Dzisiejsze Wydarzenia w Polsacie

Informacje o geocachingu opublikowane w mediach. Tutaj może również kontaktować się z nami radio, prasa, telewizja czy co tam innego :)

Moderator: Moderatorzy

azhag
Wyjadacz
Posty: 240
Rejestracja: wtorek 14 października 2014, 17:43
Podziękował;: 32 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy

Dzisiejsze Wydarzenia w Polsacie

Post autor: azhag »

W dzisiejszych Wydarzeniach w Polsacie był m.in. materiał o idiocie dewastującym kapliczki pod Warszawą. No i w pewnym momencie padło zdanie mniej więcej takie:
od jakiegoś czasu, roku albo dwóch, obserwujemy często jak młodzież ze smartfonami w ręku odwiedza te nasze kapliczki
Jako keszer uśmiechnąłem się pod nosem. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
art_noise
Forumator
Posty: 875
Rejestracja: sobota 27 września 2008, 00:30
Podziękował;: 50 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

Re: Dzisiejsze Wydarzenia w Polsacie

Post autor: art_noise »

azhag pisze:W dzisiejszych Wydarzeniach w Polsacie był m.in. materiał o idiocie dewastującym kapliczki pod Warszawą. No i w pewnym momencie padło zdanie mniej więcej takie:
od jakiegoś czasu, roku albo dwóch, obserwujemy często jak młodzież ze smartfonami w ręku odwiedza te nasze kapliczki
Jako keszer uśmiechnąłem się pod nosem. ;)
Jak to dobrze że te kapliczki już dawno temu odwiedzałem ze smartfonem :D Teraz to mając pecha będzie można dostać widłami w plecy :shock:
http://www.youtube.com/watch?v=UymAoyAT_bI

Serce zostało na OC. Rozum przeszedł na GC.

Obrazek Obrazek
azhag
Wyjadacz
Posty: 240
Rejestracja: wtorek 14 października 2014, 17:43
Podziękował;: 32 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy

Re: Dzisiejsze Wydarzenia w Polsacie

Post autor: azhag »

Hm, trochę źle to zabrzmiało w moim poście. O tym odwiedzaniu było akurat w pozytywnym kontekście, w sensie, że młodzież się interesuje.
Obrazek
Awatar użytkownika
art_noise
Forumator
Posty: 875
Rejestracja: sobota 27 września 2008, 00:30
Podziękował;: 50 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

Re: Dzisiejsze Wydarzenia w Polsacie

Post autor: art_noise »

azhag pisze:Hm, trochę źle to zabrzmiało w moim poście. O tym odwiedzaniu było akurat w pozytywnym kontekście, w sensie, że młodzież się interesuje.
A to zmienia postać rzeczy. Myślałem że oni tych wandali wiążą jakoś z tą młodzieżą ze smartfonami :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=UymAoyAT_bI

Serce zostało na OC. Rozum przeszedł na GC.

Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ