Pierwszy raz

Wątki nieaktualne, przeniesione z pozostałych forów, zamknięte

Moderator: Moderatorzy

kuleszag
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: piątek 16 maja 2008, 14:04
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: kuleszag »

Witam i pozdrawiam wszystkich.
W ostatni weekend zaliczone pierwsze cztery skrzyneczki razem z małżonka i dwuletnią pociechą (chyba jeden z najmłodszych cacherów :wink: ). Zabawa przednia... daliśmy sie wciągnąć :lol:
Awatar użytkownika
ted69
Forumator
Posty: 6197
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 44 razy
Kontakt:

Post autor: ted69 »

Milo powitac nowe osoby :) Zycze duzo przyjemnych wrazen w zabawie w geocaching
Obrazek . Obrazek
aniamala
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: wtorek 17 czerwca 2008, 08:28
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: aniamala »

A ja radzę uważać na "wciąganie" bo znam kilku takich co się chyba uzależnili. To jest jak nałóg, który się objawia tym, że wszystkie rozmowy toczą się tylko na jeden temat, a ich spotkania, dawniej urozmaicone przestały byc towarzyskie, a stały się nocnymi wyjściami na "keszowanie"
Ale hobby faaaajne...
Awatar użytkownika
fruzia
Stały bywalec
Posty: 85
Rejestracja: środa 28 maja 2008, 10:00
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: fruzia »

wczoraj pierwsza skrzyneczka założona :)
Obrazek

http://www.4x4.szczecin.pl

Jesteśmy ZA powrotem skrzynek wirtualnych i web kamerek
tibbets
Nowy na forum
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 19 maja 2008, 22:15
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: tibbets »

aniamala pisze:To jest jak nałóg, który się objawia tym, że wszystkie rozmowy toczą się tylko na jeden temat, a ich spotkania, dawniej urozmaicone przestały byc towarzyskie, a stały się nocnymi wyjściami na "keszowanie"
Czy jeśli wybierając trasę na przejażdżkę rowerową myślę o tym, czy przy mojej trasie znajdują się jakieś interesujące mnie skrzyneczki, to jest już uzależnienie?
[url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=2941][img]http://www.opencaching.pl/statpics/2941.jpg[/img][/url]
Awatar użytkownika
Bas
Forumator
Posty: 3849
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Post autor: Bas »

na pewno blisko ;)
A jesli wybierajac sie na przejazdzke wrzucisz do pleacaka/torby ze dwie skrzynki "na wszelki wypadek", to jestes jeszcze blizej 8)
tibbets
Nowy na forum
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 19 maja 2008, 22:15
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: tibbets »

Bas pisze:A jesli wybierajac sie na przejazdzke wrzucisz do pleacaka/torby ze dwie skrzynki "na wszelki wypadek", to jestes jeszcze blizej 8)
No dzisiaj wrzuciłem jedną gotową do założenia, wystarczyło wybrać miejsce, wypełnić pierwsze strony logbooka i schować. Zresztą została ona wykorzystana.
Normalnie wożę ze sobą tylko worki foliowe, bo zdarzyło mi się już, że skrzynka była w porwanym worku, a ja nie miałem nic, w co mógłbym ją zawinąć.
[url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=2941][img]http://www.opencaching.pl/statpics/2941.jpg[/img][/url]
Awatar użytkownika
Kopytek
Bywalec
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 29 lipca 2008, 18:28
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Kopytek »

Witam
Właśnie dzisiaj odszukaliśmy dwie pierwsze skrzynki razem z kolegami co prawda jeszcze nie z młodzieżą :wink: ale warto było - poświęcenie ogromne (jestem chory na antybiotykach), ale radość była - bezcenna... :twisted: (taniec koło skrzyneczki :lol: )
Jutro kolejne skrzynki jak pogoda pozwoli to 5-ciu będziemy szukać i te piękne trasy po Naszych góreczka hmmm.....
Zapraszamy do Bielska - Białej (za niedługo pewnie wzrośnie "drastycznie" liczba skrzynek w okolicy więc może Was to przekona do przyjazdu)
N_EM_O
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: wtorek 12 sierpnia 2008, 19:24
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Straciłem cnotę :)))

Post autor: N_EM_O »

Witam,
dziś po raz pierwszy wybrałem sie na wycieczkę rowerową wraz z żoną , aby znaleźć pierwszą w moim zyciu skrzyneczkę :) . Mam Palmtopa MIO 550, który doprowadził mnie do samej skrzyneczki OP 02E7, która znajdowała się około 6 km od mojego miejsca zamieszkania. Była godz. 17.15 , piękna pogoda i wielka uciecha z pierwszego znalezionego "skarbu". Jutro kolejna wycieczka rowerowa - do drugiego skarbu :) .
Zauważyłem, że żonę to także zainteresowało :)
Pozdrawiam
N_EM_O
leptothorax
Nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: środa 13 sierpnia 2008, 13:53
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: leptothorax »

mam pytanie. Jeśli już wybrałem sobie skrzynkę do odnalezienia, to wystarczy w środku w notesie zapisać że się ją znalazło ewentualnie co włożyłem/wyjąłem i wpisać się w LOG'u w informacjach o skrzynce, tak? i już wtedy będzie w porządku?
Awatar użytkownika
ted69
Forumator
Posty: 6197
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 44 razy
Kontakt:

Post autor: ted69 »

Znajdujsze skrzynke. W srodku powinien byc tzw logbook czyli notes, kartka czy cos podobnego. Tam wpisujesz date, swoj nick jako potwierdzenie swojego znalezienia. Milym akcentem jest tez wpisanie jakis uwag czy wrazen ale to zalezy od wielkosci logbooka, czasami nie ma na to miejsca.
Mozesz tez wymienic jakies fanty, czyli cos co jest w skrzynce, oprocz logbooka, olowka, temperowki mozesz zabrac ale powinienes wlozyc cos od siebie, tak by nastepne osoby znajdujace skrzynke tez mialy jakies fanty.
Pozniej logujesz sie do serwisu OCPL i wpisujesz sie na stronie skrzynki do jej LOGu.
Zauwaz ze od razu masz mozliwosc ocenienia skrzynki. I tutaj wpisujesz co ewentualnie wymieniles, jakie miales przygody przy szukaniu skrzynki itp.

Milej zabawy i duzo odnalezionych fajnych skrzynek zycze :)
Obrazek . Obrazek
leptothorax
Nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: środa 13 sierpnia 2008, 13:53
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: leptothorax »

dzięki :) najprawdopodobniej zacznę od skrzynek w okolicy rzeki Liwiec- kto nie był to naprawdę polecam.Piękna okolica, ludzie-bydło też nie odwiedzają tamtych terenów bo śmieci w lesie nie ma. Jestem tam często ale nigdy wcześniej w celu znalezienia skarbu. To się zmieni :twisted:

pozdrawiam, Mateusz
ODPOWIEDZ