Rada Rejsu - round 2

Wątki nieaktualne, przeniesione z pozostałych forów, zamknięte

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Bas
Forumator
Posty: 3849
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Post autor: Bas »

Filips i StaryPatyk zostali wybrani, wiec jesli maja byc jakiekolwiek watpliwosci co do kompetencji Rady Tech., to moze niech juz zostanie jak jest?
Przyjmijmy, ze kto nie rezygnuje, ten sie zgadza - bedzie szybciej i sprawniej.
Niedlugo lato... Sprezmy sie, zeby te dzialania nie trwaly wieki...
Awatar użytkownika
ted69
Forumator
Posty: 6197
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 44 razy
Kontakt:

Post autor: ted69 »

ZYR pisze:Ja byłbym za tym, żeby Filips był w radzie. W zasadzie to pierwszy geocacher w Polsce, o ile mi wiadomo.
jestem dokladnie tego samego zdania - RR bez Filipsa wygladala by "dziwnie" :) Pewnie nie jestem jedynym, ktory swoja przygode z geocachingiem zaczynal wlasnie od jakies skrzynki schowanej przez Filipsa.
Obrazek . Obrazek
Dziku
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Dziku »

Znowu debatownie?
Dajcie już sobie spokój z tą d... kracją.
Niech Waldek - jako Ten Który Najdłużej Samotnie Trwał Na Posterunku Dowódcy - ogłosi wynik wyborów. Co do Osób, które się powtarzają w oby Radach - niech również Waldek zdecyduje jak będzie lepiej. I wszystko na ten temat, chociaż widzę że już się niektórzy palą by dalej bezproduktywnie męczyć klawiatury.

PS
RR bez Filipsa jest dla mnie osobiście niewyobrażalna.
Awatar użytkownika
sp2ong
Forumator
Posty: 2199
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Post autor: sp2ong »

Witam,

Mam bardzo ogarniczony dostep do Internetu i od czasu do czasu moge zagladac.

Moja propozycja. RADA REJSU zostala wybrana. Jesli do tej pory osoby zgloszne do wyboru nie wnosily uwag nalezy uznac ze zespol ludzi zostal zatwierdzony. Oczywiscie mysle ze z jakis przyczyn losowych ktos nie bedzie mogl w tym okresie pelnic dalej funkcji w RR kolejne osoby ktore mialy najwyzsze glosy ale nie zalapaly sie na 7-emke nie wycofaja swojego akcesu pomocy i wtedy wejda w sklad 7-emki.

Uwazam ze sprawe wyborow i skladu naleza zamknac i wprowadzic w zycie. Gratuluje trojmiasto za bardzo fajny system zarzadzania zgloszeniami. Naprawde warty wprowadzenia nawet w oficjalny kod. Kawal dobrej roboty!!!
Ostatnio zmieniony wtorek 03 czerwca 2008, 17:44 przez sp2ong, łącznie zmieniany 2 razy.
Waldek
OpenGeoInfo -Serwis informacyjny o Geocaching OC PL http://info.opencaching.pl
Awatar użytkownika
trojmiasto
Administrator
Posty: 1946
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 20:45
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: trojmiasto »

sp2ong pisze:Witam,

Uwazam ze sprawe wyborow i skladu naleza zamknac i wprowadzic w zycie.
Dokładnie, trzeba zacząć działać :).
sp2ong pisze: Gratuluje trojmiasto za bardzo fajny system zarzadzania zgloszeniami. Naprawde warty wprowadzenia nawet w oficjalny kod. Kawal dobrej roboty!!!
Dzięki, czuję się wyróżniony ;). System wymaga jeszcze dopracowania, o czym już wspominałem. Dokończę co trzeba tak szybko, jak tylko czas mi pozwoli. Po prostu niech służy i mam nadzieję, że będzie się sprawdzał... i że nie będzie konieczności korzystać z niego zbyt często ;).
Jest co prawda gorzej niż było, ale za to lepiej niż będzie.
zyr
Forumator
Posty: 3247
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Post autor: zyr »

Temat zamykam i przenoszę do archiwum
Zablokowany