuję się pod każdym moim słowem ..niezależnie w jaki sposób to o mnie świadczy. Postawino mnie pod ścianą beż żadnego poważnego powodu więc poziom obrony dostosowuję do poziomu ataku przeciwnika ..w przyrodzie liczy się równowaga.

Jeszcze jedno skoro waść jesteś aż tak wielkim fanatykiem przestrzegania regulaminów wszelakich to ja przytoczę dwa paragrafu regulaminów obowiązujących w "realnym świecie" a mianowicie:

Art. 145. Kto zanieczyszcza lub zaśmieca miejsca dostępne dla publiczności, a w szczególności drogę, ulicę, plac, ogród, trawnik lub zieleniec,
podlega karze grzywny do 500 złotych albo karze nagany.

Art. 162:
§ 1. Kto w lasach zanieczyszcza glebę lub wodę albo wyrzuca do lasu kamienie, śmieci, złom, padlinę lub inne nieczystości, albo w inny sposób zaśmieca las,
podlega karze grzywny albo karze nagany.
§ 2. Jeżeli czyn sprawcy polega na zakopywaniu, zatapianiu, odprowadzaniu do gruntu w lasach lub w inny sposób składowaniu w lesie odpadów, sprawca
podlega karze aresztu albo grzywny.
§ 3. W razie popełnienia wykroczenia określonego w § 1 można orzec nawiązkę, a w razie popełnienia wykroczenia określonego w § 2 orzeka się nawiązkę - do wysokości równej kosztom rekultywacji gleby, oczyszczenia wody, wydobycia, wykopania, usunięcia z lasu, a także zniszczenia lub neutralizacji odpadów.

Oba Kodeks Wykroczeń ..czyli moja Biblia na co dzień :wink:

Ciekawe czyj regulamin w realnym świecie okaże się ważniejszy :wink:
etnamars
Forumator
Posty: 1530
Rejestracja: niedziela 08 lutego 2009, 14:57
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Post autor: etnamars »

"To jest skrzynka geocache. To nie jest śmieć. To nie jest niebezpieczne. Jeśli nie wiesz co z tym zrobić zostaw jak znalazłeś"

Aby poznać ta magiczną formułkę trzeba założyć przynajmniej jedną skrzynkę. A gdy się tą skrzynkę założy, czasem przeserwisuje - człowiek docenia pracę innych włożoną w zakładanie i serwisowanie skrzynek. W tym konkretnym przypadku jak najbardziej rozumiem brak szacunku do pracy innych oraz groźby dotyczące ich zabierania. Latwo jest niszczyć, trudniej tworzyć.

Marcin
Thathanka
Wyjadacz
Posty: 499
Rejestracja: niedziela 02 listopada 2008, 08:38
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Post autor: Thathanka »

Przepraszam, ze nie na temat, ale przypomniał mi się stary kawałek. :wink:
aknahh
Bywalec
Posty: 27
Rejestracja: wtorek 27 maja 2008, 21:52
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: aknahh »

Normalnie to się stało śmieszne!!!!
jjactive --> o co Ci chodzi? Wstępując w progi OC powinienes się liczyc z tym, że skoro sie zabiera skrzynke to trzeba ją SZYBKO odłożyć. Sama mam na swoim koncie Domek i nie przesadzaj że nic nie można było zrobić, a nawet jeśli już naprawdę nie dałes rady to sorry ale czasu chyba było sporo na jej odłożenie? Nikt CI nie karze bawić się w geocaching to jest zabawa, na którą decydujesz się dobrowolnie, ale decydując się powinienes przestrzegac regulaminu, który obowiazuje nas wszytskich.
a poza tym - co to za groźby usunięcia skrzynek? Nie przesadzasz trochę? To trochę dziecinne zachowanie. Teraz się będziesz mścił? Wyluzuj!!! Dogadaj sie z Radą i baw się dalej.
Obrazek Obrazek Obrazek
Artek89
Nowy na forum
Posty: 10
Rejestracja: środa 07 października 2009, 14:38
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Artek89 »

Tak jak pisze "Maciej eŚ" lepiej załatwić to między sobą bo każda wypowiedz postronnego forumowicze tylko zaostrza i tak już ciężka atmosferę wokół tej sprawy.

Ja proponuje dogadajcie się i na koniec tylko zamieście wynik rozmów.

Ludzie kochajmy się :wink: :) :D
Awatar użytkownika
coza
Forumator
Posty: 556
Rejestracja: środa 28 maja 2008, 08:27
Podziękował;: 28 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Post autor: coza »

Też bardzo proszę o wygaszenie emocji. Myślę, że sprawę da się na spokojnie wyprostować i nie dojdzie do niepotrzebnych działań.
[i]Sponsorem mojej nieobecności był Żubr[/i]
Awatar użytkownika
mushin
Forumator
Posty: 557
Rejestracja: poniedziałek 02 czerwca 2008, 10:07
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Post autor: mushin »

Też mam nadzieję, że obie strony spokojnie się jakoś dogadają. Niepotrzebne takie negatywne emocje.

jjactive - wiem, że szukanie skrzynek daje Ci wiele przyjemności, widać to chociażby po imponującym tempie ich zdobywania (300 w niedługim czasie). Nie odbieraj sobie tego hobby z powodu tego konfliktu.
Obrazek Obrazek Obrazek
Artek89
Nowy na forum
Posty: 10
Rejestracja: środa 07 października 2009, 14:38
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Artek89 »

mushin pisze: ...Nie odbieraj sobie tego hobby z powodu tego konfliktu.
i przy okazji innym.
Mosh
Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: środa 24 czerwca 2009, 01:11
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Mosh »

Pewnie strażnik miejski :P
Awatar użytkownika
marwaldor
Forumator
Posty: 965
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Post autor: marwaldor »

a ja powiem inaczej - trafila kosa na kamien :)
choc nie rozumiem czemu jjactive koniecznie chce miec usuniete swoje konto ...
Awatar użytkownika
Liszewski.36
Wyjadacz
Posty: 212
Rejestracja: poniedziałek 20 lipca 2009, 23:19
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Post autor: Liszewski.36 »

Dajmy sobię spokój! Sytuacja głupia, ale skoro od paru tygodni skrzynka nie została odłożona to to chyba naturalne, że Voit zajął się problemem i próbował skontaktowac z jjactive. Mam nadzieje, ze skrzynki pozostaną na swoim miejscu...
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Post autor: Żywcu »

mushin pisze:Niepotrzebne takie negatywne emocje.
Dokładnie tak. Ja gdybym miał problem z odłożeniem skrzynki, przekazał bym ją komuś, kto jest na miejscu (Poczta Polska, aż tak droga nie jest) aby odłożył (zwłaszcza, że wielu Was tam). Miesiąc, to trochę długo - myślę, że to jakieś osobiste manewry i chyba lepiej je na osobności wyjaśniać.

Co by emocje, rzeczywistości nie zniekształcały!
Apeluję.
Kosiar+Leeo
Nowy na forum
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek 17 sierpnia 2009, 13:09
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Kosiar+Leeo »

@jjactive:
Proste i szybkie rozwiązanie problemu.
Skontaktuj się z Liszewski.36 i wyślij mu paczkę z keszem, a On odłoży ją na miejsce.
A wrzucanie tu paragrafów nie ma sensu, ponieważ może się to "odbić" i trafić w Ciebie, ot choćby art. 107KW...
Awatar użytkownika
Liszewski.36
Wyjadacz
Posty: 212
Rejestracja: poniedziałek 20 lipca 2009, 23:19
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Post autor: Liszewski.36 »

Dokładnie! dobrze, że sprawa się powoli wyjaśnia... Mam prośbę do jjactive: Mógłbyś odłożyć skrzynkę na miejsce? Jeśli nie to proszę skontaktuj się ze mną. :)
ObrazekObrazek
Zablokowany