Zasady pisania na forum

Wątki nieaktualne, przeniesione z pozostałych forów, zamknięte

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
zyr
Forumator
Posty: 3247
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Zasady pisania na forum

Post autor: zyr »

Od jakiegoś czasu obserwuję, że powstała mania używania forum do solidnego wodolejstwa.

Chciałbym zaznaczyć, że forum nie służy do lania wody, jak się niektórym wydaje, a do wymiany spostrzeżeń i doświadczeń związanych z poszukiwaniem skarbów.
Jest taka zabawa - nazywa się GEOCACHING (www.opencaching.pl), polega na chowaniu i znajdowaniu skarbów, schowanych przez innych uczestników zabawy. Przy pomocy GPSa, lub bez niego.
Forum to jest tylko i wyłącznie DODATKIEM do tej zabawy.

Słabo mi się robi jak widzę, bez mała 20 stron wymiany uwag, bez żadnych konkretnych przesłanek ku temu, że temat do czegoś prowadzi.

Nie jest moja opinia odosobnioną.

I chciałbym z tego miejsca zaznaczyć, że w najbliższych dniach nastąpi mała zmiana zasad. Nie będę już pytał o zgodę na kasowanie i przenoszenie postów. I prawdopodobnie zacznę używać funkcji ostrzeżenia.

Dlatego proszę - piszcie na temat, edytujcie poprzednie posty i przede wszystkim - zastanówcie się czy komuś się to co piszecie do czegoś przyda?

Przepraszam za ton, generalnie jestem człowiekiem spokojnym, ale to co się tu zaczyna wyrabiać odrobinę mnie (i nie tylko) z równowagi wyprowadziło.
Zablokowany