Strona 1 z 1

Wątek geocachingowy Lubuskie Dobrze Rockuje

: wtorek 18 maja 2021, 15:54
autor: emdek
Hej,
na OC.pl jestem zarejestrowany od 13 lat, choć ostatnio musiałem odkurzyć konto..., ale na forum jestem świeżakiem. Więc, żeby nie udzielać się w milionie wątków witam się z Wami tutaj.

Generalnie zasady znam itp. ale:
Na bazie założeń keszerskich zorganizowaliśmy akcję promocyjną Lubuskie Dobrze Rockuje - składanki muzycznej woj. lubuskiego na której - na dwupłytowym albumie znajdują się numery 26 wykonawców.
Na terenie województwa ukryliśmy 140 takich składanek - zazwyczaj w ogólnodostępnych miejscach, część z nich (niewielka) dostępna na "hasło".

Działa to na zasadzie "jednorazowego" kesza - znajdziesz, to zabierasz do domu (my tylko prosimy o informację, że akurat dana została znaleziona, żeby zaktualizować dane)

Wygląda na to, że ze 140 płyt już ponad 70 znalazło swój nowy dom(w tym jedna podczas eventu w Muzeum Twierdzy Kostrzyn), ale jeszcze 68 na ten moment leży poukrywane na terenie całego województwa lubuskiego."

Więc jeżeli ktoś wybierałby się na poszukiwania w lubuskim to ze swojej strony polecam zerknąć
aktualna mapa skrytek: http://bit.ly/ldrGPSmapa

A możę jest jakoś szansa chociaż część skrytek umieścić na OC.pl jako mobilne/nietypowe (ponieważ nie ma tradycyjnego loga i są to "jednorazówki", obstawiam, że jeżeli już to jeden z tych dwóch typów wchodzi w grę)

Re: Wątek geocachingowy Lubuskie Dobrze Rockuje

: niedziela 30 maja 2021, 08:55
autor: XxMELONIKxX
Jakoś mnie idea "jednorazowych" skrzynek" nie przekonuje. Dla kogo by to miało być?
A umieścić na oc.pl zawsze można... zgodnie z regułami. Tylko kto to ma zrobić? Od umieszczania skrzynek są ich twórcy :-)

Re: Wątek geocachingowy Lubuskie Dobrze Rockuje

: wtorek 01 czerwca 2021, 08:28
autor: emdek
No akurat jestem jednym z twórców tej zabawy w LDR więc to by się zgadzało. Teoretycznie mógłbym wrzucić, ale no właśnie: przez tą jednorazowość, wolę najpierw na forum skonsultować, zanim zacznę grzebać, bo nawet nie wiem czy to się pod właśnie chociaż pod jeden z tych dwóch wymienionych typów łapie.

Zostały nam w całym województwie 54 skrzynki teoretycznie (brak informacji o odnalezieniu) - przed wrzuceniem i tak musielibyśmy je zweryfikować czy nadal są w pierwotnych miejscach.

Re: Wątek geocachingowy Lubuskie Dobrze Rockuje

: wtorek 01 czerwca 2021, 14:46
autor: KLAB
hej, pare dni temu sprawdzalem te miejscówki w Zielonej, które wyświetlone są jako aktywne ale bez sukcesu, Pytanie czy niedokładnie szukałem, czy może "już znalezione", nawet przypadkowo..